Cosmetikabio Henna, fiolet 100 g

Marka: Nr katalogowy: 100017856065

Sprzedaż partnerska

Cosmetikabio Henna, fiolet 100 g

100% naturalna farba do włosów Pełny opis

64.22

64,22 zł Z VAT

Nr katalogowy: 100017856065

Pełny opis

Opis produktu

 

  • Ekstrawagancki fiolet

  • Końcowy odcień zależny jest od wyjściowego koloru włosów 

  • 3 w 1: farbuje, regeneruje, pielęgnuje

  • Przy przejściu z chemicznych farb jako kroku pośredniego można zastosować kurację cassią

  • Dla wszystkich rodzajów włosów, kryje siwe włosy

Zamieniasz właśnie chemiczną farbę na hennę? 

Żeby uniknąć rozczarowania, że henna, indygo czy farba hennowa nie działa. Przygotuj się! Jeśli już od dłuższego czasu używasz chemicznych farb, prawdopodobnie Twoje włosy są zniszczone. Dlatego henna, indygo lub farba hennowa nie koniecznie musi zadziałać. Jak przejść na naturalne farbowanie? Najpierw należy przejść przez cykl kuracji z cassią. Chodzi o tzw. Bezbarwną hennę i doskonałą odżywkę. Włosy wyzdrowieją, a do tego można przetestować hennę „na brudno”. Cassia to także zielony proszek, który należy wymieszać z wodą i nałożyć na włosy. 

Czeskie kosmetyki naturalne 

Cosmetikabio to czeska marka naturalnych i bio kosmetyków, która określana tym mianem skupia się na nowych produktach z własnej produkcji. Pod marką Cosmetikabio ekskluzywnie znajdują się prawdziwe przezroczyste dezodoranty mineralnekolekcja wegańskich farb do włosów Cosmetikabio.

 

Czeska marka Cosmetikabio jako pierwsza stworzyła serię naturalnych farb do włosów. Farbowanie włosów henną i naturalnymi farbami jest przyjazne i korzystne również w czasie ciąży i właściwe przy uczuleniach na składniki chemiczne. W ofercie znajdują się kolory brązowy, czarny, rudy, czerwony-winny, mahoń i odcienie blond – truskawkowy blond i złoty blond. Do wyboru jest też czysta henna, cassie lub indygo.

 

cosmetika_fialova


Parametry

Parametry produktu %1% %2%