Hennaplus kolor naturalny proszek (Color Powder) (cień 51 Oříšková)

Marka: Hennaplus Nr katalogowy: 100002387374

Sprzedaż partnerskaPromocja

Promocja obowiązuje do 14.03.2019 lub do wyczerpania zapasów.

Hennaplus kolor naturalny proszek (Color Powder) (cień 51 Oříšková)

Doskonałym miejscem na całkowicie naturalny farbowanie włosów. Naturalne HennaPlus malowanie proszkowe daje objętość włosów i naturalny połysk. To wzmacnia strukturę włosów i używane składniki ziołowe wzmacniają cebulki włosów. Pełny opis

25

25 zł z VAT 27 zł, oszczędzasz 2 zł (7 %)

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :21.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Doskonałym miejscem na całkowicie naturalny farbowanie włosów. Naturalne HennaPlus malowanie proszkowe daje objętość włosów i naturalny połysk. To wzmacnia strukturę włosów i używane składniki ziołowe wzmacniają cebulki włosów. Jedynym 100% naturalny produkt dla najpiękniejszej, intensywny i naturalny kolor i piękny połysk. Nie zawiera amoniaku, nadtlenek lub inny składnik chemiczny.

Pakiet obejmuje:

 • Naturalne farby proszkowej (wystarczy dla dwóch zastosowań dla krótkich włosów lub jednorazowe dla długich włosów)
 • rękawice ochronne,
 • szczotka
 • Szczegółowe instrukcje użytkowania.

Jak działa:

 • pigmenty zbiera się nierówności na powierzchni włosów, a tym samym zmienia oryginalny odcień,
 • neodrůstá barwa stopniowo z włosów całkowicie wypłukane.

krycie:

 • Ostateczny kolor może się nieznacznie różnić w zależności od deklarowanych kolorach, w zależności od naturalnej pigmentacji włosów,
 • można przyciemnić oryginalny kolor włosów o 1 stopień, oświetlenie nie jest możliwe,
 • siwe włosy obejmuje jedynie w ograniczonym zakresie. Dla lepszego szary pokrycia pokolorowane zalecamy długotrwały kolor HennaPlus.Jak korzystać:

Po pierwsze, należy uważnie przeczytać ulotkę, na podstawie instrukcji wymieszać z proszkiem do malowania z wrzącą wodą aż do uzyskania pasty półpłynnej. Przejdź do ulotki.

Reflektory:
 • dodawania mieszaninę mielonej kawy w zobojętnionej utleniania w znacznej kolor o odcieniu czerwonym
 • uzyskany kolor zależy od oryginalnego koloru i gęstości swoimi długość i kolor włosów efekty – więcej informacji na temat otrzymanej wpływ na odcień włosów do wyszukiwania na stole .
Uwaga:

Nie używać, jeśli wystąpiła reakcja alergiczna na jakikolwiek inny kolor włosów, jeśli twoja skóra jest wrażliwa, podrażniona lub uszkodzona. Nie stosować dla dzieci. Kolor nie jest odpowiedni do rzęs i brwi.

kompozycja:

100% Lawsonia inermis (Henna).


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Oznaczenie damskie
Odcień 51 Oříšková