Hennaplus kolor naturalny proszek (Color Powder) (cień 51 Oříšková)

Marka: Hennaplus Nr katalogowy: 100002387374

Sprzedaż partnerska

Hennaplus kolor naturalny proszek (Color Powder) (cień 51 Oříšková)

Doskonałym miejscem na całkowicie naturalny farbowanie włosów. Naturalne HennaPlus malowanie proszkowe daje objętość włosów i naturalny połysk. To wzmacnia strukturę włosów i używane składniki ziołowe wzmacniają cebulki włosów. Pełny opis

27

27 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :12.12.2018

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Doskonałym miejscem na całkowicie naturalny farbowanie włosów. Naturalne HennaPlus malowanie proszkowe daje objętość włosów i naturalny połysk. To wzmacnia strukturę włosów i używane składniki ziołowe wzmacniają cebulki włosów. Jedynym 100% naturalny produkt dla najpiękniejszej, intensywny i naturalny kolor i piękny połysk. Nie zawiera amoniaku, nadtlenek lub inny składnik chemiczny.

Pakiet obejmuje:

 • Naturalne farby proszkowej (wystarczy dla dwóch zastosowań dla krótkich włosów lub jednorazowe dla długich włosów)
 • rękawice ochronne,
 • szczotka
 • Szczegółowe instrukcje użytkowania.

Jak działa:

 • pigmenty zbiera się nierówności na powierzchni włosów, a tym samym zmienia oryginalny odcień,
 • neodrůstá barwa stopniowo z włosów całkowicie wypłukane.

krycie:

 • Ostateczny kolor może się nieznacznie różnić w zależności od deklarowanych kolorach, w zależności od naturalnej pigmentacji włosów,
 • można przyciemnić oryginalny kolor włosów o 1 stopień, oświetlenie nie jest możliwe,
 • siwe włosy obejmuje jedynie w ograniczonym zakresie. Dla lepszego szary pokrycia pokolorowane zalecamy długotrwały kolor HennaPlus.Jak korzystać:

Po pierwsze, należy uważnie przeczytać ulotkę, na podstawie instrukcji wymieszać z proszkiem do malowania z wrzącą wodą aż do uzyskania pasty półpłynnej. Przejdź do ulotki.

Reflektory:
 • dodawania mieszaninę mielonej kawy w zobojętnionej utleniania w znacznej kolor o odcieniu czerwonym
 • uzyskany kolor zależy od oryginalnego koloru i gęstości swoimi długość i kolor włosów efekty – więcej informacji na temat otrzymanej wpływ na odcień włosów do wyszukiwania na stole .
Uwaga:

Nie używać, jeśli wystąpiła reakcja alergiczna na jakikolwiek inny kolor włosów, jeśli twoja skóra jest wrażliwa, podrażniona lub uszkodzona. Nie stosować dla dzieci. Kolor nie jest odpowiedni do rzęs i brwi.

kompozycja:

100% Lawsonia inermis (Henna).


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Przeznaczenie damskie
Odcień 51 Oříšková