Schleich zestaw szkoła jazdy konnej 42389-28%
299 zł 215 zł

Promocja

Jest to niesamowicie wyrafinowana szkoła jazdy konnej, która może stać się idealnym uzupełnieniem stajni. Spotykają się tam wszyscy miłośnicy koni, gdzie trenują skoki przez przeszkody i dbają o swoje konie. Zestaw odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich zestaw figurek Przyczepa kempingowa 42415
249 zł 215 zł

Kolejna przygoda w Horse Club zostanie teraz wzbogacona o fantastyczne, tajne miejsce spotkań przyjaciółek. Na dzień przed dwunastymi urodzinami, Hannah i jej przyjaciele znaleźli starą przyczepę kempingową, decydując jednocześnie, że będzie to siedziba ich klubu. Przyjaciółki spotykają się teraz w tym tajnym miejscu, ilekroć trzeba rozwiązać nową zagadkę. Zimą, dziewczęta mogą wygodnie usiąść na niebieskiej kanapie z poduszkami, zaś latem otworzyć bok przyczepy cieszyć się słońcem na pięknym, dużym tarasie.

Schleich kalendarz adwentowy 2019 - zwierzęta
133 zł 103 zł

Nowość

Kalendarz adwentowy ze znanymi postaciami i akcesoriami z serii Farm World, na które dzieci z niecierpliwością czekają. Za 24 okienkami znajduje się kompletna scenka z zabawy. Każdego dnia czeka na Ciebie nowa niespodzianka! Figurki Schleich są niezwykle szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom bawić się, jednocześnie ucząc się i poznając zwierzęta na farmie.

Schleich kalendarz adwentowy 2019 - konie
133 zł 104 zł

Nowość

Tylko w tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach dzieci w Boże Narodzenie. Za 24 okienkami znajduje się kompletna scenka z zabawy. Kalendarz bazuje na tematyce końskiej. Figurki Schleich są niezwykle szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom bawić się, jednocześnie ucząc się i poznając zwierzęta na farmie.

Eichhorn Eichhorn Drewniana farma 25 elem. 4308
85 zł

Drewniana farma 25 elem. 4308 marki Simba to drewniany zestaw w którym znajdziesz w pełni wyposażoną farmę, oraz zwierzątka, które możesz na niej spotkać. 25 elementowy zestaw zawiera: 2 budynki gospodarcze, zagrodę i ogrodzenie, podłoże, figurki zwierząt i ludzi.

Majorette zestaw Creatix - Duża farma
168 zł

Farma Creatix to zestaw gier, który prezentuje świat rolnictwa i liczne udogodnienia. Gospodarstwo składa się z kilku domów, swobodnie ulokowanych odcinków dróg i traktorów z przyczepą.

Schleich Dom Przygód na drzewie 42408
336 zł 258 zł

Dom Przygód na drzewie to idealny dodatek do serii Life on Farm. Ben i Sarah mogą bawić się lub urządzić sobie piknik w domu. Podczas gdy Ben obserwuje zwierzęta z wieży widokowej, Sarah ześlizguje się ze zjeżdżalni. Szczeniak czeka na nią. Śliczne szczeniaki Beagle można łatwo przetransportować do przytulnego domku na drzewie za pomocą kładki.

Schleich zestaw zwierzęta gospodarskie
65 zł

W zestawie znajduje się pięć najpopularniejszych zwierzątek mieszkających na farmie. Figurki są ręcznie malowane i wykonane z największą starannością i dbałością o szczegóły. Cielaczek, kot, piesek, gęśźrebak, to zwierzęta których nie można pominąć w swojej kolekcji. Zestaw nadaje się dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich Piesek i właścicielka + psia buda 42376
71 zł 66 zł

Piesek i właścicielka + psia buda 42376 marki Schleich. Ręcznie malowany zestaw figurek w którym znjadują się figurki: psa, właścicielki, oraz psiej budy. W każdym gospodarstwie nie może zabraknąć budy. Owczarek australijski jest bardzo wysportowany i zwinny. Uwielbia być na zewnątrz i pilnować owiec.

Schleich zestaw myjni dla koni z akcesoriami 42104
69 zł 68 zł

Zestaw myjni dla koni z akcesoriami od marki Schleich doskonale wpasuje się w kolekcję gospodarstwa domowego. Po ciężkim dniu należy każdego konia umyć i wyszczotkować by kolejnego dnia mógł godnie reprezentować hodowcę.

Schleich zestaw figurek Trening koni Appaloosa 42433
99 zł

Akcesoria treningowe mają nieskończone możliwości rozbudowy i można je połączyć z zestawami szkoły jazdy konnej i końmi. Lisa lubi ćwiczyć konie Appaloosa do nadchodzących zawodów, odkąd przyszła na szkolenie i zobaczyła klacz, która pięknie przeskoczyła przeszkody, choć była wyszkolona do jazdy klasycznej.

Schleich Konie gościnne, Hannah z kobietą Ruby
165 zł 128 zł

Przygodo trwaj! W Lakeside są dwa nowe konie. Hannah i jej pies Ruby szczęśliwie witają klacz Appaloosa i źrebię. Hannah ma jakąś sztuczkę, aby oprzeć się na konik polny: rozprasza ją pysznym jabłkiem.

Schleich Trening sprawnościowy dla kucyków
149 zł 114 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowany i szczegółowy o zestaw do zawodów. Są to przeszkody, ostrzał i figurka dla jeźdźca i dwóch kucyków. Przeszkody można łączyć ze swoimi upodobaniami. Odpowiedni dla dużych i małych koni. Figurki mają ruchome kończyny.

Schleich Zestaw Wielki turniej jeździecki
349 zł 310 zł

Wielkie zawody jeździeckie, w których udział biorą piękne, ręcznie malowane figury. Na zestaw składają się dwa konie wraz z dżokejami, płotki oraz szereg innych akcesoriów.Czas rozpocząć zmagania!

Wader Farma 25450
81 zł

Farma 25450 marki Wader to idealny zestaw edukacyjno-rozrywkowy dla Twojego dziecka. Zabawka posiada wiele ruchomych elementów, a dzięki uchwytowizamotnowanemu na dachu bardzo łatwo można go przenieść w dowolne miejsce.

Schleich zestaw figurek - kucyki Szetlandzkie, 3 szt.
56 zł

Zestaw pięknych, ręcznie malowanych i szczegółowo wykończonych figurek kucyków szetlandzkich. W gospodarstwie kucyki mają się dobrze. Mają czystą stajnię, a rolnik zostawia je na zewnątrz, kiedy jest ładna pogoda. Zestaw zawiera 3 zwierzaki i akcesoria. Miłośnicy małych koników pokochają ten zestaw ze źrebakiem.

Schleich figurka Krowa z dzwonkiem 13874
33,49 zł

Figurka jest pięknie wykonana i ręcznie malowana figurka. Krowa jest udomowionym zwierzęciem, najliczniejszą rasą zwierząt hodowlanych. Na świecie istnieje około 450 ras bydła. W rolnictwie bydło domowe dostarcza rolnikom mięso, mleko i pracę.

Schleich figurka łaciata krowa 13797
33,49 zł

Czarnogłowa krowa jest pięknie wykonana i ręcznie malowana figurka. Krowy nie rozumieją ludzi, ale potrafią odróżnić intonację głosu. Jeśli krowy liżą głowy, ramiona lub plecy, oznacza to, że okazują miłość. Są również bardzo inteligentne i potrafią zidentyfikować do 100 twarzy. Krowie „muu“ różnią się w zależności od regionów. Krowy próbują naśladować dialekty rolników, ale na swój własny, niepowtarzalny sposób.

Schleich zestaw figurek Kurnik ze zwierzątkami 42421
98,70 zł 74 zł

Zestaw zawierający kurnik i zwierzątka to idealne uzupełnienie Twojej farmy! Tuż przed świtem, kogut usiadł na dachu kurnika i zapiał. Kury również pojawiają się wraz z pierwszymi promieniami słonecznymi, zaś małe kurczęta słychać aż z kurnika.

Schleich figurka Byk Angus
33 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę szkockiej rasy byka Bydło tej rasy rośnie bardzo szybko, a cielę może przybrać na masie do 160–180 kg w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy Zwierzęta te pochodzą ze Szkocji, gdzie jest często bardzo zimno i wilgotno Są więc bardzo odporne

Schleich Figurka koń
33 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i pełną szczegółów figurkę konia. Trening ogiera w Hiszpańskiej Szkole Jazdy w Wiedniu trwa kilka lat.

Schleich Świnka - 13782
19 zł 18 zł

Świnka – 13782 marki Schleich to ręcznie malowana figurka dedykowana zarówno kolekcjonerom jak również dzieciom, które kochają zabawy zwierzątkami. To mało wymagające pod względem żywnienia zwierzę hodowlane koniecznie musi znaleźć się na Twojej mini farmie !

Schleich Klacz rasy Tinker 13773
30 zł

Nowość

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka klaczy rasy Pintabian jest dedykowana dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. Klacz Tinker ma piękne cętki, wspaniałą grzywę, gęsty i długi ogon. To silny koń. Rasa ta została wyhodowana jako podróżnicza w Wielkiej Brytanii i Irlandii, przede wszystkim ze względu na jej siłę i wytrzymałość.

Schleich figurka konik 13758
23,40 zł

Figurka źrebaka jest szczegółowo wykonany oraz ręcznie malowana figurka. Rasa koni trakinowych pochodzi z Prus Wschodnich. W XVIII i XIX wieku hodowla została poprawiona przez angielską hodowlę koni czystej krwi i ogiery arabskie. Dziś służy głównie jako koń sportowy, do przejażdżek po parku, ujeżdżania. Koń gwarantuje wszechstronność i pozwala brać udział w zawodach.

Schleich zabawkowe figurki koni 42430
47 zł

Zestaw zabawkowych figurek koni marki Schleich. W skład zestawu wchodzą: źrebię i klacz rasy islandzkiej a także apteczka, stetoskop, bandażczerwone jabłuszka. Dzięki tak bogatemu zestawowi akcesoriów każde dziecko nauczy się jak pomóc zwierzęciu, gdy to poczuje się chore lub będzie ranne. Figurki Schleich nawiązują do realnego świata zwierząt i sytuacji, z którymi spotykamy się na co dzień.

Schleich Kowboj na koniu rodeo 41416
55 zł

Kowboj na koniu rodeo marki Schleich to kolejna figurka z serii Farm Life. Zarówno figurka jeźdźca jak i konia wykonane są ze starannością i dbałością o szczegóły.

Schleich zestaw do karmienia zwierząt
35 zł

Zestaw do karmienia zwierząt marki Schleich to doskonały dodatek do każdej prawdziwej farmy. Żaden gospodarz nie chce by jego zwierzęta głodowały. Pakiet zawiera zarówno normalne jedzenie jak i smakołyki dla koni – jak chociażby jabłka czy marchew.

Schleich figurka źrebaka rasy holsztyńskiej 13860
22,83 zł 18 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy holsztyńskiej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Slalom dla konia
48 zł 36 zł

Możliwość poszerzenia kolekcji zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę konia i zestaw slalomowy Zestaw zawiera figurkę kucyka i przeszkody.

Schleich figurka-koń ogier Quarter 13853
25 zł

Quarter Horse to koń kowboja z prerii, czyli jedna z najstarszych amerykańskich ras. Istnieje od początu XVII wieku. Jego nazwa pochodzi od wyścigów „ćwierć mili”, w których rasa Querter Horse biegła szybciej niż pozostałe konie – 21 sekund! Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich zestaw figurek Klacz kuca i źrebię 42423
37,94 zł 28 zł

Kucyki są bardzo popularne wśród dzieci, ale na kucach wielu ras mogą jeździć również dorośli. Większość kucyków jest bardzo wytrzymała i ma gruby włos. Ten zestaw, zawierający klacz Dartmoor i źrebię kucyka, pozwoli rozbudować Twoją farmę! Rasa Dartmoor charakteryzuje się przyjemną naturą i delikatnym temperamentem.

Schleich Źrebię i dziewczynka Schleich
35 zł

Źrebię i dziewczynka Schleich to para najlepszych przyjaciół! Dziewczynka chętnie nakarmi żrebaka zawartością butelki oraz okryje go ciepłym kocykiem. Figurki przyjaciół są ręcznie malowane. Idealne na prezent dla dzieci od 3. roku życia

Schleich figurka źrebaka rasy Appaloosa 13862
18 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich klacz rasy Appaloosa 13861
25 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia piękną klacz gorącokrwistą rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich zestaw 72141 przyczepa i akcesoria treningowe z końmi-7%
339 zł 315 zł

Promocja

W tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach Twoich dzieci. Przyczepa stała się główną siedzibą przyjaciół z klubu. Kiedy tylko jest taka potrzeba, dziewczyny spotykają się w przyczepie kempingowej – zimą siedzą na niebieskiej kanapie z poduszkami, latem otwierają boczną ścianę przyczepy i tworzą piękny, duży taras. Jest to kompletny zestaw z figurką i akcesoriami, który można przechowywać w przyczepie kempingowej, umożliwiającą przenoszenie z miejsca na miejsce.

Schleich Duże centrum jeździeckie Horse Club, 42416
706 zł 518 zł

Duże centrum jeździeckie Horse Club marki Schleich zawiera całe mnóstwo ciekawych akcesoriów. Ma wiele ruchomych części i posada sekretne drzwi prowadzące na strych! Do tego w kuchni znajdziesz czajnik z herbatą, a po schodach prowadzących na pierwsze piętro, łatwo trafisz do pieknego pokoiku.

Klein blaszany kuferek Schleich - konie
79 zł 75 zł

Praktyczny, blaszany kuferek z licencjonowanej serii Schleich Horse Club. Ten praktyczny kuferek może pomieścić nawet 10 figurek koni. Etui jest wyposażone w ucho do łatwego przenoszenia. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

Schleich Zwierzęta na farmie 42385
79 zł 72 zł

Zwierzęta na farmie 42385 marki Schleich to ręcznie malowany zestaw figurek zwierząt, które można spotkać w gospodarstwie domowym. Wszystkie figurki są ręcznie malowanerealistycznie odwzorowane, dzięki czemu będziesz mógł się bawić w prawdziwą farmę.

BRUDER Stajnia z koniem, koniuszą i akcesoriami
285 zł

Zestaw Bruder stajnia z figurkami konia, koniuszej i akcesoriami to spełnienie marzeń każdego małego miłośnika koni. Stajnia jest wyposażona w dwa boksy dla koni, otwierany dach i wyposażenie stajni. Figurka człowieka ma ruchomą głowę, nogi i ręce, którymi może chwytać różne przedmioty.

Schleich Zestaw koń, pick-up i przyczepa
215 zł 204 zł

Zestaw ręcznie malowanych figurek z serii Horse Club wraz z samochodem typu pick-up i przyczepą ze zdejmowanym dachem, w której można zmieścić dwa konie. W zestawie znajdują się także postacie jeźdźców oraz szereg akcesoriów, dzięki którym można osiodłać konia.

Schleich mobilna klinika weterynaryjna
146 zł

Mobilna klinika weterynaryjna z klaczą i pielęgniarką jest super dodatkiem do gospodarstwa dziecka. W zestawie wiele akcesoriów, dzieki którym można leczyć zwierzaki. Można złożyć dach i boki samochodu. Okna i drzwi otwierają się. Znaleźć można także rampę, która wykorzystywana jest do załadunku chorych zwierząt. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

BRUDER stajnia dla koni 62506
133 zł

Nowość

Rozbuduj swoją farmę Bruder o figurkę konia i dżokeja. Każdy, prawdziwy hodowca koni musi dbać o swojego czworonożnego przyjaciela, karmić go, szorować go, czyścić kopyta, by następnie móc jeździć i cieszyć się najpiękniejszym widokiem z grzbietu zwierzęcia. W zestawie znajdziesz stajnię, wyposażenie i akcesoria (siodło, kantar…), figurkę dżokeja i figurkę konia.

Schleich klacz Clydesdale
29 zł

Figurka klaczy Clydesdale marki Schleich to ręcznie malowany model klaczy znanej szkockiej rasy z kokardkami na grzywie i ogonie.

Brio Farma 30398
169 zł

Farma 30398 marki Brio dzięki której będziesz mógł się cieszyć wspaniała zabawą drewnianymi figurkami przedstawiającymi życie na farmie! Zbuduj swój własny świat z drewnianych figurek i innych akcesoriów. Gospodarstwo posiada otwierane drzwiczki, do których można schować figurki konia i krowy. W zestawie nie mogło zabraknąć wesołego rolnika.

Schleich stajnia z koniami arabskimi
127,63 zł

Wspaniała stajnia z koniami arabskimi, która każdemu dziecku sprawi wielką frajdę. Cały zestaw jest ręcznie malowany i szczegółowo wykonany, a dodoatkowo znajdziesz to wiele akcesoriów, z którymi można dbać o konia, szczotkować go i bawić się z nim.

Schleich zestaw figurek Zagroda dla króliczków 42420
98,70 zł 74 zł

Jeśli chcesz mieć królika jako swojego zwierzaka lub umieścić go na swojej farmie, musisz wiedzieć, że w samotności nie czuje się on dobrze i najlepiej od razu wybrać całą niewielką grupę królików. Dodatkowo, króliki potrzebują dużo ruchu, więc najlepiej czują się na trawie, gdzie mogą kopać norki.