Klein blaszany kuferek Schleich - konie
79 zł 75 zł

Praktyczny, blaszany kuferek z licencjonowanej serii Schleich Horse Club. Ten praktyczny kuferek może pomieścić nawet 10 figurek koni. Etui jest wyposażone w ucho do łatwego przenoszenia. Zestaw jest odpowiedni dla dzieci od 3 lat.

Schleich zestaw szkoła jazdy konnej 42389
299 zł 239 zł

Jest to niesamowicie wyrafinowana szkoła jazdy konnej, która może stać się idealnym uzupełnieniem stajni. Spotykają się tam wszyscy miłośnicy koni, gdzie trenują skoki przez przeszkody i dbają o swoje konie. Zestaw odpowiedni dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich kalendarz adwentowy 2019 - konie
133 zł 103 zł

Tylko w tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach dzieci w Boże Narodzenie. Za 24 okienkami znajduje się kompletna scenka z zabawy. Kalendarz bazuje na tematyce końskiej. Figurki Schleich są niezwykle szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom bawić się, jednocześnie ucząc się i poznając zwierzęta na farmie.

Schleich kalendarz adwentowy 2019 - zwierzęta
133 zł 103 zł

Kalendarz adwentowy ze znanymi postaciami i akcesoriami z serii Farm World, na które dzieci z niecierpliwością czekają. Za 24 okienkami znajduje się kompletna scenka z zabawy. Każdego dnia czeka na Ciebie nowa niespodzianka! Figurki Schleich są niezwykle szczegółowe, pięknie pomalowane i pozwalają dzieciom bawić się, jednocześnie ucząc się i poznając zwierzęta na farmie.

Schleich figurki - blondynka Sofia i koń Blosom
85 zł 62 zł

Sofia nie wybrała andaluzyjskiej klaczy Blossom. Przeciwnie! Było na odwrót. Klacz delikatnie trąciła Sofię nosem. Sofia bardzo kocha Blossom i spędza z nią każdą wolną chwilę.

Schleich zestaw figurek Przyczepa kempingowa 42415
198 zł

Wyprzedaż

Kolejna przygoda w Horse Club zostanie teraz wzbogacona o fantastyczne, tajne miejsce spotkań przyjaciółek. Na dzień przed dwunastymi urodzinami, Hannah i jej przyjaciele znaleźli starą przyczepę kempingową, decydując jednocześnie, że będzie to siedziba ich klubu. Przyjaciółki spotykają się teraz w tym tajnym miejscu, ilekroć trzeba rozwiązać nową zagadkę. Zimą, dziewczęta mogą wygodnie usiąść na niebieskiej kanapie z poduszkami, zaś latem otworzyć bok przyczepy cieszyć się słońcem na pięknym, dużym tarasie.

Schleich zestaw 72141 przyczepa i akcesoria treningowe z końmi
339 zł 255 zł

W tym zestawie znajdziesz ekskluzywne figurki Schleich, które sprawią, że uśmiech zagości na twarzach Twoich dzieci. Przyczepa stała się główną siedzibą przyjaciół z klubu. Kiedy tylko jest taka potrzeba, dziewczyny spotykają się w przyczepie kempingowej – zimą siedzą na niebieskiej kanapie z poduszkami, latem otwierają boczną ścianę przyczepy i tworzą piękny, duży taras. Jest to kompletny zestaw z figurką i akcesoriami, który można przechowywać w przyczepie kempingowej, umożliwiającą przenoszenie z miejsca na miejsce.

Schleich figurki - czarnowłosa Sarah i koń Mystery
67 zł 62 zł

Sarah lubi jeździć po polach, brodząc przez strumienie wody i gwiżdżąc w lesie ze swoim koniem Mystery. To sprawia, że oboje czują się swobodnie. Sarah nie jest właścicielką klaczy Mystery, ale lubi ją przebierać. Kiedy dorośnie, chciałaby zostać trenerem koni.

Schleich figurki - rudowłosa Hannah i koń Cayenne
85 zł 63 zł

Hannah jest znakomitym jeźdźcem rodem z Dzikiego Zachodu. Po raz pierwszy spotkała pięcioletniego wałacha Cayenne, kiedy opuścił stajnię. Cayenne był bardzo nieśmiały. Hannah śpiewała mu cichym głosem i wkrótce potem zostali nierozłącznymi przyjaciółmi. Hannah chciałaby zostać weterynarzem, tak jak jej matka.

Schleich kawiarnia dla dżokejów 42519
234 zł 170 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarnia dla dżokejów jest doskonałym uzupełnieniem świata Horse Club. Ma wiele wspaniałych detali, funkcji i akcesoriów, takich jak realistyczna kawiarnia i strefa do karmienia koni. Postać kelnera Toma ma ruszające się dłonie, może stać i trzymać przedmioty. Figurka Caroline ma ruszające się dłonie, może jeździć konno, siedzieć na krześle i trzymać przedmioty. W kawiarni Cups & Saddles dziewczyny lubią dzielić się sekretami lub zjeść duży kawałek szarlotki.

Woody Farma z akcesoriami i zwierzętami „Romano”
319 zł 287 zł

Drewniana farma ze zwierzętami jest zaprojektowana tak, aby nawet ciągnik mógł wjechać do środka. W skład farmy wchodzą również niezbędne akcesoria, takie jak postacie ludzi i zwierząt oraz traktor z platformą Siku.

Schleich zestaw myjni dla koni z akcesoriami 42104
65 zł

Zestaw myjni dla koni z akcesoriami od marki Schleich doskonale wpasuje się w kolekcję gospodarstwa domowego. Po ciężkim dniu należy każdego konia umyć i wyszczotkować by kolejnego dnia mógł godnie reprezentować hodowcę.

Schleich mobilna klinika weterynaryjna
145 zł

Mobilna klinika weterynaryjna z klaczą i pielęgniarką jest super dodatkiem do gospodarstwa dziecka. W zestawie wiele akcesoriów, dzieki którym można leczyć zwierzaki. Można złożyć dach i boki samochodu. Okna i drzwi otwierają się. Znaleźć można także rampę, która wykorzystywana jest do załadunku chorych zwierząt. Zabawka odpowiednia dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich boks stajenny z klaczą-7%
65 zł 60 zł

Wyprzedaż

Zestaw zawiera przepiękną klacz rasy Lusitano, która lubi spędzać czas w swojej stajni i pić wodę z poidła. Jej stajnia posiada ruchome zadaszenie, otwierane drzwiokna. Wszystkie figurki i akcesoria są ręcznie malowane. Dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich figurka źrebaka rasy holsztyńskiej 13860
25 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia pięknego źrebaka gorącokrwistego rasy holsztyńskiej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Klacz lipicańska 13819
29 zł 25 zł

Klacz lipicańska 13819 marki Schleich. Figurka kłusującej klaczy lipican z fioletowymi gumkami w grzywieogonie. Figurki malowane są ręcznie z dbałością o szczegóły, poszczególne egzemplarze mogą się od siebie nieznacznie różnić.

Schleich Klacz rasy Pintabian 13838
30 zł 24 zł

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka klaczy rasy Pintabian jest dedykowana dla miłośników tych wspaniałych zwierząt. Klacze Pintabian mają piękną maść w cętki, co czyni je oryginalnymi i niepowtarzalnymi. Przyciągają również dwukolorową grzywą. Ponieważ mają w żyłach szlachetną arabską krew, są tak eleganckie i wdzięczne, jak ich krewni.

Schleich Wałach Rasy Tennessee Walker 13832
29 zł 27 zł

Wałach Rasy Tennessee Walker 13832 marki Schleich. Realistycznie odwzorowana figurka konia Tennessee Walker, która wierne odzwierciedla detale i umaszczenie zwierzęcia. Wymiary figurki: 12,9 × 4,4 × 10,8 cm.

Schleich Zestaw koń, pick-up i przyczepa
215 zł 194 zł

Zestaw ręcznie malowanych figurek z serii Horse Club wraz z samochodem typu pick-up i przyczepą ze zdejmowanym dachem, w której można zmieścić dwa konie. W zestawie znajdują się także postacie jeźdźców oraz szereg akcesoriów, dzięki którym można osiodłać konia.

Schleich zestaw figurek Trening koni Appaloosa 42433
94 zł

Akcesoria treningowe mają nieskończone możliwości rozbudowy i można je połączyć z zestawami szkoły jazdy konnej i końmi. Lisa lubi ćwiczyć konie Appaloosa do nadchodzących zawodów, odkąd przyszła na szkolenie i zobaczyła klacz, która pięknie przeskoczyła przeszkody, choć była wyszkolona do jazdy klasycznej.

Schleich zabawkowa figurka konia andaluzyjskiego 42431
37 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Figurka konia andaluzyjskiego marki Schleich. Elementami zestawu są gustowny kocnożyczki. To świetny towarzysz zabaw zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Oddająca rzeczywistość figurka jest niezwykle ozdobna – rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci.

Schleich stajnia z koniami arabskimi
113 zł

Wspaniała stajnia z koniami arabskimi, która każdemu dziecku sprawi wielką frajdę. Cały zestaw jest ręcznie malowany i szczegółowo wykonany, a dodoatkowo znajdziesz to wiele akcesoriów, z którymi można dbać o konia, szczotkować go i bawić się z nim.

Schleich Konie gościnne, Hannah z kobietą Ruby
165 zł 128 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przygodo trwaj! W Lakeside są dwa nowe konie. Hannah i jej pies Ruby szczęśliwie witają klacz Appaloosa i źrebię. Hannah ma jakąś sztuczkę, aby oprzeć się na konik polny: rozprasza ją pysznym jabłkiem.

Schleich Zwierzęta na farmie 42385
79 zł 72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zwierzęta na farmie 42385 marki Schleich to ręcznie malowany zestaw figurek zwierząt, które można spotkać w gospodarstwie domowym. Wszystkie figurki są ręcznie malowanerealistycznie odwzorowane, dzięki czemu będziesz mógł się bawić w prawdziwą farmę.

Schleich Piesek i właścicielka + psia buda 42376
71 zł 66 zł

Piesek i właścicielka + psia buda 42376 marki Schleich. Ręcznie malowany zestaw figurek w którym znjadują się figurki: psa, właścicielki, oraz psiej budy. W każdym gospodarstwie nie może zabraknąć budy. Owczarek australijski jest bardzo wysportowany i zwinny. Uwielbia być na zewnątrz i pilnować owiec.

Schleich ciągnik rolniczy
228 zł 209 zł

Ciągnik marki Schleich nie może zostać pominięty w żadnym gospodarstwie. Możnaładować snopki siana na przyczepę, trzy ściany na przyczepie są otwieralne i może być ona przechylana (do tyłu i na boki). Zabawka dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich klacz rasy Appaloosa 13861
26 zł

Figurka od firmy Schleich przedstawia piękną klacz gorącokrwistą rasy Appaloosa. Rasa ta została wyhodowana przez Indian Nez Percé zapieszkałych a Ameryce Północnej. Figurka jest ręcznie malowana i chrakteryzuje się niezwykłą precyzją wykonania. Doskonale nadaje się dla dzieci od 3 roku życia, pomoże rozbudzić kreatywność oraz wyobraźnię.

Schleich Kowboj na koniu rodeo 41416
53 zł

Kowboj na koniu rodeo marki Schleich to kolejna figurka z serii Farm Life. Zarówno figurka jeźdźca jak i konia wykonane są ze starannością i dbałością o szczegóły.

Schleich zestaw wyścig przez beczki, z kowbojką na koniu
74 zł 72 zł

Zestaw, z którym można zorganizować fantastyczny wyścig przez beczki, z niesamowitą kowbojką i jej koniem. Figurki są ręcznie malowane i wykonane są z największą starannością i dbałością o szczegóły. Zestaw doskonale rozwija dziecięcą fantazję i wyobraźnię. Zestaw dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Schleich Źrebię rasy andaluzyjskiej Schleich
25 zł

Źrebię rasy andaluzyjskiej wyraźnie przewyższa wzrostem źrebięta innych ras. Dorosłość osiąga w 7 roku życia. Figurka ręcznie malowana. Przeznaczona dla dzieci od 3. roku życia. Wykonana z wysokiej jakości twardej gumy.

Schleich 4 x 4 samochód terenowy z linką holowniczą
195,08 zł 140 zł

Czas na przygodę ze strażnikiem przyrody Dawidem i jego wiernym towarzyszem młodym szympansem. Ich czterokołowiec terenowy może obsłużyć wszystkie trasy! Chowana wciągarka może być zamocowana z przodu i z tyłu pojazdu i zapewnia mnóstwo zabawy.

Schleich Zawody w zwinności dla kucyków
95 zł 87 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową o zestaw do zawodów Zestaw zawiera figurki konia, jeźdźca i przeszkody. Przeszkody można łączyć ze swoimi upodobaniami. Odpowiedni dla dużych i małych koni. Figurki mają ruchome kończyny.

Schleich Ogier rasy Arabskiej 13811
26 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ogier rasy Arabskiej 13811 marki Schleich to wyjątkowy prezent dla wielbicieli koni. Figurka została wykonana ręcznie, by każdy szczegół uwydatnił charakterystyczne piękno tej rasy.

Schleich Klacz rasy arabskiej z kocem 41447
39 zł 36 zł

Klacz rasy arabskiej z kocem marki Schleich to zestaw składający się z ręcznie malowanej figurki konia w kocu o różowej barwie, uzdy oraz warzyw i owoców.

Schleich figurka Byk Angus
33 zł 24 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę szkockiej rasy byka Bydło tej rasy rośnie bardzo szybko, a cielę może przybrać na masie do 160–180 kg w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy Zwierzęta te pochodzą ze Szkocji, gdzie jest często bardzo zimno i wilgotno Są więc bardzo odporne

Schleich figurka Cielę Aberdeen Angus
25 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i pełną szczegółów figurkę cielątka rasy Aberdeen Angus. Bydło tej rasy rośnie bardzo szybko, a cielę może ważyć do 160–180 kg w ciągu sześciu do ośmiu miesięcy. Zwierzęta te pochodzą ze Szkocji, gdzie jest często bardzo zimno i wilgotno. Są więc bardzo odporne.

Schleich Ogier Paso Fino - wystawa koni
53 zł 43 zł

Piękna, ręcznie malowana i szczegółowa figurka ogiera doskonale nadaje się dla miłośników tych szlachetnych zwierząt. Okazały ogier rasy Paso Fino jest główną atrakcją pokazu koni w Lakeside. Widzowie są oczarowani i dziwią się zachwyceni, ponieważ ogier porusza się szczególnie sprężyście, co nawet nadało nazwę tej rasie. Paso fino oznacza nic innego jak wytworny chód.

Schleich figurka-koń klacz, Rasa angielska 13855
32,02 zł 27 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich Koń pełnej krwi angielskiej z okryciem
41 zł 35 zł

Koń pełnej krwi angielskiej z okryciem 42360 marki Schleich. Ręcznie malowana figurka konia, z pewnością spodoba się wszystkim fanom tych pięknych majestatycznych zwierząt. Konie tej rasy są bardzo szybkie, dlatego wykorzystywane są głównie w zawodach.

Schleich figurka-koń ogier, Rasa angielska 13856
32,02 zł 27 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich figurka-koń źrebię, Rasa angielska 13857
22,83 zł 21 zł

Koń pełnej krwi angielskiej jest najszybszą rasą koni. Szybkość jest jedynym decydującym kryterium dla hodowli. Został wyhodowany w Anglii w XVIII wieku. Angielski rasowy koń jest wysoki, szczupły z długą, lekko wygiętą szyją. Jego ciało jest muskularne i silne. Figurka marki Schleich jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

Schleich tor jeździecki z przeszkodami 42271
69 zł

Skoki przez przeszkody to bardzo trudna dyscyplina, a więc warto rozpocząć szkolenie już teraz. Zestaw zawiera 3 przeszkody, które można dowolnie łączyć. Zestaw przeszkód jest ręcznie malowany i nadaje się dla dzieci powyżej 3 roku życia..

Schleich zestaw figurek Kurnik ze zwierzątkami 42421
98,70 zł 74 zł

Zestaw zawierający kurnik i zwierzątka to idealne uzupełnienie Twojej farmy! Tuż przed świtem, kogut usiadł na dachu kurnika i zapiał. Kury również pojawiają się wraz z pierwszymi promieniami słonecznymi, zaś małe kurczęta słychać aż z kurnika.

Schleich Trening sprawnościowy dla kucyków
149 zł 114 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowany i szczegółowy o zestaw do zawodów. Są to przeszkody, ostrzał i figurka dla jeźdźca i dwóch kucyków. Przeszkody można łączyć ze swoimi upodobaniami. Odpowiedni dla dużych i małych koni. Figurki mają ruchome kończyny.

Schleich zestaw figurek Pułapka na duże zwierzę 42427
85 zł

Klapa klatki może być zabezpieczona przed otwarciem i może być otwierana lub zamykana. Czy jaguar wyczuł przynętę? Czy złapie się w zastawioną pułapkę? Strażnicy używają klatek do chwytania rannych zwierząt. David może trzymać lornetkę w ręce i ma ruchome stawy.

Schleich figurka Klacz Paint Horse
33 zł 24 zł

Poszerz kolekcję zwierząt o tę piękną, ręcznie malowaną i szczegółową figurkę klaczy. Ten koń zachwyci jakością i precyzją wykonania.