shumee Szafka nocna, 50x30x50 cm, lite drewno odzyskane

shumee Szafka nocna, 50x30x50 cm, lite drewno odzyskane

Nr.: 100042968003
Sprzedaż partnerska
Ta klasyczna, drewniana szafka nocna emanuje czarem vintage. Z pewnością będzie przyciągającym wzrok dodatkiem do Twojego wnętrza. Szafka nocna wykonana jest z litego drewna pochodzącego z legarów, podłóg i belek nośnych z rozebranych starych budynków. Może składać się z różnych gatunków drewna, tak Pełny opis
729 zł
Z VAT
Darmowa dostawa
Partner: Shumee

W magazynie partnera 5+ sztuk

02.11.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100042968003

Opis

Ta klasyczna, drewniana szafka nocna emanuje czarem vintage. Z pewnością będzie przyciągającym wzrok dodatkiem do Twojego wnętrza.

Szafka nocna wykonana jest z litego drewna pochodzącego z legarów, podłóg i belek nośnych z rozebranych starych budynków. Może składać się z różnych gatunków drewna, takich jak sosna, tek, buk, dąb, cedr, drewno mango, akacja itp. Oznacza to, że odzyskane drewno zachowuje właściwości różnych rodzajów drewna. Odzyskane drewno jest już postarzone, zwietrzałe i wysuszone, dzięki czemu nie kurczy się ani nie wygina. Ten stolik nocny jest w całości wykonany ręcznie, a ładne słoje drewna sprawiają, że każdy mebel jest wyjątkowy i nieco inny od pozostałych. Metalowe okucia dodają szafce industrialnego stylu. Mebel zapewni miejsce do przechowywania książek, notatników, długopisów, a także innych bibelotów. Wyposażona w 4 kółka jest łatwa do przenoszenia.

Uwaga: kolory poszczególnych egzemplarzy mogą się różnić, co sprawia, że każdy z nich jest wyjątkowy. Wysyłka odbywa się losowo.

  • Materiał: lite drewno z odzysku
  • Wymiary: 50 × 30 × 50 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Powierzchnia szlifowana, malowana i lakierowana
  • 1 drzwi
  • Z 4 kółkami