More fotelik samochodowy BBFIX 012 0-25kg obrotowa podstawa, Turquoise

Marka: More Nr katalogowy: 1319786002

Darmowa dostawa

More fotelik samochodowy BBFIX 012 0-25kg obrotowa podstawa, Turquoise

Łatwa instalacja i demontaż BBFIX 012 0–25kg. Obrotowa podstawa o 360 ° Inteligentny mechanizm obrotu ułatwia zmianę pozycji instalacji w i w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy. Dzięki obrotowej podstawie dziecko może być łatwo i wygodnie posadzone w foteliku – wystarczy obrócić fotelik w stronę drzwi. Fotelik samochodowy jest odpowiedni dla dzieci od chwili urodzenia do około 6 roku życia. Bardzo łatwa instalacja. Pełny opis

999

999 zł Z VAT

Nr katalogowy: 1319786002

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Podstawa obrotowa o 360 °

Łatwa instalacja i demontaż Obrotowa podstawa o 360 ° Inteligentny mechanizm obrotu ułatwia zmianę pozycji instalacji w i w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy. Dzięki obrotowej podstawie dziecko może być łatwo i wygodnie posadzone w foteliku – wystarczy obrócić fotelik w stronę drzwi. Fotelik samochodowy jest odpowiedni dla dzieci od chwili urodzenia do około 6 roku życia. Bardzo łatwa instalacja.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

– Regulacja wysokości oparcia głowy – Prosta regulacja zagłówka i pasów bezpieczeństwa jedną ręką i regulacja wysokości w razie potrzeby, bez ryzyka błędów
 • SID (Side Impact Protection): Boki fotelika samochodowego są wyposażone w system „SID“ (system ochrony bocznej), który zapewnia maksymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego.
 • Instalacja w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy dla dzieci o wadze do 13kg:
  • Dla Grupy 0+ fotelik samochodowy jest montowany na tylnym siedzeniu samochodu, w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy.

Isoclick Fix ®

Złącza Isoclick Fix ®: Fotelik wyposażony jest w system bezpieczeństwa Isoclick Fix®, który ułatwia montaż i pozwala bezpiecznie umieszczać fotelik w samochodzie. System pozycjonowania: Fotelik można ustawić w 4 pozycjach, aby zapewnić maksymalny komfort w podróży. Podstawa obrotowa o 360 °: Inteligentny system obrotowy ułatwia użytkowanie fotelika przez rodziców. Pozwala na szybką i łatwą zmianę pozycji w i w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy, oraz łatwe usadzenie dziecka w foteliku.


Kluczowe właściwości

 • Od chwili narodzenia do około 6 roku życia
 • W i w przeciwnym kierunku do kierunku jazdy
 • Isoclick Fix ®
 • Wymiary: 53 – 42 × 59 × 39 cm
 • Waga: 9,2 kg
 • Wielkość opakowania: 55 cm x 47 cm x 90 cm (szer. x wys. x gł.)
 • Montaż w kierunku jazdy: 0 – 25 kg

Opakowanie zawiera

1× sztuka

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Waga fotelika 9.2 kg
Montaż w samochodzie ISOFIX
Ochrona boczna tak
Pas 5 punktowy tak
Pozycjonowanie tak
Podparcie nóg nie
Grupa 0-18 kg
Kolor turkusowy
Panel bezpieczeństwa nie