Britax Römer fotelik Adventure 2019, 15 - 36 kg
359 zł

Fotelik Römer Adventure 2019 przeznaczony jest dla dzieci od 15 do 36 kg. Regulowany zagłówek dopasowuje się do wzrostu, a specjalny kształt amortyzuje uderzenia boczne.

Britax Römer Fotelik Kid II 2019
424 zł

Fotelik Kid II marki Römer zapewnia bezpieczeństwo nieco starszym dzieciom, w przedziale wagowym od 15 do 36 kg. Jest niezwykle lekki, co ułatwia jego przenoszenie. Mocowanie odbywa się za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa.

Britax Römer fotelik samochodowy KID II Black 2019-13%
424 zł 365 zł

Promocja

Britax Römer Kid II Black to lekki fotelik samochodowy dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg, który zapewnia najwyższą ochronę, może być łatwo przenoszony między samochodami i mocowany za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia ochronę od głowy do bioder.

Britax Römer fotelik samochodowy Kidfix SL Black 2019
599 zł

Britax Römer Kidfix SL Black to lekki fotelik samochodowy dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg, który zapewnia najwyższą ochronę, może być łatwo przenoszony między samochodami i mocowany za pomocą innowacyjnego Isofix z Soft Latch lub 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia ochronę od głowy do bioder.

Britax Römer fotelik samochodowy Kidfix SL SICT Black 2019
715 zł 646 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Britax Römer Kidfix SL SICT Black to fotelik samochodowy dla dzieci o wadze od 15 kg do 36 kg, który jest wyposażony w zaawansowany system instalacyjny zapewniający dodatkową boczną ochronę SICT. Można go przymocować innowacyjnym systemem ISOFIT z miękkim zatrzaskiem lub 3-punktowym pasem bezpieczeństwa. Rośnie wraz z dzieckiem i zapewnia ochronę od głowy do bioder.

Maxi-Cosi Fotelik Rodi Air Protect 7510
549 zł

Rodi Air Protect marki Maxi Cosi dzięki opatentowanej technologii AirProtect chroni Twoje dziecko podczas jazdy jeszcze skuteczniej. Dzięki regulowanej szerokości i wysokości fotelik rośnie razem z Twoim dzieckiem. Odpowiedni dla dzieci od 15 do 36 kg.

ZOPA Fotelik samochodowy Flexi Fix-8%
523 zł 479 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Flexifix od marki Zopa jest przeznaczony dla grupy wagowej 15–36 kg. Fotelik samochodowy z mocowaniem ISOFIX i 3-punktowym pasem bezpieczeństwa został przetestowany w europejskich laboratoriach. Dużą zaletą jest również zdejmowana pokrywa, która jest łatwa do mycia.

Recaro fotelik samochodowy Monza Nova Evo
689 zł 649 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo został opracowany zgodnie z najnowszymi trendami bezpieczeństwa. Fotelik jest szeroki i wygodny dla dziecka, a ponadto gwarantuje znakomitą ochronę podczas wypadku. Model jest dedykowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Funkcjonalne podłokietniki zapewniają dziecku dodatkowe boczne trzymanie oraz chronią biodra.

Recaro fotelik Monza Nova Evo SF
799 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy RECARO Monza Nova Evo SeatFix został opracowany zgodnie z najnowszymi trendami bezpieczeństwa. Fotelik jest szeroki i wygodny dla dziecka, a ponadto gwarantuje znakomitą ochronę podczas wypadku. Model jest dedykowany dla dzieci powyżej 3 roku życia. Funkcjonalne podłokietniki zapewniają dziecku dodatkowe boczne trzymanie oraz chronią biodra.

Britax Römer Fotelik Kidfix II XP Sict
949 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Kidfix II XP Sict marki Römer zapewnia najwyższej klasy bezpieczeństwo dzięki wysokiemu oparciu. Wyposażony został w system XP-PAD, który podczas uderzenia czołowego pochałania aż 30% energii. Jest również przystosowany do ochrony w przypadku uderzenia bocznego.

CYBEX fotelik samochodowy Solution M-fix 2019
725 zł 595 zł

Fotelik samochodowy Solution M-fix 2019 marki Cybex posiada opatentowany, odchylany zagłówek Cybex, który jest najważniejszą cechą bezpieczeństwa. Zapobiega on przechylaniu się głowy dziecka podczas snu. Indywidualna regulacja Linear Side Impact Protection (L.S.P. System Plus) zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz komfortu dziecku podczas podróży. System mocowania ISOFIX poprawia także stabilność oraz bezpieczeństwo. Fotelik nadaje się również do pojazdów bez ISOFIX.

Diono Fotelik samochodowy MXT
485 zł 449 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Diono MXT jest odpowiedni dla dzieci od 15 do 36 kg (grupa II/II). Fotelik ma regulowany zagłówek i regulowaną szerokość osłon bocznych. Maluchy docenią miejsce na napojenaojami i przekąski po dwóch stronach siedziska.

Graco Junior Maxi 2017
210 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Junior Maxi to bezpieczny fotelik przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej od 15 do 36 kg. Posiada zagłówek z regulacją wysokości oraz podłokietniki regulowane w dwóch pozycjach. Dodatkowo wyposażony został w wysuwane uchwyty na kubki z tworzywa sztucznego. Jego zdejmowany pokrowiec nadaje się do prania w pralce.

Hauck Bodyguard Pro isofix 2020
435 zł 309 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Bodyguard Pro Isofix jest przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg (około 3–12 lat). Fotelik samochodowy jest wyposażony w system ochrony przed uderzeniem bocznym z systemem Memoryfoam + system komory powietrznej. Fotelik został zaprojektowany tak, aby Twoje dziecko czuć się komfortowo.

CYBEX Solution M-Fix SL Ferrari
826,12 zł 799 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny fotelik samochodowy Solution M-Fix z kolekcji SILVER marki Cybex jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dziecka podczas podróży. Seria Solutions to opatentowany system regulacji zagłówka oraz osłon bocznych L.S.P. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 lat z wagą 15–36 kg.

Britax Römer Fotelik samochodowy Kidfix 2 S 2019
1 030 zł 875 zł

Czy zawsze stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu? Już nie musisz o tym myśleć. KIDFIX2 R to wspaniały fotelik dziecięcy 2 w 1 z nagradzanej kolekcji KIDFIX, która jest maksymalnie elastyczna, ale i bardzo wygodna dla dzieci od od 3,5 do 12 lat. Oparcie w kształcie litery „V” z regulowaną technologią SICT zapewnia nie tylko więcej miejsca dla Twojego dziecka, ale także zwiększone bezpieczeństwo przed urazami.

Britax Römer Fotelik samochodowy Kidfix 2 R 2019
769 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy zawsze stawiasz bezpieczeństwo na pierwszym miejscu? Już nie musisz o tym myśleć. KIDFIX2 R to wspaniały fotelik dziecięcy 2 w 1 z nagradzanej kolekcji KIDFIX, która jest maksymalnie elastyczna, ale i bardzo wygodna dla dzieci od od 3,5 do 12 lat. Oparcie w kształcie litery „V” rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając odpowiednią przestrzeń i maksymalną ochronę.

Maxi-Cosi Rodi XP 2017
399 zł

Maxi Cosi Rodi XP to fotelik samochodowy, który rośnie z Twoim dzieckiem, zarówno w szerokości, jak i wysokości. Wyższa pozycja siedzenia umożliwia obserwowanie świata za zewnątrz. Odpowiedni dla dzieci od 15 do 36 kg.

CYBEX fotelik Solution S-fix 2019 Ferrari
899 zł 718 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stworzony z myślą o dziecku: Fotelik samochodowy Solution S-Fix rośnie wraz z maluszkiem od 3 do 12 lat, dostosowując się do jego potrzeb. Najnowszy członek fotelików z serii Solution wyróżnia się szeregiem różnorodnych funkcji. Dużym atutem jest wysoka jakość wykonania oraz nowoczesny design.

BeSafe fotelik samochodowy iZi Flex FIX i-Size
1 339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

BeSafe iZi Flex FIX i-Size to fotelik samochodowy, którego wysokość można regulować w zakresie od 100 do 150 cm, z mocowaniem isofix. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnia dziecku dodatkowa ochrona boczna SIP+, która pochłania energię uderzenia z boku. Jest dostosowany do montażu we wszystkich samochodach.

Maxi-Cosi Rodifix AirProtect 2018
599 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

*Maxi Cosi Rodifix Air Protect** z możliwością ustawienia w pozycji do snu. Fotelik samochodowy rośnie razem z dzieckiem wszerz i wzdłuż. Dla zwiększenia stabilności ma hak mocujący

Chicco Key 2-3

Chicco Key 2-3

Ocena: 5
339 zł

Fotelik samochodowy Key 2–3 z kolekcji marki Chicco wykonany został z wytrzymałego i oddychającego materiału, który nie podrażnia skóry dziecka. Jest odpowiedni dla dzieci w przedziale wagowym od 15 do 36 kg. Fotel może być ustawiony w trzech pozycjach, a jego oparcie można przedłużyć i rozszerzyć.

Nania fotelik samochodowy Starter Easyflex Tech-12%
194 zł 170 zł

Promocja

Fotelik samochodowy Nania Starter Easyflex Tech jest przeznaczony dla dzieci od 15 do 36 kg. Wygodny fotelik, dzięki miękkiej wyściółce zapewnia dziecku komfort podczas długich podróży. Zagłówek można regulować i dopasować do wzrostu dziecka.

Graco fotelik Logico LX Comfort 2017
329 zł 278 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Graco Logico LX Comfort 2017 przeznaczony jest dla dzieci 15 – 36 kg. Ma regulowany zagłówek, dzięki czemu „rośnie" wraz z dzieckiem. Wygodne uchwyty na napoje zapobiegają rozlewaniu.

Lionelo fotelik samochodowy z systemem ISOFIX 15- 36 Kg Hugo
385 zł 286 zł

Fotelik samochodowy z systemem ISOFIX HUGO jest przeznaczony dla dzieci od 15 kg do 36 kg. System ISOFIX i odpowiednia konstrukcja zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Rozbudowane opcje ustawień sprawiają, że fotelik samochodowy rośnie wraz z dzieckiem.

Maxi-Cosi fotelik Rodi SPS 2018
299 zł 289 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Funkcjonalny fotelik samochodowy Rodi SPS 2018 marki Maxi Cosi przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3,5 do 12 lat, w przedziale wagowym 15–36 kg. Fotelik posiada System Ochrony Bocznej, który zapewnia podróżującemu dziecku bezpieczeństwo, dużo przestrzeni oraz utrzymuje je w wygodnej pozycji.

Nania Fotelik BeFix SP Star Wars, Darth Vader
175 zł

Fotelik samochodowy Befix SP Star Wars z kolekcji marki Nania wykonany został z materiałów przyjaznych dziecku i łatwych w utrzymaniu ich w czystości. Jest odpowiedni dla dzieci w przedziale wagowym od 15 do 36 kg. Łączy w sobie prostotę użytkowania i trwałość konstrukcji.

Nania Fotelik samochodowy BeFix SP
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Nania BeFix SP zapewnia komfort podróżowania nawet podczas długiej jazdy. Wszystko, dzięki grubemu wyściełaniu i regulowanemu zagłówkowi. Poduszki ochronne zapobiegają uderzeniom bocznym.

Nania fotelik samochodowy Befix SP Luxe Princess
214 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nania Befix SP Luxe z bajkowym motywem Princess jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Oferuje mocny zagłówek i regulację jego wysokości dla maksymalnego komfortu nawet podczas długich podróży. Świetne zastosowanie oddzielnej poduszki wzmacniającej.

Nania fotelik samochodowy Befix SP Minnie Mouse
189 zł

Fotelik samochodowy Befix SP marki Niania w nowoczesnym designie z motywem z popularnej bajki Disneya z Myszką Minnie jest przeznaczony dla dzieci w zakresie wagowym od 15–36 kilogramów (kategoria II + III). Został wyposażony w regulowany zagłówek, regulowane oparcie oraz osłony, które optymalizują rozkład siły uderzenia bocznego.

Nania Fotelik samochodowy Befix SP Spiderman
189 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Nania Befix SP w nowoczesnym stylu jest przeznaczony dla dzieci o wadze 15 – 36kg (kategoria II+III). Model posiada regulowany zagłówek, regulowane oparcie i wyściółkę, aby zoptymalizować uderzenie boczne.

Nania fotelik samochodowy R-Way SP-10%
216 zł 194 zł

Promocja

//Nania R-Way SP to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej od 15 do 36 kg. Miękkie wyściełanieregulowane oparcie zapewniają dziecku komfort podczas dłuższych podróży. Zapina się za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa. Każdy wybierze coś dla siebie spośród kilku motywów zwierzęcych.

Inglesina fotelik samochodowy TOLOMEO I-FIX 2019
799 zł

Fotelik samochodowy Inglesina TOLOMEO I-FIX ze zintegrowanym oparciem, jest wyposażony w złącza ISOFIX do łatwego montażu w samochodzie za pomocą punktów kotwiczących. Można go również zainstalować w samochodach niewyposażonych w system ISOFIX. Ergonomiczne, regulowane siedzisko z wkładką piankową zapewniającą wygodny, spokojny i najbezpieczniejszy sposób podróżowania.

Maxi-Cosi fotelik Rodi XP Isofix 2019
415 zł 399 zł

Fotelik Maxi-Cosi Rodi XP Isofix 2019 jest odpowiedni dla malucha, ważącego od 15 do 36 kg. Innowacyjny system Isofix zapewnia szybki i łatwy montaż. Doskonale regulowany, „rośnie" wraz z dzieckiem.

Nania Fotelik BeFix SP, Princess
169 zł

Fotelik BeFix SP, Princess marki Nania przeznaczony jest dla dzieci w kategorii wagowej od 15 do 36 kg. Posiada regulowany zagłówek oraz osłony zabezpieczające prze uderzeniami bocznymi. Został również wyposażony w zdejmowaną tapicerkę, którą można prać.

Nania fotelik samochodowy Befix SP Paw Patrol
194 zł

Fotelik samochodowy Nania Befix SP Paw Patrol przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Dostępne są warianty zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Oferuje mocny zagłówekregulację jego wysokości dla maksymalnego komfortu nawet podczas długich podróży.

Nania fotelik samochodowy Sena Denim
326 zł

Fotelik Nania Sena Denim jest dedykowany dla dzieci od 9 do 36 kg. Fotelik posiada nadruk z ulubionymi postaciami Disneya, Myszką Mickey lub Minnie. Montaż odbywa się za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Regulowany dla maksymalnego komfortu dziecka.

Nania fotelik samochodowy Sena Easyfix Denim
544 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Nania Sena Denim jest dedykowany dla dzieci od 9 do 36 kg. Fotelik posiada nadruk z ulubionymi postaciami Disneya, Myszką Mickey lub Minnie. Naprawiono go za pomocą isofix. Dla maksymalnego komfortu fotelik samochodowy wyposażono w podłokietniki.

Nania R-Way SP Paw Patrol-10%
264 zł 235 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Nania R-Way SP Paw Patrol przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Dostępne są warianty zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Miękkie wyściełanieregulowane oparcie zapewnia dziecku pełen komfort podczas dłuższych podróży. Zapięcie za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa.

Nania Sena Coco-10%
277 zł 249 zł

Promocja

Fotelik samochodowy Nania Sena Coco to elegancki model z motywem Paryża zaprojektowany dla dzieci w kategorii wagowej od 9 do 36 kg. Montaż odbywa się za pomocą trzypunktowego pasa bezpieczeństwa. Regulowany dla maksymalnego komfortu dziecka.

Nania fotelik samochodowy Sena Easyfix Coco-11%
449 zł 399 zł

Promocja

Fotelik samochodowy Nania Sena Coco to elegancki model z motywem Paryża, zaprojektowany dla dzieci w kategorii wagowej od 9 do 36 kg. Mocuje się go za pomocą Isofix. Dla maksymalnego komfortu fotelik samochodowy wyposażono w podłokietniki.

Nania fotelik samochodowy BeFix SP 15-36 kg-11%
169 zł 149 zł

Promocja

Fotelik samochodowy w kategorii 2/3 (15–36kg) spełnia wszystkie kryteria bezpieczeństwa. Fotelik samochodowy Befix SP gwarantuje wygodną podróż dzięki solidnej wyściółce oraz zagłówkowi o regulowanej wysokości. Osłony boczne łagodzą skutki uderzeń. Wyjmowane siedzisko.

Nania Fotelik Befix SP Star Wars, Yoda
175 zł 155 zł

Fotelik samochodowy Befix SP Star Wars z kolekcji marki Nania wykonany został z materiałów przyjaznych dziecku i łatwych w utrzymaniu ich w czystości. Jest odpowiedni dla dzieci w przedziale wagowym od 15 do 36 kg. Łączy w sobie prostotę użytkowania i trwałość konstrukcji.

CYBEX fotelik samochodowy Solution M-Fix SL-5%
599 zł 565 zł

Promocja

Funkcjonalny fotelik samochodowy Solution M-Fix z kolekcji SILVER marki Cybex jest gwarancją bezpieczeństwa i komfortu dziecka podczas podróży. Seria Solutions to opatentowany system regulacji zagłówka oraz osłon bocznych L.S.P. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 3 do 12 lat z wagą 15–36 kg.

Nania fotelik samochodowy Befix SP Luxe-10%
178 zł 159 zł

Promocja

Nania Befix SP Luxe to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg. Oferuje mocny zagłówekregulację jego wysokości dla maksymalnego komfortu nawet podczas długich podróży. Świetne zastosowanie oddzielnej poduszki wzmacniającej.