Britax Römer Fotelik Safefix Plus 2019
1 159 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Safefix Plus marki Römer zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa dzięki wbudowanej podpórce zapobiegającej obracaniu się fotelika. Zastosowany system ISOFIX pozwala na szybki i łatwy montaż w każdym samochodzie.

Maxi-Cosi Fotelik Priori SPS 2019
441 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik Priori SPS 2017 marki Maxi-Cosi wyposażony został w zagłówek, który amortyzuje wstrząsy. Dodatkowym zabezpieczeniem jest system ochrony bocznej na wypadek kolizji bocznych. Cztery pozycje nachylenia siedziska sprawiają, że maluch może oglądać otaczający go świat lub smacznie drzemać, gdy podróż okaże się nieco za długa.

Maxi-Cosi Fotelik Pearl
699 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pearl marki Maxi Cosi zapewni Twojemu dziecku wygodną i bezpieczną podróż. System Side Protection zapewnia optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. Przeznaczony dla dzieci od 9 – 18 kg. Prosta instalacja w bazie Maxi-Cosi FamilyFix ( brak w zestawie).

Britax Römer fotelik samochodowy Eclipse
499 zł
+ darmowa dostawa

Britax Römer ECLIPSE to fotelik samochodowy dla dzieci o wadze 9–18kg. Oferuje mniejsze wymiary, co czyni go idealnym również dla właścicieli mniejszych samochodów. Mniejszy rozmiar nie zagraża bezpieczeństwu, zaawansowana ochrona przed uderzeniami z boku i z przodu maksymalizuje bezpieczeństwo przy jednoczesnym zachowaniu wygody dla najmniejszych i lekkiej wagi.

Maxi-Cosi Fotelik Tobi 2019, 9-18 kg
649 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik Tobi marki Maxi-Cosi jest lekko podwyższony, dzięki czemu Twoje dziecko może swobodnie oglądać otaczający go świat podczas podróży. Gdy maluch będzie zmęczony, możesz ustawić siedzisko w pozycji do spania. Montowany jest samochodowym pasem bezpieczeństwa z intuicyjną drogą jego przebiegu. Fotelik przeznaczony dla dzieci o wadze zawierającej się w przedziale 9–18 kg.

Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX 2019
1 005 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Avionaut AeroFIX to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta.

Nania fotelik samochodowy Migo Saturn Premium
513 zł 379 zł
+ darmowa dostawa

Nania Migo Saturn Premium to stylowy fotelik samochodowy, przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Ten wysokiej jakości fotelik dziecięcy może być zamontowany zarówno za pomocą 3-punktowych pasów, jak i bazy Isofix Migo Solar (dostępna osobno).

Nania fotelik samochodowy Migo Saturn Isofix Platinum
879 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Nania Saturn Isofix Platinum jest przeznaczony dla dzieci od 9 do 18 kg. Fotelik samochodowy jest wyposażony w nowy system Isofix, który można obracać. Dzięki temu wygodniej umieścić dziecko w foteliku samochodowym.

Britax Römer fotelik samochodowy Max-Way 2019, moonlight blue
1 249 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Römer Max-Way 2019 wyposażony jest w doskonałe funkcje, takie jak: kilka pozycji pochylania, regulowane zagłówki oraz wysokiej jakości obicie pasów bezpieczeństwa. Wszystkie aspekty poprawiają komfort jazdy oraz wpływają na lepsze samopoczucie w trakcie podróży.

Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX RWF 2019
1 005 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Avionaut AeroFIX RWF to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Jednocześnie spełnia rygorystyczne normy szwedzkiego VTI i przeszedł wymagający test PLUS. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta.

Maxi-Cosi Axissfix 2019
1 499 zł 1 339 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik Maxi-Cosi Axissfix przeznaczony jest dla dzieci od 4 miesięcy do 4 lat. Innowacyjny system pozwala na jego obracanie o 360 stopni. Dzięki temu umożliwia ustawienie dziecka odpowiednio do kierunku jazdy.

Britax Römer fotelik samochodowy Max-Way black 2019 Storm Grey
1 262 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Römer Max-Way Black oferuje kilka wspaniałych funkcji, takich jak wiele pozycji przechylania, regulowany zagłówek, a także wyściełane pasy o wysokiej jakości. Wszystko to zwiększa komfort jazdy. Fotelik samochodowy dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rozwijającego się dziecka.

Chicco Fotelik samochodowy Go-One
475 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Go-One marki Chicco jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od 9 do 18 kg. To następca fotelika Xpace, posiadający regulowany zagłówek i pasy bezpieczeństwa oraz ochraniacze wpływające na wygodę dziecka podczas podróży.

Chicco Fotelik samochodowy Go-One Isofix
759 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Go-One Isofix marki Chicco jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym od 9 do 18 kg. Dzięki pięciopozycyjnej regulacji oparcia Twoje dziecko zawsze będzie podróżować komfortowo i bezpiecznie.

Maxi-Cosi Axiss 2018
966 zł 869 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Maxi Cosi Axiss został specjalnie zaprojektowany z możliwością obrotu o 90 stopni w taki sposób, aby umożliwić łatwy dostęp do dziecka podczas jego zapinania i odpinania.

Nania fotelik samochodowy Migo Saturn Denim
579 zł
+ darmowa dostawa

Nania Migo Saturn Denim to stylowy fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg, który ozdobiono motywem Myszki Mickey lub Minnie. Ten wysokiej jakości fotelik dziecięcy może być zamontowany zarówno za pomocą 3-punktowych pasów, jak i bazy Isofix Migo Solar (dostępna osobno).

Nania fotelik samochodowy Migo Saturn Platinum
539 zł
+ darmowa dostawa

Nania Migo Saturn Premium to stylowy fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Ten wysokiej jakości fotelik dziecięcy może być zamontowany zarówno za pomocą 3-punktowych pasów, jak i bazy Isofix Migo Solar (dostępna osobno).

Britax Römer fotelik samochodowy Max-Way Cosmos Black 2019
1 259 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Römer Max-Way Black 9–18kg ma wiele wspaniałych cech, takich jak kilka pozycji pochylania, regulowany zagłówek i pas, a także wysokiej jakości wyściełanie pasów. Poprawia to wygodę podczas jazdy. Fotelik dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka.

Britax Römer fotelik samochodowy Multi-Tech III
1 455 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik samochodowy Römer MULTI-TECH III z ulepszoną ochroną SICT, oferuje doskonałą ochronę w dwóch etapach w przypadku kolizji bocznych. Jest odpowiedni dla dzieci o wadze od 9 do 25 kg i może być zainstalowany w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy.

Nania fotelik samochodowy Maxim Isofix Tech
430 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nania Maxim Isofix Tech to piękny, nowoczesny fotelik samochodowy z systemem Isofix, zapewniającym maksymalne bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Jest przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg.

Maxi-Cosi Tobifix 2019
999 zł 739 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik Maxi Cosi Tobifix przeznaczony jest dla dzieci 9 miesiąca do około 4 roku życia. Fotelik wyposażony jest w system Isofix ze stopą stabilizującą, co zapewnia bezpieczeństwo podczas podróży oraz ułatwia montaż fotelika w aucie.

Maxi-Cosi Fotelik samochodowy Rubi XP
545 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Maxi Cosi Rubi dla dzieci od 9 do 18 kg, wyposażony w 4 pozycje od siedzenia do spania 7 pozycji wysokości oparcia głowy i pasów, które można ustawić jedną ręką.

Nania fotelik samochodowy Cosmo SP LX Isofix
479 zł
+ darmowa dostawa

Nania Cosmo SP LX Isofix to fotelik samochodowy przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg. Wygodnie zamontujesz go w samochodzie za pomocą systemu ISOFIX, który zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo. Inne funkcje bezpieczeństwa obejmują boczny system ochrony SIDE PROTECT

Nania fotelik samochodowy Migo Saturn Isofix Denim
925 zł
+ darmowa dostawa

Nania Saturn Isofix Denim to fotelik samochodowy, przeznaczony dla dzieci o wadze od 9 do 18 kg, który ozdobiono motywem Myszki Mickey lub Minnie. Fotelik samochodowy jest wyposażony w nowy system Isofix, który można obracać. Dzięki temu wygodniej umieścić dziecko w foteliku samochodowym.

Avionaut Isofix Glider 2 Royal 2019
949 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fotelik dziecięcy Avionaut Isofix Glider 2 od 9 do 25 kg (ok. 9 miesięcy do 7 lat), piankowy polipropylen EPP zagłówek }, zmywalna okładka, zgodna ze standardem ECE R44 / 04, wymiary SZxWYSxGŁ 44 × 66 × 62 cm, waga: 12,5 kg.

Britax Römer Fotelik King II LS 2019
799 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik King II LS marki Römer posiada innowacyjny wskaźnik świetlno-dźwiękowy, który ułatwia prawidłowe napięcie pasów bezpieczeństwa dziecka. Zapewnia również bezpieczeństwo, dzięki ochronie przed zderzeniami bocznymi i przednimi.

KIDDY fotelik samochodowy Phoenixfix 3 2018
1 049 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik samochodowy Phoenixfix 3 marki KIDDY jest przeznaczony dla dzieci w kategorii wagowej od 9 do 13 kg. Ustanawia nowy poziom komfortu i bezpieczeństwa, co zostało potwierdzone niezależnymi testami. Nowa baza ISOFIX została wyposażona w złącza obrotowe i posiada rozszerzony zakres ustawień. Fotelik został całkowicie przeprojektowany i wyposażony w podkładkę ochronną oraz unikatowy system bezpieczeństwa KIDDY Shock Absorber.

Maxi-Cosi fotelik samochodowy Pearl Smart i-Size 2019
719 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik samochodowy MAXI-COSI Pearl Smart i-Size przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca do 4 roku życia (o wzroście od 67 do 105 cm). Wyróżnia się wysokim bezpieczeństwem, ponieważ spełnia najnowsze przepisy prawne dotyczące fotelików samochodowych i-Size (R129). Pearl Smart i-Size jest używany w połączeniu z 3wayFix.

Maxi-Cosi fotelik samochodowy AxissFix Air
3 159 zł
+ darmowa dostawa

Fotelik samochodowy AxissFix Air od marki Maxi-cosi jest przeznaczony dla dzieci od 4 miesiąca do 4 roku życia, 9 – 18 kg. Ten fotelik samochodowy jest wyposażony w zintegrowaną poduszkę powietrzną, która w przypadku zderzenia zapewnia, że poduszki powietrzne znajdujące się w dwóch pasach naramiennych napełnią się w ciągu 0,05 sekundy.