Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX 2019 czarny

Marka: Avionaut Nr katalogowy: 1354992003

Darmowa dostawaRaty 10x0 %

Avionaut fotelik samochodowy AEROFIX 2019 czarny

Avionaut AeroFIX to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta. Pełny opis

999

999 zł Z VAT
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 1354992003

Oblicz ratę

Pełny opis

Opis produktu

Avionaut AeroFIX to nowoczesny fotelik samochodowy w kategorii 67–105 cm / do 17,5 kg, który jest w pełni zgodny z europejską normą homologacji i-Size. Fotelik dziecięcy został zaprojektowany, aby umożliwić dziecku do wzrostu 105 centymetrów podróż w kierunku przeciwnym do kierunku jazdy wysokości. Dla dzieci od 84 cm do 105 cm można go również zainstalować w samochodzie w kierunku jazdy. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik samochodowy jest przymocowany do fotela za pomocą podstawy ISOFIX iQ (podstawa jest sprzedawana **oddzielnie **). Instalacja fotelika samochodowego w samochodzie jest niezwykle prosta.

 • Fotelik samochodowy posiada innowacyjny system ochrony bocznej, który minimalizuje ryzyko uderzenia bocznego.
 • Unikalna konstrukcja fotelika samochodowego AeroFIX zapewnia optymalną wentylację wewnątrz fotelika samochodowego i znacznie zwiększa komfort dziecka podczas podróży bez nieprzyjemnego pocenia się.
 • Komfort małego pasażera gwarantuje także miękka wyściółka najwyższej jakości, regulowany zagłówek i regulowane nachylenie.
 • Dzięki systemowi Click'n'Drive możesz szybko i łatwo przymocować fotelik dziecięcy do podstawy Isofix iQ, sygnał dźwiękowy poinformuje o odpowiednim dopasowaniu. 
 • Pokrowce na siedzenia samochodowe wykonane są z najlepszych luksusowych tkanin, miękkich, przyjaznych dla dzieci, a jednocześnie trwałych.
 • Pokrywy wszystkich siedzeń Avionaut spełniają standard Oeko-tex 100, potwierdzając, że pokrowce nie zawierają żadnych szkodliwych substancji.
 • Pokrowiec może być prany w pralce.
 • Fotelik samochodowy jest zgodny z homologacją i-Size.
 • Wysoką klasę bezpieczeństwa zapewnia optymalna kombinacja pianki EPP, PP, PA i pianka z pamięcią kształtu, która pochłania przeciążenie w przypadku uderzenia.
 • Innowacyjny materiał EPP charakteryzuje się wysoką odpornością na czynniki fizyczne i chemiczne.
 • Doskonałe parametry wytrzymałościowe sprawiają, że materiał ten jest idealny do budowy fotelików samochodowych, ponieważ nie odkształca się nawet przy dużych obciążeniach spowodowanych kolizjami.
 • Bezpieczną pozycję dziecka zapewniają regulowane 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i regulowany zagłówek, który można dostosować do potrzeb rosnącego dziecka.
 • Foteliki samochodowe Avionaut są testowane i certyfikowane w wielu europejskich instytucjach badawczych, aby zagwarantować najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfort podróży.
 • Fotelik samochodowy Avionaut AeroFIX spełnił wszystkie najbardziej rygorystyczne testy testowe, które potwierdziły najwyższy poziom bezpieczeństwa dzieci w razie wypadku.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Waga fotelika 7.9 kg
Montaż w samochodzie ISOFIX
Możliwość zdjęcia do prania tak
Ochrona boczna tak
Pas 5 punktowy tak
Ustawienie zapięcia tak
Ustawienie naprężenia tak
Pozycjonowanie tak
Grupa 9-18 kg
Kolor czarny
Panel bezpieczeństwa nie