Znaleziono: 10

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Aputure FR110
99 zł

Blenda fotograficzna APUTURE Blazeo FR110 to niezbędne urządzenie dla miłośnika fotografii. Składa się z pięciu elementów, przez co można dopasować odpowiednią część do własnych potrzeb. Dodatkowo, niewielka waga sprawia, że blenda nie jest uciążliwa przy przenoszeniu. Ponadto urządzenie bardzo łatwo się składa, przez co jest komfortowe w użytkowaniu.


Aputure blenda FR80
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blenda FR80 to niezawodny ekran odblaskowy o średnicy 80 cm, który stanowi doskonałe wyposażenie dla profesjonalnego fotografa. Pozwala ona odpowiednio odbijać światło na fotografowany obiekt dla uzyskania odpowiednich kontrastów. Ponadto w zestawie znajduje się 5 blend, który łatwo jest przenosić dzięki możliwości składania.


FujiFilm Instax Film Mini Glossy Hello Kitty (10ks)
59 zł

Film FujiFilm Instax Film Mini Glossy Hello Kitty (10k) urozmaici każde wydrukowane zdjęcie. Film jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu dzieci nie będą miały problemów w użytkowaniu. Ponadto zapewnia ostre oraz naturalne odzwierciedlenie kolorów co sprawia, że wydrukowane zdjęcia są wysokiej jakości.


HAMA Poziomica do aparatu, 2 fiolki (5411)
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poziomica do aparatu to nieoceniona pomoc podczas robienia zdjęć. Zestaw składa się z dwóch fiolek, które kontrolują położenie aparatu w poziomie i pionie. Już nigdy więcej nie wykonasz krzywych zdjęć!


TrueCam A5/A6/A7 filtr UV
59 zł

Filtr UV pomaga chronić obiektyw przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także poprawia pracę aparatu podczas bardzo słonecznych dni, zwłaszcza nad morzem i w górach.


TrueCam A5/A6/A7 CPL filtr
129 zł

Filtr polaryzacyjny TrueCam CPL filtr jest doskonałym dodatkiem do kamery samochodowej, ponieważ nie tylko zmniejsza efekt słonecznego żaru i odbicia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość nagrania, ale też osłabia blask nieba. Przede wszystkim jednak wyraźnie ogranicza powstawanie odbicia wnętrza auta na przedniej szybie, dlatego nadaje się do wideorejestratorów.


TrueCam A4/A5/A6/A7 Uchwyt 3M
55 zł

Uchwyt 3M jest wyposażony w naklejkę, dzięki której zamocuje się na szybie samochodu na stałe


Easycover Reflex Silic Nikon D7200 Black
89 zł

Ochronna silikonowa obudowa EasyCover przeznaczona do modeli Nikon D7100 a D7200 zapewnia ochronę przed kurzem, porysowaniem i zmniejsza ryzyko zniszczenia aparatu. Obudowa nie utrudnia dostępu do przycisków sterujących.