Znaleziono: 14

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Aputure FR110
99 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Blenda fotograficzna APUTURE Blazeo FR110 to niezbędne urządzenie dla miłośnika fotografii. Składa się z pięciu elementów, przez co można dopasować odpowiednią część do własnych potrzeb. Dodatkowo, niewielka waga sprawia, że blenda nie jest uciążliwa przy przenoszeniu. Ponadto urządzenie bardzo łatwo się składa, przez co jest komfortowe w użytkowaniu.


FujiFilm Instax Film Mini Glossy Hello Kitty (10ks)
59 zł

44 zł

Film FujiFilm Instax Film Mini Glossy Hello Kitty (10k) urozmaici każde wydrukowane zdjęcie. Film jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu dzieci nie będą miały problemów w użytkowaniu. Ponadto zapewnia ostre oraz naturalne odzwierciedlenie kolorów co sprawia, że wydrukowane zdjęcia są wysokiej jakości.


HAMA Poziomica do aparatu, 2 fiolki (5411)
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poziomica do aparatu to nieoceniona pomoc podczas robienia zdjęć. Zestaw składa się z dwóch fiolek, które kontrolują położenie aparatu w poziomie i pionie. Już nigdy więcej nie wykonasz krzywych zdjęć!


TrueCam A5/A6/A7 filtr UV
59 zł

Filtr UV pomaga chronić obiektyw przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także poprawia pracę aparatu podczas bardzo słonecznych dni, zwłaszcza nad morzem i w górach.


TrueCam A5/A6/A7 CPL filtr
129 zł

Filtr polaryzacyjny TrueCam CPL filtr jest doskonałym dodatkiem do kamery samochodowej, ponieważ nie tylko zmniejsza efekt słonecznego żaru i odbicia, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość nagrania, ale też osłabia blask nieba. Przede wszystkim jednak wyraźnie ogranicza powstawanie odbicia wnętrza auta na przedniej szybie, dlatego nadaje się do wideorejestratorów.


TrueCam A4/A5/A6/A7 Uchwyt 3M
55 zł

38 zł

Uchwyt 3M jest wyposażony w naklejkę, dzięki której zamocuje się na szybie samochodu na stałe


Aputure blenda FR80
99 zł

Blenda FR80 to niezawodny ekran odblaskowy o średnicy 80 cm, który stanowi doskonałe wyposażenie dla profesjonalnego fotografa. Pozwala ona odpowiednio odbijać światło na fotografowany obiekt dla uzyskania odpowiednich kontrastów. Ponadto w zestawie znajduje się 5 blend, który łatwo jest przenosić dzięki możliwości składania.


Easycover Reflex Silic Nikon D7200 Black
89 zł

Ochronna silikonowa obudowa EasyCover przeznaczona do modeli Nikon D7100 a D7200 zapewnia ochronę przed kurzem, porysowaniem i zmniejsza ryzyko zniszczenia aparatu. Obudowa nie utrudnia dostępu do przycisków sterujących.


FujiFilm Drukarka Instax Share SP-2 Silver EX D
719 zł
+ darmowa dostawa

Dziel się wspomnieniami ze swojego telefonu, dzięki drukarce Instax SHARE SP-2. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Fujifilm instax Share, by cieszyć się możliwością drukowania zdjęć.


SONY VCT-AMP1

SONY VCT-AMP1

Ocena: 5
229 zł

199 zł

Monopod zapewniający doskonałe ujęcia. Kompaktowa, teleskopowa konstrukcja o długości do 91,3 cm


SONY VCT-SCM1

SONY VCT-SCM1

Ocena: 5
179 zł

169 zł

Uchwyt z przyssawką zapewnia szybkie i łatwe mocowanie – możliwość bezpiecznego montażu także w przypadku kamery Action Cam w wodoodpornej obudowie


FujiFilm Instax Share SP-2 Gold EX D
779 zł
+ darmowa dostawa

Obecnie niedostępne

Dziel się swoimi wspomnieniami wykonanymi smartfonem za pośrednictwem drukarki Instax SHARE SP-2. Wystarczy pobrać darmową aplikację Fujifilm instax Share i z łatwością możesz wydrukować zdjęcia zrobione telefonem.