W MALL.pl oferujemy ponad 150 tysięcy produktów, w tym te z kategorii frisbee. Jakie korzyści możemy Ci zaproponować?

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wyznaczonym przez Ciebie terminie.
  • Możesz skorzystać z jednego z ponad 8000 punktów odbioru DHL w całym kraju.
  • Chcesz cieszyć się nowym zakupem z kategorii frisbee bez obciążania domowego budżetu? Skorzystaj z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S. A.
  • Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupów, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.
  • Dział Obsługi Klienta odpowie na wszystkie Twoje pytania związane z zamówieniem.

Oszczędź czas i zobacz najnowsze produkty z kategorii frisbee lub te, które zostały ocenione najwyżej. W MALL.pl oferujemy znacznie więcej!

4 produkty
Spin Master Psi patrol Rzucanie piłką
6x

Spin Master Psi patrol Rzucanie piłką

79 zł

Zestaw Psi patrol rzucanie piłką to wodoodporny zestaw do zabawy do rzucania i łapania, który spodoba się wszystkim domownikom, niezależnie od wieku. Każda rękawica posiada regulowany pasek na zewnątrz dzięki czemu mieści się na dłoni dowolnego rozmiaru. Piłeczka mocowana jest na rzep po wewnętrznej stronie rękawic, dzięki czemu lepiej łapią ją mniejsze dzieci.

Dostarcza MALL
ECOIFFIER zestaw gier 7 w 1
8x

ECOIFFIER zestaw gier 7 w 1

130 zł

Zestaw 7 gier idealny do zabaw w pomieszczeniach i w ogrodzie. Zawiera: frisbee, krokiet, łowienie rybek, golf, łapanie piłeczek, kółko i krzyżyk oraz kręgle. Dzieci mogą spędzać z nim czas na zewnątrz, podczas słonecznej pogody oraz w środku, kiedy są zmuszone do pozostania w domu.

Dostarcza MALL
-26%
Cobi AIR HOGS Hyperdisc - Gigantyczny dysk
2x

Cobi AIR HOGS Hyperdisc - Gigantyczny dysk

42 zł
31 zł

Nadmuchiwany Hyperdisk – Gigantyczny dysk marki Cobi wykonany jest z wytrzymałego materiału. Możesz bawić się nim zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Hyperdisk ma średnicę 90 cm! Po prostu nadmuchaj go i gra może zacząć się od razu. Dysk można rzucać, odbijać lub wykonywać z nim sztuczki.

Dostarcza MALL