iQ-Tech alarm Wi-Fi SmartLife SA01
149 zł

Inteligentny alarm Wi-Fi, dzięki któremu Twój dom będzie bezpieczniejszy. Po spełnieniu warunków uruchamia alarm o głośności 90 dB i wysyła ostrzeżenie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikację na iOS i Android, która umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech czujnik dymu Wi-Fi SmartLife SM01
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. Gdy iQ-Tech SmartLife SM01 wykryje dym, uruchamia alarm o głośności aż 90 dB i jednocześnie wysyła powiadomienie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikacje na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech czujnik magnetyczny otwierania drzwi Wi-Fi SmartLife DW04
119 zł

Inteligentny czujnik otwierania drzwi lub okien, który poinformuje Cię o nieproszonych gościach. Gdy 2 magnetyczne części iQ-Tech SmartLife DW04 oddalą się od siebie, czujnik wyśle ostrzeżenie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikacje na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech czujnik ruchu Wi-Fi SmartLife MS03
149 zł

Inteligentny czujnik ruchu. IQ-Tech SmartLife MS03 wykrywa ruch na odległość aż 7 metrów pod kątem 110° i w przypadku wykrycia wysyła ostrzeżenie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikacje na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech czujnik zalania SmartLife WL02, Wi-Fi
139 zł

Inteligentny czujnik wycieków wody, który ochroni Cię przed zalaniem. IQ-Tech SmartLife WL02 rozpoznaje wyciek wody, uruchamia głośny alarm i wysyła alert. Wyróżnia go wodoodporność z ochroną IP67, a dzięki małemu rozmiarowi, pasuje praktycznie wszędzie. Może być kontrolowany lub sparowany z innymi urządzeniami z iOS i Androidem za pomocą aplikacji.

iQ-Tech dzwonek z kamerą Wi-Fi SmartLife C200
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny dzwonek Wi-Fi z kamerą. IQ-Tech SmartLife C200 wysyła ujęcia w rozdzielczości 720p za każdym razem, gdy ktoś dzwoni, więc zawsze będziesz wiedział kogo możesz się spodziewać. Dzięki aplikacji umożliwia rozmowę i archiwizację nagrań z możliwością odtwarzania.

iQ-Tech kamera IP SmartLife WC005, Wi-Fi
229 zł

Obrotowa kamera IP przeznaczona do wnętrz. IQ-Tech SmartLife WC005 rejestruje nagrania w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p i o szerokim kącie 120 °. Jest wyposażona w funkcje wykrywania ruchu, noktowizor i może być obracana do 355 °. Jest kontrolowana przez aplikację na iOS i Androida, a także za pomocą asystentów głosowych.

iQ-Tech pilot uniwersalny na podczerwień SmartLife IR01 Wi-Fi
169 zł

Uniwersalny pilot na podczerwień, który skupia wszystkie piloty w Twoim domu w jednym miejscu. IQ-Tech SmartLife IR01 jest kontrolowany przez aplikacje iOS i Android, jest kompatybilny z asystentami głosowymi Siri, Alexa i Google Home, pozwala na automatyzację w całym Twoim inteligentnym domu.

iQ-Tech przekaźnik Wi-Fi SmartLife SB002 z pilotem
109 zł

Przekaźnik Wi-Fi, z pomocą którego możesz zdalnie sterować swoimi urządzeniami na pilocie. IQ-Tech SmartLife SB001 podłącza się do gniazdka elektrycznego, które również go zasila. Sterowanie odbywa się przez pilot zdalnego sterowania lub aplikację mobilną na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech przekaźnik Wi-Fi SmartLife SB001
59 zł

Przekaźnik Wi-Fi, z pomocą którego możesz zdalnie sterować swoimi urządzeniami przez aplikację mobilną. IQ-Tech SmartLife SB001 podłącza się do gniazdka elektrycznego, które również go zasila. Sterowanie odbywa się przez aplikacje na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.