danalock Danapad V3 – elektroniczny zamek szyfrowy
549 zł
+ darmowa dostawa

Elektroniczny zamek szyfrowy, który zapewni Ci dostęp do domu za pomocą kodu PIN. Trzymaj się z daleka od kluczy i telefonu, Danapad V3 może zapamiętać aż do 20 różnych kodów o długości od 4–10 znaków. Z inteligentnym zamkiem komunikuje się przez szyfrowanie, jest odporny na wodę, mgłę, sól, ciepło i mróz. Zachwyci Cię niewielkimi wymiarami i eleganckim designem.

iGET czujnik gazu SECURITY M3P6
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik gazu iGET SECURITY M3P6 może być używany samodzielnie, lub razem z alarmami iGET SECURITY M3 i M4. Wykrywa gaz ziemny, propan butan i substancje węglowe i miga w przypadku alarmu, uruchamia syrenę i wysyła wiadomość SMS.

iGET czujnik magnetyczny SECURITY M3P4
59 zł

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania drzwi i okiem. iGet SECURITY M3P4 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Ma wbudowaną ochronę przed sabotażem, a bateria wystarcza na 2 lata.

danalock certyfikowany cylinder, uniwersalny
279 zł

Twoje drzwi są tak bezpieczne, jak bezpieczny jest Twój cylinder. Cylinder Danalock ma certyfikat 3 klasy bezpieczeństwa, jest wyposażony w ochronę przed wyrwaniem, wyważeniem i przewierceniem, dzięki stalowemu mostkowi jest praktycznie niezniszczalny, a kluczy nie można dorobić bez upoważnienia. Jest przeznaczony praktycznie do wszystkich rodzajów drzwi i został zaprojektowany wyłącznie dla inteligentnego zamka Danalock V3.

iGET system kamer HOMEGUARD HGNVK88304
1 899 zł
+ darmowa dostawa

Zewnętrzny, bezprzewodowy system kamer Wi-Fi – iGET HOMEGUARD HGNVK88304 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki NVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

danalock mostek Bridge, Bluetooth - Wi-Fi w tym adapter
369 zł

Kontroluj swój inteligentny zamek z dowolnego miejsca. Danalock Bridge zapewnia Twojemu inteligentnemu zamkowi Danalock V3 połączenie internetowe i umożliwia zdalne sterowanie nim. Zapewnia interakcję zamka z usługami w chmurze oraz kompletny przegląd tego, kto wchodził do Twojego domu. Cała komunikacja z zamkiem jest bezpiecznie szyfrowana.

danalock uniwersalny adapter do Danalock V3
99 zł

Bezpieczny cylinder do inteligentnego zamka Danalock V3. Cylinder ma certyfikat 3 klasy bezpieczeństwa, jest wyposażony w ochronę przed wyrwaniem, wyważeniem i przewierceniem, dzięki stalowemu mostkowi jest praktycznie niezniszczalny, a kluczy nie można dorobić bez upoważnienia. Jest przeznaczony praktycznie do wszystkich typów drzwi.

iGET Pilot zdalnego sterowania SECURITY P5
39 zł

Pilot zdalnego sterowania w praktycznej formie breloka. iGET SECURITY P5 jest przeznaczony do sterowania alarmem iGET SECURITY M1B i M2B, pozwalając go całkowicie wyłączyć, całkowicie włączyć, oraz włączyć i wyłączyć czasowo, lub, w nagłym przypadku, uruchomić natychmiastowy alarm SOS.

iGET przycisk SOS SECURITY M3P7
59 zł

Bezprzewodowy przycisk SOS do użycia w przypadku nagłego i bezpośredniego niebezpieczeństwa. iGET SECURITY M3P7 jest rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Jest wyposażony w praktyczny sznurek do zawieszenia, a po wciśnięciu wysyła SMS i rozpoczyna wybieranie wcześniej ustalonych numerów telefonów. Jego bateria wystarcza na 2 lata.

danalock zapasowy klucz do cylindra
69 zł

Twoje drzwi są tak bezpieczne, jak bezpieczny jest Twój cylinder. Cylinder Danalock ma certyfikat 3 klasy bezpieczeństwa, jest wyposażony w ochronę przed wyrwaniem, wyważeniem i przewierceniem, dzięki stalowemu mostkowi jest praktycznie niezniszczalny, a kluczy nie można dorobić bez upoważnienia. Jest przeznaczony praktycznie do wszystkich rodzajów drzwi i został zaprojektowany wyłącznie dla inteligentnego zamka Danalock V3.

iGET Atrapa kamery HOMEGUARD HGDOA5666
79 zł

Wierna atrapa kamery bezpieczeństwa CCTV. iGET HOMEGUARD HGDOA5666 jest dostępna w kolorze czarnym, z masywnym mocowaniem i prawdziwą optyką – diody LED imitujące noktowizor migają na czerwono. Model jest łatwy w instalacji i wyposażony w ochronę IP44, dzięki czemu może z łatwością wytrzymać deszcz.

iGET Bezprzewodowa solarna syrena SECURITY P12
335 zł

Bezprzewodowa syrena zewnętrzna przeznaczona jest do systemu IGET SECURITY P12 i zapewnia proste rozszerzenie alarmu. Przystosowana jest do montażu w miejscach takich jak dom lub garaż, gdzie istnieje dostęp do światła słonecznego oraz wymagane jest wywołanie alarmu na zewnątrz. W przypadku alarmu emituje sygnał alarmowy o głośności 110 dB i miga czerwona dioda.

iGET Bezprzewodowa syrena zewnętrzna SECURITY P11
169 zł

Bezprzewodowa syrena zewnętrzna przeznaczona jest do systemu IGET SECURITY M2B i zapewnia proste rozszerzenie systemu alarmowego. Przystosowana jest do montażu w miejscach takich jak dom lub garaż, gdzie wymagane jest wywołanie alarmu na zewnątrz. W przypadku alarmu emituje sygnał alarmowy o głośności 110 dB i miga czerwona dioda. Posiada również wbudowany akumulator, który podtrzymuje pracę syreny w przypadku awarii zasilania.

iGET Bezprzewodowy czujnik do bram/drzwi SECURITY P21
75 zł

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania żelaznych krat, drzwi i okiem. iGet SECURITY P21 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M2B i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Czujka łączy się bezprzewodowo ze stacją centralną, zasięg sygnału wynosi do 80 metrów.

iGET Bezprzewodowy czujnik do drzwi/okien SECURITY P4
39 zł

Bezprzewodowa czujka magnetyczna do zabezpieczania drzwi i okien. iGet SECURITY P4 jest przeznaczony do systemów iGET SECURITY M1B i M2B i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o co najmniej 2 cm. Czujka łączy się bezprzewodowo ze stacją centralną, zasięg sygnału wynosi do 80 metrów.

iGET Bezprzewodowy czujnik dymu SECURITY P14
85 zł

Bezprzewodowy czujnik dymu, który może działać niezależnie i jako część systemu bezpieczeństwa. iGET SECURITY P14 jest kompatybilny z alarmem iGET SECURITY M2B, posiada dyskretną konstrukcję i długą żywotność baterii. W razie niebezpieczeństwa miga, alarmuje i wysyła wiadomość SMS.

iGET Bezprzewodowy czujnik ruchu SECURITY P1
59 zł

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P1 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M1B i M2B, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Skutecznie zapobiega fałszywym alarmom, pokrywa odległość do 10 m i może znajdować się do 80 m od jednostki centralnej.

iGET Bezprzewodowy czujnik ruchu SECURITY P17
85 zł

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P17 z opcją nie wykrywania zwierząt, przeznaczony jest do systemu iGET SECURITY M2B i zapewnia proste rozszerzenie systemu alarmowego. Skutecznie zapobiega fałszywym alarmom, pokrywa odległość do 12 m i może znajdować się do 80 m od jednostki centralnej.

iGET czujnik dymu SECURITY M3P14
119 zł

Bezprzewodowy czujnik dymu, który może działać niezależnie i jako część systemu bezpieczeństwa. iGET SECURITY M3P14 jest kompatybilny z alarmami iGET SECURITY M3 i M4, ma dyskretną konstrukcję i długą żywotność baterii. W razie niebezpieczeństwa miga, alarmuje i wysyła wiadomość SMS.

iGET czujnik magnetyczny SECURITY M3P21
119 zł

Bezprzewodowy czujnik magnetyczny do zabezpieczania żelaznych bram, drzwi i okien. Model iGet SECURITY M3P21 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i reaguje, gdy magnesy są odsunięte od siebie o więcej, niż 2 cm. Bateria może pracować do 2 lat i znajdować się w odległości do 100 m od jednostki centralnej.

iGET czujnik poziomu wody SECURITY M3P9
59 zł

Bezprzewodowy czujnik do wykrywania podwyższonego poziomu wody do zbiorników itp. iGET SECURITY M3P9 je rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Gdy tylko część płytki wykrywającej zostanie zanurzona w wodzie, włącza się alarm. Jego bateria wystarcza na więcej, niż 2 lata.

iGET czujnik ruchu na podczerwień SECURITY M3P17
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień, który nie wykrywa zwierząt o masie do 12 kg. Model iGet SECURITY M3P17 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i wykrywa ruch niepożądanych gości, nawet w całkowitej ciemności. Obejmuje odległość do 12 m, a od jednostki centralnej może być oddalony aż o 100 m.

iGET czujnik ruchu SECURITY M3P1
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY M3P1 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Skutecznie zapobiega fałszywym alarmom, pokrywa odległość do 9 m i może znajdować się do 100 m od jednostki centralnej.

iGET czujnik tlenku węgla SECURITY M3P19
149 zł

Bezprzewodowy czujnik tlenku węgla. Model iGet SECURITY M3P19 działa samodzielnie lub w połączeniu z alarmami iGET SECURITY M3 i M4, aby uchronić Cię przed zatruciem. Do detekcji wykorzystuje niezwykle czuły czujnik elektrochemiczny (min. 40 ppm), a jeśli wykryje tlenek węgla, zacznie migać na czerwono i alarmować.

iGET czujnik wibracji SECURITY M3P10
59 zł

Bezprzewodowy czujnik wibracji iGET SECURITY M3P10 jest rozszerzeniem alarmów iGET SECURITY M3 i M4. Reaguje na podwyższone wibracje i zgłasza takie informacje, jak wstrząsy okien, gabloty lub kosztowności. Posiada ochronę przed sabotażem, a jego bateria wystarcza na 2 lata.

iGET gniazdko bezprzewodowe SECURITY M3P16
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowe gniazdko 230 V. Model iGET SECURITY M3P16 jest przeznaczony do alarmu iGET SECURITY M3 lub M4. Umożliwia ustawienie przełączania według godziny, daty, zdarzenia (np. aktywację określonego trybu alarmu) lub temperatury. Umożliwia wybór spośród 4 różnych stref czasowych, a maksymalna moc przełączania wynosi 2500 W.

iGET Kamera HOMEGUARD HGNVK929CAM
329 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa zewnętrzna kamera Wi-Fi. Kamera jest przeznaczona do rejestratora NVR iGET HOMEGUARD HGNVK88304 i innych modeli, nagrywając w rozdzielczości Full HD 1080p, wyposażona jest w ochronę przed wodą IP66noktowizor rejestrujący w odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 90 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGPRO828 (HGPLM828)
299 zł

Kolorowa kamera bezpieczeństwa do użytku na zewnątrz. iGET HOMEGUARD HGPRO828 jest przeznaczony do rejestratorów DVR iGET HOMEGUARD HGDVK47×xx a HGDVK87×xx, nagrywa w rozdzielczości Full HD 1080p, model posiada wodoodporną ochronę IP66noktowizor na odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 90 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGPRO838
329 zł

Kolorowa kamera bezpieczeństwa do użytku na zewnątrz. iGET HOMEGUARD HGPRO838 jest przeznaczona do rejestratorów iGET HOMEGUARD HGDVK84404, filmowanie w rozdzielczości Full HD 1080p, wyposażone w wykrywanie ruchu SMART z czujnikami PIR, wodoodporna ochrona IP66noktowizor rejestrujący w odległości do 30 m. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości żeliwa i nagrywa pod kątem 92 °.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWIP711
269 zł

Bezprzewodowa kamera obrotowa IP. iGET HOMEGUARD HGWIP711 nagrywa w rozdzielczości HD 720p, możliwość oglądania rejestrowanego obrazu na telefonie lub komputerze w dowolnym momencie. Kamera może być zdalnie obracana, możliwość komunikowania się za pomocą dwukierunkowego dźwięku. Zapisywanie na karcie microSD oraz praktyczny noktowizor z zasięgiem do 8 m.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWIP812
439 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa kamera obrotowa IP. iGET HOMEGUARD HGWIP812 nagrywa w rozdzielczości HD 1080p, możliwość oglądania rejestrowanego obrazu na telefonie lub komputerze w dowolnym momencie. Kamera może być zdalnie obracana, możliwość komunikowania się za pomocą dwukierunkowego dźwięku. Zapisywanie na karcie microSD oraz praktyczny noktowizor z zasięgiem do 8 m.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWIP815
339 zł

Bezprzewodowa kamera IP o wyjątkowo szerokim kącie widzenia wynoszącym wynoszącym 145 °. iGET HOMEGUARD HGWIP815 nagrywa w rozdzielczości HD 1080p, możliwość oglądania rejestrowanego obrazu na telefonie lub komputerze w dowolnym momencie. Model posiada noktowizor z zasięgiem do 8 m, materiał jest zapisywany na karcie pamięci, a dwukierunkowy dźwięk umożliwia komunikację

iGET Kamera HOMEGUARD HGWOB751
339 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa kamera bezpieczeństwa IP do zewnętrznego stosowania. iGET HOMEGUARD HGWOB751 nagrywa w rozdzielczości HD 720p, posiada ochronę IP66noktowizor z zasięgiem do 15 m. Komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi lub przewodu Ethernet, umożliwiając oglądanie materiału online.

iGET Kamera HOMEGUARD HGWOB753
779 zł

Bezprzewodowa, obrotowa kamera bezpieczeństwa IP do zewnętrznego stosowania. iGET HOMEGUARD HGWOB753 nagrywa w rozdzielczości HD 720p, posiada ochronę IP66noktowizor z zasięgiem do 20 m. Komunikuje się za pośrednictwem Wi-Fi lub przewodu Ethernet, umożliwiając oglądanie materiału online.

iGET kamera SECURITY M3P15v2
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa, obrotowa kamera IP do wnętrz. Urządzenie iGET SECURITY M3P15v2 jest przeznaczone do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i umożliwia kontrolowanie tego, co dzieje się w domu. Ma noktowizor do 9 m, automatyczne wykrywanie ruchudwukierunkowy dźwięk. Nagrywa w rozdzielczości w Full HD 1080p i jest kontrolowana zarówno przez aplikację na iOS, jak i na Androida.

iGET kamera SECURITY M3P18v2
529 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa kamera wewnętrzna IP. Model iGET SECURITY M3P18v2 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4, umożliwiając śledzenie online tego, co dzieje się w pobliżu domu. Ma noktowizor do 30 m, automatyczne wykrywanie ruchu i i ochronę przed wodą IP66. Nagrywa w rozdzielczości w Full HD 1080p i jest kontrolowana zarówno przez aplikację na iOS, jak i na Androida.

iGET kamera SECURITY M3P20v2
299 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowa kamera IP do wnętrz. Model iGET SECURITY M3P20v2 jest przeznaczony do alarmów iGET SECURITY M3 i M4 i umożliwia kontrolowanie online tego, co dzieje się u Ciebie w domu. Ma noktowizor do 8 m, automatyczne wykrywanie ruchudwukierunkowy dźwięk. Nagrywa w rozdzielczości w HD 720p i jest kontrolowana przez aplikację na iOS i Android.

iGET klucz RFID SECURITY M3P22
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klucz RFID do bezprzewodowej klawiatury iGET SECURITY M3P13v2 do sterowania alarmem. Model iGET SECURITY M3P22 to rozszerzenie alarmów M3 i M4. Umożliwia obsługę za pomocą klawiatury bezprzewodowej, zapewniając bezpieczeństwo jednostki centralnej. Służy do pełnej aktywacji lub dezaktywacji i zachwyci Cię małym rozmiarem oraz tym, że nie wymaga baterii.

iGET pilot zdalnego sterowania SECURITY M3P5
55 zł

Pilot zdalnego sterowania w praktycznej formie breloka. iGET SECURITY M3P5 jest przeznaczony do sterowania alarmem iGET SECURITY M3 i M4, pozwalając go całkowicie wyłączyć, całkowicie włączyć, oraz włączyć i wyłączyć czasowo, lub, w nagłym przypadku, uruchomić natychmiastowy alarm SOS.

iGET Sufitowy czujnik ruchu SECURITY P3
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Bezprzewodowy sufitowy czujnik ruchu na podczerwień. iGet SECURITY P3 został zaprojektowany w celu rozszerzenia systemu bezpieczeństwa dla alarmów iGET SECURITY M1B i M2B, rejestrując ruch niepożądanego gościa nawet w całkowitej ciemności. Obejmuje przestrzeń o średnicy aż 9 m.

iGET System bezpieczeństwa SECURITY M4
849 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny bezprzewodowy system bezpieczeństwa. IGET SECURITY M4 składa się z jednostki sterującej z wbudowanym sygnalizatorem, magnetycznego czujnika na okna lub drzwi, czujnika ruchu na podczerwień, klawiatury z czytnikiem RFID, pilota zdalnego sterowania i kluczy RFID. System komunikuje się za pomocą aplikacji i umożliwia podłączenie do 20 rodzajów akcesoriów, w tym kamer IP.

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK46704
1 049 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa – iGET HOMEGUARD HGDVK46704 składa się z 4 kamer IP i 4-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości HD, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK84404
1 699 zł
+ darmowa dostawa

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa ze specjalnym trybem wykrywania ruchu SMART – iGET HOMEGUARD HGDVK84404 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGDVK87704
1 549 zł
+ darmowa dostawa

Zewnętrzny system kamer bezpieczeństwa – iGET HOMEGUARD HGDVK87704 składa się z 4 kamer IP i 8-kanałowej nagrywarki DVR. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości Full HD 1080p, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET system kamer HOMEGUARD HGNVK49004
1 899 zł
+ darmowa dostawa

Zewnętrzny, bezprzewodowy system kamer Wi-Fi – iGET HOMEGUARD HGNVK49004 składa się z 4 kamer IP i 4-kanałowej nagrywarki NVR z 12-calowym monitorem LCD. Obrotowe kamery o wysokiej rozdzielczości HD, są wodoodporne. Zostały wyposażone w noktowizor o zasięgu do 30 m. Możesz przeglądać swoje nagrania online na telefonie (iOS i Android) lub komputerze (Windows i Mac).

iGET Zewnętrzna klawiatura LCD SECURITY P13
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zewnętrzna klawiatura bezprzewodowa do sterowania alarmami. iGET SECURITY P13 jest rozszerzeniem alarmu iGET SECURITY M2B. Umożliwia zdalne sterowanie, dzięki czemu jednostka centralna jest zawsze bezpieczna. Wbudowany wyświetlacz LCD informuje o godzinie i dacie oraz o aktualnym stanie bezpieczeństwa, natomiast klawiatura służy do uzbrajania oraz rozbrajania alarmu.

iQ-Tech alarm Wi-Fi SmartLife SA01
149 zł

Inteligentny alarm Wi-Fi, dzięki któremu Twój dom będzie bezpieczniejszy. Po spełnieniu warunków uruchamia alarm o głośności 90 dB i wysyła ostrzeżenie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikację na iOS i Android, która umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.

iQ-Tech czujnik dymu Wi-Fi SmartLife SM01
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Inteligentny czujnik dymu i alarm przeciwpożarowy w jednym. Gdy iQ-Tech SmartLife SM01 wykryje dym, uruchamia alarm o głośności aż 90 dB i jednocześnie wysyła powiadomienie na telefon. Sterowanie odbywa się przez aplikacje na iOS i Android, a przekaźnik umożliwia stworzenie zautomatyzowanego łańcucha instrukcji dla inteligentnego domu.