Hot Wheels City Garaż z T-Rexem
529 zł

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwanie? Udaj się swoimi pojazdami do garażu od marki Hot Wheels ® i odkryj, co jest w nim ukryte! Możesz przechowywać w nim do 100 swoich pojazdów, ale to nie wszystko, ponieważ garaż zawiera również przerażającego T-Rexa.

Woody Garaż z windą i akcesoriami drewno/plastik
145 zł

Dwukondygnacyjny garaż z windą i akcesoriami oferuje wiele miejsc parkingowych. Połączenie kolorów pasuje do wystroju dziecięcego pokoju. Dzięki windzie autka można przestawiać między piętrami. W skład zestawu wchodzi również dwa samochodziki.

Majorette Garaż Super City + 6 samochodów
485 zł

Duży garaż o szerokości prawie 1,30 m to nowy, największy produkt w świecie Majorette! Garaż składa się z siedmiu miejsc do zabawy i posiada do 35 miejsc parkingowych oraz magazynowych. Sercem garażu jest zmotoryzowany podnośnik spiralny, który może przewozić nawet dziewięć metalowych samochodów. Po włączeniu automatyczne przełączniki dzielą samochody na cztery różne pasy.

Klein pięciokondygnacyjny garaż Bosch
267 zł

Pięciokondygnacyjny garaż Bosch marki Klein to nowoczesny garaż ze stacją benzynową i myjnią. Trwała i stabilna konstrukcja pozwoli na wiele godzin wspaniałej zabawy. Zabawka wygrała główną nagrodę w swojej kategorii w 2012 roku.

Spin Master Baza Psiego Patrolu 16606
199 zł

Baza Psiego Patrolu 16606 to rewelacyjny zestaw dla Twojego malucha, nawiązujący do bajki Psi Patrol. Baza wyposażona jest w peryskop, przycisk Psiego patrolu i windę dla zwierzaków.

SIKU zestaw World 5608 Farma
265 zł

Nowość

Dzięki farmie SIKUWORLD życie na wsi staje się wspaniałym światem do zabawy. Na farmie zawsze coś się dzieje i zawsze jest coś do zrobienia. Bele siana należy wnieść do obory za pomocą specjalnej wciągarki. Przed budynkiem znajduje się John Deere Gator z dzbanami na mleko, które należy przetransportować. Dwie ciekawskie krowy zaglądają z obory i czekają na jedzenie. Dwupiętrowy budynek można zbudować zgodnie z ilustrowaną instrukcją. Modułowa konstrukcja i stabilność systemu push-fit oferuje dzieciom kreatywną dowolność. Możliwość tworzenia czegoś bez pomocy dorosłych również wzmacnia pewność siebie. Gospodarstwo składa się ze stodoły, obory i magazynu. Podwójne drzwi stodoły są przesuwne. Zagroda składa się z dwóch desek, drzewa i kawałków ogrodzenia.

Woody Garaż piętrowy z akcesoriami WL90083
235 zł

Piętrowy garaż z akcesoriami firmy WOODY to wspaniała, ekologiczna zabawka wykonana prawie w całości z drewna. Duży trzykondygnacyjny garaż z windą, to zestaw, który ucieszy niejednego miłośnika samochodów. Firma Woody kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo, oraz rozwój motoryczny i psychiczny dziecka.

SIKU World 5507 warsztat
126 zł 123 zł

Często używane samochody Siku wymagają regularnej obsługi. Nowy warsztat samochodowy z warsztatem, platformą podnośnikową i ciężarówką . Możliwe jest doprowadzenie pojazdów do platformy podnośnikowej, aby można je było podnosić i opuszczać. Drzwi warsztatu otwierają się i zamykają.

Wader Kid Cars 3D - Garaż z Trasą 5,5 m, 53130
107 zł

Kid Cars 3D – Garaż z Trasą 5,5 m marki Wader to 2-poziomowy parking z trasą, wiaduktem i 3 dodatkowymi pojazdami. Unikalny zestaw stanowi doskonały komplet dla małych kierowców.

Spin Master Psi Patrol Pas startowy z windą Meteor
161 zł

Nowość

Uratuj Mighty Meteor przed złym robotem. Harold Humdinger i jego diabelski robot ukradli Mighty Meteor i to od Ciebie zależy, czy go uratujesz. Umieść Chase'a w jego ekskluzywnym samochodziku na platformie startowej, naciśnij dźwignię i zsuń go z pasa startowego, aby uratować meteor bezpośrednio z rąk robota. Następnie odłącz platformę startową i leć po niebie.

Wader 53340 Kid Cars 3D - Budowa
82 zł

Kid Cars 3D – Budowa marki Wader to genialny zestaw, dzięki któremu twój maluch poczuje się jak mały budowniczy. Zabawka idealnie odzwierciedla plac budowy i na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego chłopca.

SIKU Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki S6303
61 zł

Zestaw pojazdy komunikacji miejskiej + znaki marki Siku z wiernie oddanymi detalami. W komplecie tramwaj, autobus i autobus szkolny oraz zestaw znaków drogowych. Modele wykonane są z metalu i tworzywa sztucznego.

Bino Drewniany parking z windą
95 zł

Drewniany parking z windą marki Bino. Dwupoziomowy parking ucieszy każdgo małego miłośnika samochodów. Parking został też wyposażony w windę, dzięki czemu można z łątwością przemieścić sie na inny poziom.

Hot Wheels City Przenośny garaż
153 zł

Nowość

Wyścigi z ulubionymi autami Hot Wheels są nieograniczone, ale kiedy nadejdzie czas, trzeba zaparkować samochody w tym wspaniałym garażu! Oferuje miejsca parkingowe na ponad 20 samochodów. Jeśli nie znajdziesz miejsca do zaparkowania na jednym piętrze, wskocz samochodem prosto na drugie. Można skorzystać z windy i wjechać samochodem na górę.

SIKU World - sygnalizacja i znaki drogowe 5597
44 zł

Zadbaj o bezpieczeństwo na drodze rozszerzając swój świat SIKU przy użyciu zestawu SIKU World – sygnalizacja i znaki drogowe. Komplet można rozbudowywać o kolejne elementy. Od teraz każda droga będzie już bezpieczna!

Spin Master Wielka wieża obserwacyjna Paw Patrol
639 zł 575 zł
+ darmowa dostawa

Paw Patrol jest gotowy do działania z tą ogromną wieżą Umieść figurkę Chase na platformie windowej, opuść ją i użyj megafonu. Na szczycie wieży zmieści się wszystkie 6 figurek (sprzedawane osobno). Każdy ma swoje miejsce, podkreślone jego ulubionym kolorem. Przy użyciu panelu z przyciskami możemy wysłać je do akcji i losować kto weźmie w niej udział.

SIKU World Silnice Zestaw płytek z ulicami
65 zł

World Silnice Zestaw płytek z ulicami. Dwie drogi z parkingiem oraz przystankiem autobusowym od marki Siku to kolejne rozszerzenie, które pozwoli każdemu zbudować swoje własne miasto.

Hot Wheels City Zbuduj miasto - Lodziarnia
67 zł

Zbuduj własne miasto Hot Wheels i poprowadź swoje samochody do Lodziarni. Wszystkie części tej kolekcji można łatwo połączyć ze sobą dzięki nowemu systemowi połączeń, który jest kompatybilny ze wszystkimi pomarańczowymi torami.

KOVAP Garaż z otwieranymi drzwiami
55 zł

Garaż z otwieranymi drzwiami marki Kovap jest przeznaczony dla małych aut. Drzwi garażu otwierają się do góry. Model jest wykonany z pełną dbałością o detale i posiada certyfikat „bezpiecznej zabawki".

SIKU World - City Life 5591
44 zł

World – City Life 5591. Typowe akcesoria, które znajdziesz w każdym mieście: barierki ochronne, śmietniki, budki na fotoradary i parkomat dostarczają wiele pomysłów do zabawy związanych z SIKUWORLD.

SIKU World - Samolot i akcesoria
113 zł

Duży samolot komercyjny z akcesoriami. Samolot z dwoma mocnymi silnikami jest gotowy do startu. Załoga kabiny unosi klapę dachową i przesuwa czterech pasażerów siedzących już, aby usadowili się na swoich miejscach. Pod tylną klapą na dachu znajduje się schowek na nasz ulubiony samochód, który możemy zabrać ze sobą na wakacje. Samolot jest gotowy do startu.

Wader Staż Pożarna Kid cars 3D 53310
82 zł

Kid Cars 3D – Straż Pożarna marki Wader to genialny zestaw, który sprawi, że każdy chłopiec przez chwilę poczuje się jak mały strażak. Zabawka zawiera także elementy edukacyjne, które pozwalają najmłodszym zapamiętanie ważnego numeru alarmowego.

DOLU Dwupiętrowy garaż z tworzywa sztucznego
95 zł

Piękny dwukondygnacyjny garaż z tworzywa sztucznego z windą, wyjściem z górnego piętra i 2 samochodami. Dołączony jest również znak drogowy, choinka i droga. Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału. Będziesz mieć zabawę na całe popołudnie.

SIKU World 5609 Stadnina koni z traktorem
259 zł

Nowość

Stadnina z końmi i traktorem tworzy dla dzieci inspirację do tworzenia nowego świata do zabaw ze zwierzętami i wiejskim życiem rolników. Konie stojące na padoku głośno witają nowoprzybyłych i czekają na przejażdżkę. Jednak na podwórku jest jeszcze wiele do zrobienia. Bale siana należy układać na stogu za pomocą traktora Fendt 939 z chwytakiem.

Wader Szpital Kid Cars 3D 53330
72 zł

Kid Cars 3D – Szpital marki Wader to genialny zestaw, który sprawi, że każdy chłopiec przez chwilę poczuje się jak mały doktor. Zabawka zawiera także elementy edukacyjne, które pozwalają najmłodszym zapamiętanie ważnego numeru alarmowego.

ECOIFFIER remiza strażacka Abrick
97 zł

W tym dużym zestawie znajdziesz 3 wozy strażackie z figurkami, helikopterem i akcesoriami Zestaw jest idealny do zabawy dla dziećmi i rozwija ich wyobraźnię.

Teddies BABY Duże miasteczko z garażem i 6 autami
194 zł

Duże miasteczko z garażem i 6 autami to ogromny zestaw dla małych kierowców, składający się z owalnych torów, garażu i budynku myjni. Zestaw zawiera 6 uroczych kolorowych samochodzików. Samochody wykonane są z miękkiego plastiku, dzięki czemu dzieci mogą z łatwością je chwytać małymi rączkami.

BBurago zestaw STREET FIRE Skyline, garaż + samochód (1:43)
116 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świetny zestaw dla chłopców STREET FIRE Skyline od marki BBurago- garaż i model samochodu w skali 1:43. Garaż jest szczegółowo dopracowany i zawiera różne akcesoria, zapewniające zabawę przez długi czas.

Hot Wheels City Zbuduj miasto - Bar z hamburgerami
67 zł

Zbuduj własne miasto Hot Wheels i poprowadź swoje samochody do baru z hamburgerami. Wszystkie części tej kolekcji można łatwo połączyć ze sobą dzięki nowemu systemowi połączeń, który jest kompatybilny ze wszystkimi pomarańczowymi torami.

Hot Wheels DC Gotham City Joker-11%
107 zł 95 zł

Promocja

Specjalna oferta promocyjna! Sprawdź warunki akcji Maraton Black Friday.

Co się stanie, gdy Hot Wheels® i DC Universe zdecydują się współpracować? Najwyraźniej coś wspaniałego! Przygotuj się na zabawę i akcję z tym nowym zestawem, w którym znajdziesz ulubionego złoczyńcę ze świata Batmana.
Hot Wheels zestaw do budowania miasta City - Remiza strażacka
60 zł

Zbuduj własne miasto Hot Wheels i poprowadź swój samochód do remizy strażackiej. Wszystkie części miasta z tej kolekcji można łatwo łączyć ze sobą dzięki nowemu systemowi łączenia, który jest kompatybilny ze wszystkimi pomarańczowymi torami.

SIKU World 5508 Remiza strażacka
367 zł

Nowość

Otrzymano połączenie alarmowe, wybuchł pożar! Straż pożarna jest od razu gotowa do akcji, drzwi się otwierają, a wóz strażacki natychmiast wyrusza. Zintegrowany moduł Light & Sound z migającymi światłami LED i sześcioma różnymi dźwiękami zamienia zabawę w ognistą scenę. Pożar rozprzestrzenia się na dach małego, lokalnego sklepu. Na szczęście tuż obok znajduje się hydrant z wężem. Wóz strażacki i helikopter są zawarte w zestawie.

SIKU World - salon samochodowy, 5504
82 zł 79 zł

Przestronny salon samochodowy zaprasza klientów na zakupy. W salonie jest miejsce na 3 samochody. Szerokie, szklane drzwi ułatwią wjazd i wyjazd po udanej transakcji. W zestawie znajduje się również jeden samochód.

Wader Mega garaż + 3 samochody
170 zł

Garaż Wader Mega to 3-kodygnacyjny model, do zestawu zostały dołączone także 3 samochody. Znakomicie rozwija kreatywność maluszka. Zabawka ta jest odpowiednia dla dzieci od 12 miesiąca życia.

DICKIE baza policyjna
259 zł

Duża przenośna baza policyjna z aktywnymi funkcjami i bogatymi akcesoriami. W zestawie cztery samochody i helikopter. Podstawę można łatwo złożyć w jednym kawałku i przenieść za pomocą uchwytu. Stacja imponuje także efektami dźwiękowymi i świetlnymi.

DICKIE ucieczka z więzienia
118 zł

Nowość

Ta cela więzienna ma zaszyfrowany zamek i przycisk do ucieczki. Samochód policyjny Mercedes stoi na biegu jałowym, a Dodge Hellcat Villain ma efekty świetlne i dźwiękowe oraz specjalny efekt wyburzenia.

ECOIFFIER komisariat policji Abrick
139 zł 95 zł

W tym dużym zestawie policyjnym znajdziesz 2 samochody policyjne, helikopter, figurki i akcesoria. Zestaw jest idealny do zabaw z dziećmi i rozwija ich wyobraźnię.

Hot Wheels City Deluxe set - City Super Fire House
154 zł

Pełen rozrywki zestaw z serii Hot Wheels City, tym razem jako remiza strażacka i wyrzutnia w jednym. W zestawie znajduje się jeden samochód. System połączeń zapewnia zgodność ze wszystkimi innymi pomarańczowymi torami.

Hot Wheels City Deluxe set - Super Bank Blast
154 zł

Pełen rozrywki zestaw z serii Hot Wheels City, tym razem jako bank i strzelanie w jednym. W zestawie znajduje się jeden samochód. System połączeń zapewnia zgodność ze wszystkimi innymi pomarańczowymi torami.

Viga Drewniany garaż
129 zł

Nigdy więcej chowaj swoich autek w pudle! Wszystkie zaparkujesz w drewnianym garażu z trzema drewnianymi samochodami, który posiada zarówno stację benzynową, jak i lądowisko dla helikopterów! 5 miejsc parkingowych, które podniesiesz, pozwala zaoszczędzić dużo miejsca.

SIKU World - mata imitująca wodę
69 zł

World – mata imitująca wodę to zestaw, który wzbogaci świat modeli SIKU. Komplet składa się z maty, która ma przypominać zbiornik wodny i naklejek. Mata to uniwersalne akcesorium mogące być używane z innymi zestawami SIKU World.

Alltoys Teamsterz park garażowy
120 zł

Nowość

Ten zestaw garażowy zapewnia niekończącą się zabawę. Poszczególne piętra są połączone rampami i funkcjonalną windą. Garaż oferuje szczegółowe detale, trwały materiał i bezpieczną obróbkę krawędzi.

DICKIE Zestaw do zabawy w lotnisko
44 zł

Zestaw do zabawy w lotnisko. Teraz masz szansę poczuć się jak na lotnisku nie wychodząc nawet z domu. Skorzystaj z każdej możliwości jaką daje zabawa w lotnisko i baw się dobrze.

DOLU Duży garaż z tworzywa sztucznego-23%
129 zł 99 zł

Promocja

Specjalna oferta promocyjna! Sprawdź warunki akcji Maraton Black Friday.

Garaż dla dzieci to marzenie każdego małego kierowcy! Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego materiału. Opakowanie zawiera: 1× autko, 1× pick-up, znak drogowy, drzewo, pompa i droga. Razem ma 70 sztuk. Zabawka ma podnośnik i drzwi.
Hot Wheels zestaw City Deluxe set - Super Spin Dealership
145 zł

Zabawny zestaw z serii Hot Wheels City, tym razem z czterokondygnacyjnym garażem i wyrzutnią w jednym. Opakowanie zawiera też jeden samochodzik. System połączeń zapewnia kompatybilność ze wszystkimi innymi pomarańczowymi torami.

Lamps Garaż dwupoziomowy + samochody
58 zł

Garaż z samochodami z tworzywa sztucznego jest doskonały dla wszystkich małych kierowców. Dwupoziomowy garaż posiada stację benzynową, myjnię automatyczną oraz samochody. Dzieci mogą także korzystać z własnych samochodów i mieć jeszcze więcej zabawy.

Star Wars Gwiezdny Niszczyciel z wyrzutnią
78 zł 73 zł

Gotowi, do wystrzału, start! Kto może wygrać, Han Solo czy Moloch. Unikalna wyrzutnia w kształcie słynnego Gwiezdnego Niszczyciela Imperium od marki Hot Wheels. W zestawie również dwa poduszkowce, które zapewnią doskonałą zabawę mniejszym fanom.

Melissa & Doug klocki do układania budynków i samochodów
119 zł

Nowość

Sześć klocków do budowania, składania i przesuwania, ale także dopasowania do siebie i sześć środków transportu, które można zaparkować w środku jak w garażu. Ta zabawka pozwala dzieciom zbudować wieżę lub miasto ze szpitalem, remizą, szkołą i drewnianym środkiem transportu przeznaczonym do każdego budynku.