Baby Jogger GONDOLA CITY ELITE 2 JET 2020
1 099 zł

Gondola od marki Baby Jogger jest przeznaczona do wózka CITY ELITE 2 JET 2020. Wygodna gondola, którą można łatwo i szybko przymocować do ramy wózka, model zapewnia dziecku komfort przez cały dzień.

Baby Jogger gondola CITY TOUR 2 JET 2020
579 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gondola marki Baby Jogger jest przeznaczona do wózków City Tour 2. Dzięki miękko wyściełanemu materacowi zapewnia dziecku wygodne miejsce do wypoczynku i snu. Pluszowy materac z pokrowcem umożliwia czyszczenie i pranie w pralce.

Baby Jogger gondola CITY TOUR DOUBLE JET 2020
589 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gondola marki Baby Jogger jest przeznaczona do wózków City Tour Double. Dzięki miękko wyściełanemu materacowi zapewnia dziecku wygodne miejsce do wypoczynku i snu. Pluszowy materac z pokrowcem umożliwia czyszczenie i pranie w pralce.

Lionelo gondola do wózka Lionelo Greet Beige
699 zł

W pełni uniwersalna gondola do wózka Lionelo Greet Beige. Gondola może zostać użyta jako element wózka Greet, lub jako fotelik samochodowy. Praktyczne wykonanie, które idealnie pasuje do stylowego designu. Odpowiednia dla dzieci od urodzenia do 9 kg.

Britax Römer Gondolka Deep Body 2019
669 zł 589 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gondolka Britax Deep Body 2019 jest bardzo miękka i odpowiednio wyprofilowana z myślą o dzieciach do 6 miesięcy. Umożliwia montowanie na wózku Britax z CLICK & Go. Specjalny uchwyt pozwala na wygodne przenoszenie.

CYBEX gondola do wózka dziecięcego Carry Cot S 2019
679 zł 655 zł

W pierwszych miesiącach życia dziecka (od urodzenia do około 6 miesiąca życia) wózek głęboki jest najlepszym rozwiązaniem do podróżowania i poznawania świata. Dodatkowa mata zapewnia maluchowi doskonałą ochronę przed wiatrem i słońcem, dzięki filtrowi UPF50+. Uchwyt gondoli Cot S znajduje się w pobliżu daszka przeciwsłonecznego, co ułatwia przenoszenie i umieszczanie jej na podwoziu wózka.

PEG PEREGO Zestaw Modular ELITE 2017
1 400 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Peg Perego zestaw Modular Elite składa się z fotelika Primo Viaggio SL, gondoli Navetta Elite oraz torby na akcesoria dziecięce. Zestaw przeznaczony jest dla dzieci już od pierwszych dni życia.

ZOPA głęboka gondola do wózka spacerowego Move
449 zł

Głęboka gondola do wózka spacerowego Move od marki ZOPA. Najmniejsze dzieci muszą czuć się bezpiecznie w każdym wózku. Zadba o to głęboka gondola Zopa Move. Jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Dziecko leży na piankowym materacu o wysokiej jakości. Jest chronione przed warunkami pogodowymi dzięki rozszerzalnej osłonie z wentylacją.

Baby Jogger Gondola CITY MINI 2/GT2
959 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Gondola od marki Baby Jogger jest przeznaczona do wózka CITY MINI 2/GT2. Wygodna gondola, którą można łatwo i szybko przymocować do ramy wózka, zapewnia dziecku komfort przez cały dzień.