Tefal Uchwyty do kukurydzy Ingenio K2070114
34 zł

Wyprzedaż

Zestaw uchwytów ze szpikulcami do kukurydzy zawiera cztery pary uchwytów Tefal Ingenio K2070114. Ułatwiają grillowanie lub prażenie tego soczystego warzywa.


Kolimax Zestaw płaskich igieł do grilla ze stali nierdzewnej o długości 20 cm - 6 szt
27 zł

20 zł

Raty 10x0 %

Sezon grillowy jest już w pełni i potrzebujesz dobrej jakości ** igieł, aby były dobrze przygotować soczyste mięso. Ich powierzchnia jest wypolerowana na wysoki połysk, więc łatwo się myją i przebiegają przez mięso jak masło. Igły Kolimax są płaskie, co zapewnia, że mięso nie przesuszone i dlatego **nie pali się z jednej strony.


Kolimax Zestaw płaskich igieł do grilla ze stali nierdzewnej o długości 40 cm - 4 szt
28 zł

24 zł

Raty 10x0 %

Dzięki wysokiej jakości igłom do grillowania przygotujesz najlepsze danie na grillu ogrodowym. Ich powierzchnia jest wypolerowana na wysoki połysk, więc łatwo się myją i przebiegają przez mięso jak masło. Igły Kolimax są płaskie, co zapewnia, że mięso nie przesuszone i dlatego nie pali się z jednej strony.


HAMA igły do szaszłyków Xavax, 4 szt.
53 zł

Raty 10x0 %

Elastyczne igły do szaszłyków Hama, pozwalają na dostosowanie kształtu do konkretnego grilla i maksymalne wykorzystanie jego przestrzeni. Pętla na końcu igły gwarantuje łatwe i szybkie obracanie składników.


HAMA igły do szaszłyków z podstawą
76 zł

Raty 10x0 %

Igły do grillowania szaszłyków, podobnie jak pozostałe produkty marki Hama, charakteryzują się niezwykłą trwałością. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej zestaw igieł wraz z podstawą, usprawni przygotowanie przekąsek z kawałków mięsa, warzyw i owoców morza.


Podwójne uchwyty do szaszłyków 2 szt
43 zł

36 zł

Podwójne uchwyty do szaszłyków 2 szt marki Küchenprofi, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, sprawdzą się podczas każdego grilla. Praktyczna końcówka na uchwycie, pozwoli w prosty sposób zdjąć usmażone potrawy.


Patyczki do szaszłyków BBQ 23cm
38 zł

33 zł

Raty 10x0 %

Patyczki do szaszłyków BBQ 23cm marki Küchenprofi, tworzą świetną podstawę do stworzenia ulubionych szaszłyków, zarówno mięsnych jak i warzywnych. Praktyczne opakowanie zawiera aż 150 sztuk wytrzymałych, drewnianych patyczków, dzięki którym w szybki sposób przygotujesz grillowe dania