Gry elektroniczne

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii gry elektroniczne. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii gry elektroniczne nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu gry elektroniczne lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

8 produktów
-6%
HASBRO Gra Operacja: Zwierzęta
7x

HASBRO Gra Operacja: Zwierzęta

79 zł
74 zł
Wyprzedaż

Pies Sam musi wyzdrowieć! Pies zjadł wszystko, co było w zasięgu wzroku, a przedmioty utknęły mu w żołądku. Gracze używają narzędzia do mapowania ruchów obiektów w brzuchu i ich wydalania z przewodu pokarmowego. Trzeba jednak uważać! Gracze muszą śledzić przedmioty wędrujące za pomocą specjalnego narzędzia, w przeciwnym razie zabrzmi szczekanie psa i ta osoba straci swoją kolej. Po pomyślnym usunięciu obiektu zostaniesz nagrodzony szczęśliwym szczekaniem.

Dostarcza MALL
-17%
HASBRO Gra Monopoly Pacman PL
2x

HASBRO Gra Monopoly Pacman PL

144 zł
119 zł
Wyprzedaż

Gracze i fani oryginalnego Pac-Mana mogą na nowo przeżyć emocje w tej grze Monopoly inspirowanej Pac-Manem. Gra została stworzona z okazji 40-lecia Pac-Mana. Gracze mogą za pomocą joysticka wybierać nieruchomość, którą chcą kupić.

Dostarcza MALL
HASBRO Monopoly Super bankowość elektroniczna - PL

HASBRO Monopoly Super bankowość elektroniczna - PL

151 zł

Monopoly Super bankowość elektroniczna jest wyposażony w zupełnie nową kartę zbliżeniową pełną bonusów i nagród. Wybierz kartę bankową i wybierz nagrodę! Każda karta pozwala graczom zdobywać nagrody w każdej turze, takie jak szybkie poruszanie się po planszy lub zdobywanie bonusów przy każdym zakupie. Wyciągnij z pakietu nagród, aby uzyskać jeszcze więcej bonusów! Uważaj jednak na oszustwa, które pozwalają innym graczom kraść nagrody i atrybuty.

Dostarcza MALL
Ravensburger gra Moja pierwsza La Cucaracha
1x

Ravensburger gra Moja pierwsza La Cucaracha

127 zł

Bycie rodzicem to praca na cały etat! Czas ucieka, a małe karaluchy są bardzo głodne. Pomóż mamie karaluch jak najszybciej nakarmić jej dzieci! Rozdaj jedzenie. Nakarm małe karaluchy. Bądź szybki! Czy wszyscy są nakarmieni? Wygrałeś!

Dostarcza MALL
Epee Wykrywacz skarbów gra elektroniczna Epee
5x

Epee Wykrywacz skarbów gra elektroniczna Epee

138 zł

Wykrywacz skarbów gra elektroniczna Epee 02606 to wspaniała gra dzięki której możesz wraz z przyjaciółmi udać się na poszukiwanie skarbów. Frajda będzie największa, gdy podzielicie się na dwa zespoły- jeden niech zajmie się ukryciem skarbu, drugi zaś ma za zadanie go odnaleźć w jak najszybszym tempie.

Dostarcza MALL
HASBRO Głodne hipopotamy - wyrzutnie

HASBRO Głodne hipopotamy - wyrzutnie

103 zł

Chciwe hipopotamy wciąż są głodne, czy możesz nakarmić swojego hipopotama? Który hipopotam będzie najbardziej zadowolony, ten wygrał! Zabawa jest prosta, gracze muszą oszacować odpowiedni czas na oddanie strzału, tak aby trafił w otwarte usta hipopotama. Szybka i przyjemna gra, przy której dzieci będą się świetnie bawić.

Dostarcza MALL
Ravensburger La Cucaracha
8x

Ravensburger La Cucaracha

137 zł

Gra La Cucaracha, to niezwykła gra planszowa w której zwycięży ten, kto jako pierwszy złapie karalucha. Użyj sztućców kuchennych aby robal trafił do pułapki. Okaż się sprytem i przechytrz pozostałych graczy!

Dostarcza MALL
Lamps Grający dywan Krecik
12x

Lamps Grający dywan Krecik

109 zł

Zabawna i energiczna gra społecznościowa, w której dzieci dobrze się bawią. Pięć nosów testuje ich szybkość i uwagę. Celem gry jest uderzenie zwierzaka młotkiem, gdy tylko jego nos się zaświeci. Gra rozwija uwagę i czujność.

Dostarcza MALL