Rubik Kostka Rubika 5x5
129 zł 81 zł

Kostka Rubika 5×5 jest najtrudniejszym wyzwaniem dla fanów. Klasyczna kostka ma znacznie trwalsze kolory nadrukowane na kwadratach oraz płynnie działający mechanizm, który jest szybszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Rubik Kolorowa układanka Rubik Twist
39 zł 37 zł

Jesteś mistrzem układania klasycznej kostki Rubika i szukasz nowego wyzwania? Gra logiczna Rubik Twist jest tym czego szukasz.

Rubik Kostka Rubika 3x3
45 zł

Kostka Rubika jest najpopularniejszą i najlepiej sprzedającą się grą logiczną wszechczasów. Ta mechaniczna zagadka stała się hitem w późnych latach 70-tych XX wieku i bawi do dziś zarówno dzieci jak i dorosłych.

Rubik Kostka Rubika Void Puzzle 08004-8%
49 zł 45 zł

Wyprzedaż

Kostka Rubika Void Puzzle 08004 marki TM Toys to nowa wresja, klasycznej logicznej układanki. W kostce Void brakuje środkowego elementu co stanowczo utrudnia jej ułożenie. Ta ewolucja oryginalnej kostki Rubika 3×3×3 została stworzona przez Katsuhiko Okamoto.

Rubik Kostka Rubika 4x4
68 zł

Kostka Rubika 4×4 marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej logicznej układanki. Posiada wzmocnioną konstrukcję, przez co jest bardziej wytrzymała. Kostka uzyskała również nowy mechanizm, który działa szybciej i płynniej. Dodatkowym utrudnieniem jest ułożenie nie 9 a 16 kwadrcików w takim samym kolorze na jednej ściance.

TM Toys Gra Rubik's Set Duo: 3x3, Twist RUB3007
63 zł

Rubik's Set Duo: 3×3, Twist to dwie kostki Rubika, znane i popularne na całym świecie! Gra polega na takim ułożeniu kostki aby na każdej ściance znajdował się inny kolor.

Lamps Grający dywan Krecik
138 zł

Zabawna i energiczna gra społecznościowa, w której dzieci dobrze się bawią. Pięć nosów testuje ich szybkość i uwagę. Celem gry jest uderzenie zwierzaka młotkiem, gdy tylko jego nos się zaświeci. Gra rozwija uwagę i czujność.

Rubik Kostka rubika 2x2 (08001)
33 zł 21 zł

Kostka rubika 2×2 (08001) to idelane rozwiązanie dla najmłodszych graczy. Jeżeli kostka 3×3 jest jeszcze dla Ciebie za trudna do ułożenia, zacznij od ułożenia kostki 2×2! Zabawa kostką polega na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor.

Rubik Kostka Rubika Mirror Cube
69 zł 43 zł

Kostka Rubika Mirror Cube to urozmaicona wersja klasycznej Kostki Rubika 3×3. Oferuje nowe możliwości ćwiczenia logicznego myślenia i zręczności. Z tą niestandardową kostką możesz tworzyć różne kształty lub też dążyć do klasycznego celu, by każda strona składała się z kwadratów o tym samym kolorze.

HASBRO Tiny Pong PL
128 zł 79 zł

Gra w tenisa stołowego zapewnia ekscytującą zabawę. Wyobraź sobie, że jesteś w stanie zagrać w pojedynkę w tenisa stołowego bez konieczności posiadania pełnowymiarowego stołu z wyjątkową grą Tiny Pong! Wypuść piłkę na boisko, a następnie odbijaj ją tak długo, jak to możliwe, aby zdobyć punkty. Jeśli piłka upadnie, gra się kończy.

TM Toys Moje pierwsze sudoku
137 zł 79 zł

Moje pierwsze sudoku to logiczna łamigłówka w wersji dla dzieci, którą pokochał cały świat. Zawiera mniej komórek, a zamiast cyfr – obrazki.

Rubik Kostka Rubika 3x3x1 Edge
43 zł 23 zł

Kostka Rubika 3×3×1 Edge to jednowarstwowa kostka, która składa się z 9 elementów w kwadracie. Oferuje nowe możliwości ćwiczenia logicznego myślenia i zręczności. Z tą niestandardową kostką możesz tworzyć różne kształty lub też dążyć do klasycznego celu, by każda strona składała się z kwadratów o tym samym kolorze.

Albi V-Cube 4 kostka Rubika
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

V-Cube to nowatorska wersja kostki Rubika, dla doświadczonych lub lubiących wyzwania. Dzięki zaoblonemu kształtowi znakomicie działa mechanizm obrotowy kostki.

Rubik Gra Kostka Rubika Junior 2x2
23 zł

Kostka Rubika Junior 2×2 to kostka dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają zmagania z jedną z najbardziej popularnych łamigłówek na świecie. Łatwa do rozwiązania kostka 2×2, zachęci Twojego malucha do prawidłowego ułożenia!

TM Toys Gra Kostka Rubika Króliczek
49 zł

Gra Kostka Rubika Króliczek to kostka dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają zmagania z jedną z najbardziej popularnych łamigłówek na świecie. Łatwa do rozwiązania kostka w kształcie żółtego zajączka, zachęci Twojego malucha do prawidłowego ułożenia!

Albi V-cube 3 kostka Rubika
55 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

V-Cube to nowatorska wersja kostki Rubika, znacznie łatwiejsza dla użytkownika. Najsłynniejsza wersja kostki, 3×3 nadaje się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych.

Albi V-Cube 4 Flat
120 zł

V-Cube to nowatorska wersja kostki Rubika, dla doświadczonych lub lubiących wyzwania. Dzięki zaoblonemu kształtowi znakomicie działa mechanizm obrotowy kostki.

Teddies Układanka kula 3D 20 cm
39 zł

Układanka Kula 3D to doskonałe narzędzie do sprawdzenia własnej zręczności. By wbić kulkę do bramki należy obrócić kulę o 360 stopni. To nie takie proste jak mogłoby się zdawać. Po drodze czekają różne pułapki, które mogą nieźle poplątać ręce.

Rubik kostka rubika 2x2 + układanka
49,83 zł 39 zł

Pakiet prezentowy zawierający kostkę Rubika 2 × 2 i układankę Prteny zachwyci wszystkich fanów gier logicznych. Nowy mechanizm pozwala na płynniejszą i szybszą rotację kości.

Rubik Kostka Rubika Speed Cube 3x3 08007
69 zł

Kostka Rubika Speed Cube 3×3 08007 marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej logicznej układanki. Dzięki zawartym w zestawie przyrządom (sprężyny, śrubokręt, lubrykant) możesz zwiększyć prędkośćpłynność wykonywanych przy układaniu ruchów.

Teddies Układanka Kula Owalna 3D 20 cm plastik
59 zł

Układanka Kula Owalna 3D to doskonałe narzędzie do sprawdzenia własnej zręczności. By wbić kulkę do bramki należy obrócić kulę o 360 stopni. To nie takie proste jak mogłoby się zdawać. Po drodze czekają różne pułapki, które mogą nieźle poplątać ręce.

Spin Master Perplexus pierwsze stadium
99 zł

Perplexus pierwsze stadium marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

Spin Master Perplexus debiutancki etap
83 zł 79 zł

Perplexus debiutancki etap marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

Teddies Układanka labirynt 3D kula 17 cm
38 zł

Sprawdź swoją zręczność i zwinność dzięki tej unikalnej układance 3D Kuli intelektu. Aby doprowadzić piłkę do mety, musisz obrócić układankę o 360 stopni. Nie jest to takie proste, jak się wydaje, różne przeszkody i pułapki staną ci na drodze.

TM Toys Gra Smart Egg - 2 Warstwy
65 zł

Smart Egg – 2 Warstwy to zagadka, która za każdym razem będzie Cię zaskakiwać, ponieważ grać można z zamkniętymi oczami, za plecami lub jedna ręką, aby przekonać się jak łatwo zapomnieć drogę zawiłego labiryntu. Wprowadź patyczek przez górny otwór jajka i postaraj się wyciągnąć go na dole labiryntu.

Rubik Kostka Rubika Magic edycja jubileuszowa
49 zł

Kostka Rubika Magic edycja jubileuszowa marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej logicznej układanki. Puzzle, których ułożenie polega na stworzeniu odpowiedniego wzorku. 8 kwadratów (paneli), których przestawiane w różnych kierunkach, pozwalają układać różne wzorki.

Rubik Zestaw rodzinny
103 zł 80 zł

Zestaw prezentowy ulubionych kostek zawiera trzy różne rozmiary. 3×3, 2×2 oraz 3×3 na przywieszce oferują doskonałą rozrywkę dla całej rodziny. Poćwicz swoje logiczne myślenie oraz zręczność i osiągnij klasyczny cel, by każda strona składała się z kwadratów o tym samym kolorze.

Albi Łamigłówka Huzzle Laby 5
45 zł

Łamigłówka Hanayama Cast Laby to japońska łamigłówka będąca wyzwaniem dla rąk i mógzu. Zadaniem gracza jest znalezienie drogi przez labirynt wygrawerowany na pierścieniu. Niezwykły pomysł przyciągający uwagę. Zaletą łamigłówki jest solidne wykonanie.

Albi Łamigłówka Huzzle Radix Gold 5
45 zł 38 zł

Łamigłówka Hanayama Marble Gold to japońska łamigłówka autorstwa Akio Yamamoto będąca wyzwaniem dla rąk i mógzu. Zadaniem gracza jest oddzielenie od pierścienia dwóch części łamigłówki a następnie zmontować łamigłówkę. Przyciąga uwagę swym oryginalnym kształtem przypominającym luksusowy, japoński klejnot. Niezwykła łamigłówka przywołująca na myśl starożytną mądrość zaklętą w chaotycznej harmonii. Jej zaletą jest trwałe wykonanie.

Albi Łamigłówka Huzzle Galaxy 3
45 zł

Łamigłówka Hanayama Marble Gold to gra logiczna autorstwa Brama Cohena, którą przyciąga wzrok swym kształtem przypominającym galaktykę. Zadaniem gracza jest rozdzielenie czterech zablokowanych elementów galaktyki a następnie złożenie ich z powrotem. Zaletą tej układanki jest piękne i trwałe wykonanie.

Albi Łamigłówka Huzzle Helix Gold 6
45 zł

Łamigłówka Hanayama Helix Gold jest grą logiczną opartą o zasadę spirali logarytmicznej. Rowki wyryte na wirujących talerzach zawsze krzyżują się pod kątem prostym a kwadratowy otwór zawsze znajduje się na ich przecięciu. Celem gry jest wyjęcie spiralnego pierścienia przechodzącego przez otwór a następnie włożenie go z powrotem. Zaletą łamigłowki jest trwałe wykonanie.

Rubik Kostka Rubika Spark światło, dźwięk
130 zł

Kostka Rubika Spark światło, dźwięk marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej układanki. Tym razem twórcy logicznej gry wzbogacili ją o efekty świetlne i dźwiękowe, dla jeszcze większej frajdy z układania magicznej kostki. Dwa warianty gry w pojedynkę lub zespołowo zapewnią fantastyczną zabawę dla całej rodziny!

Rubik Rubiks: Zestaw : 4X4, 3X3, 2X2 RUB3008
115 zł

Rubiks: Zestaw : 4X4, 3X3, 2X2 RUB3008 to zestaw 3 kostek popularnej logicznej układanki, która powstała w 1974 roku i do tej pory jej popularność nie słabnie! Zabawa kostką polega na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. Klasyczna kostka jest teraz dostępna w nowych odsłonach.

Spin Master Perplexus epicka przygoda
99 zł

Perplexus epicka przygoda marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

Teddies Jojo T5 - Over Load 5,5x4 cm czerwone
75 zł

Dzięki zwiększonej średnicy misy Jojo T5 Over Load jest idealnie skrojone dla szukających większej stabilności podczas zabawy. Jojo to jest szczególnie polecane początkującym, co nie oznacza, że nie da się nim wykonywać skomplikowanych sztuczek.

Teddies Jojo T6 Rainbow 5x4cm białe
75 zł

Jojo T6 Rainbow ze względu na rozmiary jest odpowiednie dla dzieci lub dorosłych o mniejszych dłoniach. Jojo jest stabilne i nadaje się szczególnie do szybkich sztuczek. Masa joja nie zmniejszyła się mimo mniejszych misek za sprawą masywniejszego profilu.

Teddies Jojo T6 Rainbow 5x4 cm czerwone
75 zł

Jojo T6 Rainbow ze względu na rozmiary jest odpowiednie dla dzieci lub dorosłych o mniejszych dłoniach. Jojo jest stabilne i nadaje się szczególnie do szybkich sztuczek. Masa joja nie zmniejszyła się mimo mniejszych misek za sprawą masywniejszego profilu.

TM Toys puzzle-labirynt Smart Egg, 6x5cm
39 zł

Inteligentne jajko TM Toys Smart Egg to zagadka, która zawsze zaskakuje, ponieważ możesz bawić się zamkniętymi oczami, za plecami lub jedną ręką. Zobaczysz, jak łatwo jest zapomnieć o ścieżce skomplikowanego labiryntu. Umieść patyczek w jajku i spróbuj wyciągnąć go z wnętrza labiryntu.

TM Toys Smart Egg labirynt 6x5cm
31 zł 26 zł

Smart Egg labirynt 6×5cm marki TM Toys. Logiczna zagadka, której zadanie polega na przejściu labiryntu wewnątrz jajka, specjalnie przygotowanym do tego patyczkiem. Zadanie można dodatkowo skomplikować, trzymając jajko za plecami lub spróbować przejsć labirynt z zamkniętymi oczami.