Bino Wędkowanie

Bino Wędkowanie

Ocena: 3,7
49 zł

Klasyczna gra w pięknej drewnianej odsłonie jest idealna na długie popołudnia. Chwyć swoją wędkę i złap rybę, ośmiornicę lub innych mieszkańców podwodnego świata.

Spin Master Perplexus pierwsze stadium
99 zł

Perplexus pierwsze stadium marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

Spin Master Perplexus debiutancki etap
79 zł

Perplexus debiutancki etap marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

TM Toys gra logiczna Club 2%
64 zł

Club 2% to znakomita gra logiczna, która nie tylko zapewnia wiele godzin doskonałej rozrywki, ale także rozwija umiejętność logicznego myślenia.

Spin Master Perplexus epicka przygoda
117 zł 99 zł

Perplexus epicka przygoda marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.

Rubik kostka rubika 3x3x3 original z nowym designem
83 zł 42 zł

Jest z pozoru łatwa, ale wciąż stanowi wyzwanie dla Twojej cierpliwości. Zabawa kostką polega na układaniu kwadratów tak, by każda ściana miała jednolity kolor. Sprawdź swoje umiejętności i cierpliwość podczas jej układania!

Rubik kostka Rubika 2x2x2
37 zł 25 zł

Wyzwanie z 3667 160 kombinacjami. Zabawa kostką polega na układaniu kwadratów tak, by każda ściana miała jednolity kolor. Doskonała dla początkujących. Sprawdź swoje umiejętności i cierpliwość podczas jej układania!

Goki gra logiczna Cegły
86 zł 83 zł

Zadaniem jest ułożenie segmentów z dostępnych elementów zgodnie ze schematami z kartek. Ta łamigłówka byłaby bardzo prosta, gdyby każdy jej segment był oddzielnym elementem układanki. Dlatego wiele segmentów pochodzi z kilku elementów. NASZA RADA – Najmłodsi początkujący gracze mogą złożyć swoje pierwsze figury według kolorowych stron kartek. Oczywiście takie ułożenie figury jest bardzo łatwe, dlatego można przejść do bardziej złożonego wariantu i układać zgodnie z monochromatycznym wzorem.

Teddies Układanka Kula Owalna 3D 20 cm plastik
59 zł

Układanka Kula Owalna 3D to doskonałe narzędzie do sprawdzenia własnej zręczności. By wbić kulkę do bramki należy obrócić kulę o 360 stopni. To nie takie proste jak mogłoby się zdawać. Po drodze czekają różne pułapki, które mogą nieźle poplątać ręce.