Fidget Spinner Biały
35 zł

11 zł

Fidget Spinner Biały. Najpopularniejsza zabawka 2017 roku może być Twoja! Spiner łagodzi stres, zwiększa koncentrację i ma pozytywny wpływ na samopoczucie dzieci. Zakręć zabawkę zdecydowanym ruchem a następnie zacznij wykonywać różne sztuczki…


Fidget spinner zielony
35 zł

11 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fidget spinner zielony marki Rappa. Najpopularniejsza zabawka 2017 roku może być Twoja! Spiner łagodzi stres, zwiększa koncentrację i ma pozytywny wpływ na samopoczucie dzieci. Zakręć zabawkę zdecydowanym ruchem a następnie zacznij wykonywać różne sztuczki…


Fidget Spinner Żółty
35 zł

11 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Fidget Spinner Żółty. Najpopularniejsza zabawka 2017 roku może być Twoja! Spiner łagodzi stres, zwiększa koncentrację i ma pozytywny wpływ na samopoczucie dzieci. Zakręć zabawkę zdecydowanym ruchem a następnie zacznij wykonywać różne sztuczki…


TORO Antystresowy Spinner II - zielony
15 zł

13 zł

Doskonała, antystresowa zabawka na każdą sytuację. Hit tego sezonu, za którym szaleją dzieci. Po prostu obróć łożysko i pozwól mu się kręcić. Łagodzi stres, zwiększa koncentrację i generuje pozytywny wpływ na dobre samopoczucie Twoich dzieci.


TORO świecący Spinner - czarny
21 zł
20 zł

Doskonała zabawka antystresowa, teraz dostępna także w wersji świecącej. Hit tego sezonu, za którym szaleją dzieci. Po prostu obróć łożysko i pozwól mu się kręcić. Łagodzi stres, zwiększa koncentrację i generuje pozytywny wpływ na dobre samopoczucie Twoich dzieci.


TORO świecący Spinner - biały
21 zł
20 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doskonała zabawka antystresowa, teraz dostępna także w wersji świecącej. Hit tego sezonu, za którym szaleją dzieci. Po prostu obróć łożysko i pozwól mu się kręcić. Łagodzi stres, zwiększa koncentrację i generuje pozytywny wpływ na dobre samopoczucie Twoich dzieci.


Rubik Gra Kostka Rubika Junior 2x2
24 zł

Kostka Rubika Junior 2×2 to kostka dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają zmagania z jedną z najbardziej popularnych łamigłówek na świecie. Łatwa do rozwiązania kostka 2×2, zachęci Twojego malucha do prawidłowego ułożenia!


Teddies Układanka kula 3D 20 cm
25 zł

Układanka Kula 3D to doskonałe narzędzie do sprawdzenia własnej zręczności. By wbić kulkę do bramki należy obrócić kulę o 360 stopni. To nie takie proste jak mogłoby się zdawać. Po drodze czekają różne pułapki, które mogą nieźle poplątać ręce.


Rubik kostka rubika 2x2 + układanka
49,83 zł

31 zł

Pakiet prezentowy zawierający kostkę Rubika 2 × 2 i układankę Prteny zachwyci wszystkich fanów gier logicznych. Nowy mechanizm pozwala na płynniejszą i szybszą rotację kości.


Albi Łamigłówka Huzzle Radix Gold 5
45 zł

38 zł

Łamigłówka Hanayama Marble Gold to japońska łamigłówka autorstwa Akio Yamamoto będąca wyzwaniem dla rąk i mógzu. Zadaniem gracza jest oddzielenie od pierścienia dwóch części łamigłówki a następnie zmontować łamigłówkę. Przyciąga uwagę swym oryginalnym kształtem przypominającym luksusowy, japoński klejnot. Niezwykła łamigłówka przywołująca na myśl starożytną mądrość zaklętą w chaotycznej harmonii. Jej zaletą jest trwałe wykonanie.


Teddies Układanka labirynt 3D kula 17 cm
38 zł

Sprawdź swoją zręczność i zwinność dzięki tej unikalnej układance 3D Kuli intelektu. Aby doprowadzić piłkę do mety, musisz obrócić układankę o 360 stopni. Nie jest to takie proste, jak się wydaje, różne przeszkody i pułapki staną ci na drodze.


TM Toys Gra Kostka Rubika Króliczek
39 zł
38 zł

Gra Kostka Rubika Króliczek to kostka dla najmłodszych graczy, którzy dopiero zaczynają zmagania z jedną z najbardziej popularnych łamigłówek na świecie. Łatwa do rozwiązania kostka w kształcie żółtego zajączka, zachęci Twojego malucha do prawidłowego ułożenia!


Rubik Kolorowa układanka Rubik Twist
39 zł

Jesteś mistrzem układania klasycznej kostki Rubika i szukasz nowego wyzwania? Gra logiczna Rubik Twist jest tym czego szukasz.


Albi Łamigłówka Huzzle Galaxy 3
45 zł

Łamigłówka Hanayama Marble Gold to gra logiczna autorstwa Brama Cohena, którą przyciąga wzrok swym kształtem przypominającym galaktykę. Zadaniem gracza jest rozdzielenie czterech zablokowanych elementów galaktyki a następnie złożenie ich z powrotem. Zaletą tej układanki jest piękne i trwałe wykonanie.


Albi Łamigłówka Huzzle Marble Gold 5
45 zł

Łamigłówka Hanayama Marble Gold to japońska łamigłówka, którą ze względu na kształt łatwo pomylić z prawdziwym klejnotem. Przyciąga uwagę swym oryginalnym kształtem. Jej zaletą jest trwałe wykonanie.


Albi Łamigłówka Huzzle Laby 5
45 zł

Łamigłówka Hanayama Cast Laby to japońska łamigłówka będąca wyzwaniem dla rąk i mógzu. Zadaniem gracza jest znalezienie drogi przez labirynt wygrawerowany na pierścieniu. Niezwykły pomysł przyciągający uwagę. Zaletą łamigłówki jest solidne wykonanie.


Rubik Kostka Rubika 3x3
45 zł

Kostka Rubika jest najpopularniejszą i najlepiej sprzedającą się grą logiczną wszechczasów. Ta mechaniczna zagadka stała się hitem w późnych latach 70-tych XX wieku i bawi do dziś zarówno dzieci jak i dorosłych.


Albi Łamigłówka Huzzle Helix Gold 6
45 zł

Łamigłówka Hanayama Helix Gold jest grą logiczną opartą o zasadę spirali logarytmicznej. Rowki wyryte na wirujących talerzach zawsze krzyżują się pod kątem prostym a kwadratowy otwór zawsze znajduje się na ich przecięciu. Celem gry jest wyjęcie spiralnego pierścienia przechodzącego przez otwór a następnie włożenie go z powrotem. Zaletą łamigłowki jest trwałe wykonanie.


Teddies Układanka Kula Owalna 3D 20 cm plastik
45 zł

Układanka Kula Owalna 3D to doskonałe narzędzie do sprawdzenia własnej zręczności. By wbić kulkę do bramki należy obrócić kulę o 360 stopni. To nie takie proste jak mogłoby się zdawać. Po drodze czekają różne pułapki, które mogą nieźle poplątać ręce.


Rubik Kostka Rubika Void Puzzle 08004
50 zł

47 zł

Kostka Rubika Void Puzzle 08004 marki TM Toys to nowa wresja, klasycznej logicznej układanki. W kostce Void brakuje środkowego elementu co stanowczo utrudnia jej ułożenie. Ta ewolucja oryginalnej kostki Rubika 3×3×3 została stworzona przez Katsuhiko Okamoto.


Rubik Kostka Rubika - Wieża 2x2x4
51 zł

Kostka Rubika w kształcie wieży to zupełnie nowy wymiar wyzwania, który oferuje ta kultowa łamigłówka. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że układanka zmienia kształt, a pierwszym krokiem jest uzyskanie odpowiednich wymiarów.


Albi V-cube 3 kostka Rubika
55 zł

V-Cube to nowatorska wersja kostki Rubika, znacznie łatwiejsza dla użytkownika. Najsłynniejsza wersja kostki, 3×3 nadaje się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych.


Rubik Kostka Rubika Speed Cube 3x3 08007
58 zł

Kostka Rubika Speed Cube 3×3 08007 marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej logicznej układanki. Dzięki zawartym w zestawie przyrządom (sprężyny, śrubokręt, lubrykant) możesz zwiększyć prędkośćpłynność wykonywanych przy układaniu ruchów.


TM Toys Moje pierwsze sudoku
137 zł

59 zł

Moje pierwsze sudoku to logiczna łamigłówka w wersji dla dzieci, którą pokochał cały świat. Zawiera mniej komórek, a zamiast cyfr – obrazki.


TM Toys Gra Rubik's Set Duo: 3x3, Twist RUB3007
63 zł

Rubik's Set Duo: 3×3, Twist to dwie kostki Rubika, znane i popularne na całym świecie! Gra polega na takim ułożeniu kostki aby na każdej ściance znajdował się inny kolor.


Rubik Kostka Rubika 4x4
68 zł

Kostka Rubika 4×4 marki TM Toys to nowa odsłona klasycznej logicznej układanki. Posiada wzmocnioną konstrukcję, przez co jest bardziej wytrzymała. Kostka uzyskała również nowy mechanizm, który działa szybciej i płynniej. Dodatkowym utrudnieniem jest ułożenie nie 9 a 16 kwadrcików w takim samym kolorze na jednej ściance.


Teddies Jojo T6 Rainbow 5x4 cm czerwone
75 zł

Jojo T6 Rainbow ze względu na rozmiary jest odpowiednie dla dzieci lub dorosłych o mniejszych dłoniach. Jojo jest stabilne i nadaje się szczególnie do szybkich sztuczek. Masa joja nie zmniejszyła się mimo mniejszych misek za sprawą masywniejszego profilu.


Teddies Jojo T6 Rainbow 5x4cm białe
75 zł

Jojo T6 Rainbow ze względu na rozmiary jest odpowiednie dla dzieci lub dorosłych o mniejszych dłoniach. Jojo jest stabilne i nadaje się szczególnie do szybkich sztuczek. Masa joja nie zmniejszyła się mimo mniejszych misek za sprawą masywniejszego profilu.


Teddies Jojo T5 - Over Load 5,5x4 cm czerwone
75 zł

Dzięki zwiększonej średnicy misy Jojo T5 Over Load jest idealnie skrojone dla szukających większej stabilności podczas zabawy. Jojo to jest szczególnie polecane początkującym, co nie oznacza, że nie da się nim wykonywać skomplikowanych sztuczek.


Spin Master Perplexus debiutancki etap
83 zł

Perplexus debiutancki etap marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.


Albi V-Cube 4 kostka Rubika
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

V-Cube to nowatorska wersja kostki Rubika, dla doświadczonych lub lubiących wyzwania. Dzięki zaoblonemu kształtowi znakomicie działa mechanizm obrotowy kostki.


Spin Master Perplexus pierwsze stadium
95 zł

Perplexus pierwsze stadium marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.


Spin Master Perplexus epicka przygoda
95 zł

Perplexus epicka przygoda marki Spin Master to doskonała rozrywka korzystanie wpływająca na koncentrację, rozwija kordynacje ruchową i zręcznościową. Gracz musi manewrować przez długi, labirynt w przezroczystej kuli. Zabawka, która sprawdzi się w każdym miejscu gdzie tylko będziesz.


Rubik Rubiks: Zestaw : 4X4, 3X3, 2X2 RUB3008
115 zł

Rubiks: Zestaw : 4X4, 3X3, 2X2 RUB3008 to zestaw 3 kostek popularnej logicznej układanki, która powstała w 1974 roku i do tej pory jej popularność nie słabnie! Zabawa kostką polega na takim ułożeniu kwadratów, aby na każdej ścianie wszystkie posiadały jeden kolor. Klasyczna kostka jest teraz dostępna w nowych odsłonach.