SONY gra God of War na konsolę Play Station 4

Marka: SONY Nr katalogowy: 1201017

SONY gra God of War na konsolę Play Station 4

Po pokonaniu Zeusa Kratos wyrusza ku nieprzyjaznej północy, by osiedlić się i wieść spokojne życie u boku ukochanej żony Fey. Gdy ona umiera, Kratos wspólnie z synem Atreusem udają się w niebezpieczną podróż ku najwyższej górze, by rozrzucić prochy Fey. God of War to gra akcji na konsolę Play Station 4. Gra w angielskiej wersji językowej dla osób od 18 roku życia. Pełny opis

239

239 zł z VAT + KGO
Towar wycofany z oferty
Więcej informacji

Nie możemy zagwarantować dostępności tego produktu.

Jeśli chcesz być informowany o zmianach, kliknij przycisk obserwuj.

Gdy będziemy w stanie zapewnić dostępność produktu, skontaktujemy się z Tobą poprzez e-mail.

Pełny opis

Opis produktu

Świat pełen przygód

Po pokonaniu Zeusa Kratos wyrusza w mroźne ostępy dalekiej północy. Wraz z żoną Fey wiodą spokojne życie pośród nordyckich lasów i fiordów. Gdy Fey umiera, Kratos wraz z synem Atreusem wyrusza w niebezpieczną podróż, by spełnić jej ostatnią wolę – rozrzucenie prochów z najwyższego szczytu w krainie. Z pozoru łatwe zadanie okazuje się śmiertelną przeprawą przez świat pełen niebezpieczeństw.

Pasjonujące walki

Surowa nordycka kraina pełna jest stworzeń, które tylko czyhają na życie Kratosa. Z każdą kolejną walką zdobywa on nowe umiejętności stając się szybszym, silniejszym, bardziej zwinnym oraz poznaje nowe ataki.

Wiele do odkrycia

God of War to ogromny, surowy świat, który tylko na pozór jest pustkowiem. W rzeczywistości jest pełen jest tajemnic, które można odkryć wraz z postępem głównego wątku fabularnego. Zdobywając ukryte przedmioty gracz odkrywa nowe krainy pełne dodatkowych wyzwań.

Nordycki klimat

Budująca klimat muzyka to jedna z najmocniejszych stron gry. Nordyckie elementy przeplatają się z motywami przypominającymi o przeszłości Kratosa doskonale się uzupełniając.

Pozostałe informacje:

Platforma:
Play Station 4
Minimalny dopuszczalny wiek:
od 18 lat
Wersja językowa:
polskie napisy

Polecamy również:

oraz:


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rodzaj konsoli PS4
Gra komputerowa nie
Gatunek gry Akcja
Wersja programu Box
Rekomendowany wiek od 18 lat
Obsługa Kinect'a nie