Tangle Teezer Profesjonalna szczotka do Elite
31 zł 28 zł

Profesjonalne Szczotka Tangle Teezer poświęcony czesanie włosów, stworzona przez światowej sławy gwiazdą stylista Shaun P. , który to produkt z dnia na dzień, zachwycił cały świat fryzjerstwa.

Dtangler Szczotka do włosów Unicorn
27 zł

Dzięki szczoteczce do włosów Unicorn czesanie staje się odpowiednią zabawą! Przytulia loki dziecka nie będąc przyłapanym, jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów – od krótkich do średnich do długich włosów, suchych i mokrych.

BaBylissPRO Profesjonalna okrągła szczotka 32 mm BABCB2E
32 zł

Profesjonalna okrągła szczotka do włosów, dzięki powierzchni ceramicznych osiąga efekty antystatyczne łatwo prześlizguje się nad włosami i tym samym stawia mniejszy stres. Będzie to więc walczy elektryzowaniu się włosów i sprawia, że ​​włosy doskonale miękka i gładka.

Beper Kombinacja z jonizatorem BEP40926
153 zł

Grzebień jonizujący wykorzystuje technologię jonową do prostowania włosów przez szczotkowanie. Pozostawia włosy gładkie i błyszczące. .

Percy Nobleman Szczotka z pereł z drewna i szczotka z dzika
88 zł

Szczotka i wąsy z drewnianej brody wykonane są z drewna gruszy i 100% włosia bekonowego. Pomaga utrzymać brodę przyciętą i kontrolowaną. Dzięki owalnemu uchwytowi trzyma się bardzo dobrze w dłoni, a późniejsza modyfikacja brody jest łatwiejsza.

Tangle Teezer Profesjonalna szczotka Original
39 zł 34 zł

Profesjonalne Szczotka Tangle Teezer poświęcony czesanie włosów, stworzona przez światowej sławy gwiazdą stylista Shaun P. , który to produkt z dnia na dzień, zachwycił cały świat fryzjerstwa. Seria pochodzi z nowego projektu na wygodny chwyt i dostarczyć lesklejšími kolorach!.

Valera Lokówki elektryczne Quick 24 Plus
374 zł
+ darmowa dostawa

Nowość

24-częściowy zestaw 3 różnych rozmiarów Valera zapewnia idealne i naturalnie wyglądające fale. Lokówki szybko się nagrzewają, a klipsy pomocnicze są idealne do łatwiejszej pracy z włosami. .