Tangle Teezer szczotka cios za długie włosy Tangle Teezer rozdmuchem (Stylizacja włosów Szczotka Half Paddle)

Marka: Tangle Teezer Nr katalogowy: 100003039170
Tangle Teezer szczotka cios za długie włosy Tangle Teezer rozdmuchem (Stylizacja włosów Szczotka Half Paddle)

Sprzedaż partnerska

Tangle Teezer szczotka cios za długie włosy Tangle Teezer rozdmuchem (Stylizacja włosów Szczotka Half Paddle)

Profesjonalne Szczotka Tangle Teezer poświęcony czesanie włosów, stworzona przez światowej sławy gwiazdą stylista Shaun P. , który to produkt z dnia na dzień, zachwycił cały świat fryzjerstwa. Pełny opis

54

54 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Profesjonalne Szczotka Tangle Teezer poświęcony czesanie włosów, stworzona przez światowej sławy gwiazdą stylista Shaun P., który to produkt z dnia na dzień, zachwycił cały świat fryzjerstwa. Tangle Teezer zalecane przez czołowych stylistów włosów, sprzedał mu najlepsze Salony fryzjerskie i jest obwieszony niezliczonymi różnych nagród.

Rewolucyjna szczotka dmuchawy Tangle Teezer Hair Brush Cios -Styling Half Paddle pozwala na szybką i łatwą do włosów dmuchanie polodlouhých i został zaprojektowany, aby zapobiec uszkodzeniu włosa. Brush zęby mają na celu odwrócić wody z jej włosów i przyspieszyć włosy dmuchanie.

technologia:

  • Tangle Teezer włosie pędzla są specjalnie zaplanowane i mają unikalną zdolność do zginać zacuchaným miejscu. Ponieważ są one zbliżone do siebie, dzięki czemu w celu wygładzenia zewnętrznej warstwy naskórka włosów. Rezultatem jest zdrowe włosy z genialnym połysk.

Zalety:

  • upraszcza i przyspiesza wieje,
  • nie uszkodzić włosy,
  • To daje włosom połysk i miękkość.
Jak korzystać:

Grzebień myć (suchej i mokrej) włosy.

Reflektory:

A słyszałeś o rewolucyjnym opatentowanej włosów CLIP Linziclip? Linziclip jest całkowicie nowo opracowana, opatentowana i całkowicie zębach spinka do włosów, które zauroczą cię tak zachwycił cały świat! Linziclip , po prostu włączyć i gotowe!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%