Grzebienie i szczotki do włosów

Marka: GHD

W ofercie MALL.pl znajduje się ponad 150 tysięcy produktów, w tym produkty upiększające z kategorii grzebienie i szczotki do włosów. Zrób zakupy u nas i ciesz się nieocenionymi korzyściami:

Pokaż więcej
  • Twoje zamówienie dostarczymy wprost do domu, w wyznaczonym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz odebrać zakupy samodzielnie? Dysponujemy ponad 8000 punktów odbioru DHL na każdym rogu.
  • Za zakupy możesz zapłacić online, gotówką, lub skorzystać z wygodnych płatności ratalnych, obsługiwanych przez Santander Consumer Bank S.A.
  • Zmieniłeś zdanie? Możesz zwrócić nierozpakowane produkty z kategorii grzebienie i szczotki do włosów w ciągu 14 dni.
  • Masz pytania związane z zamówieniem? Dział Obsługi Klienta MALL.pl chętnie na nie odpowie.

Oszczędź czas i zobacz najwyżej oceniane produkty z kategorii grzebienie i szczotki do włosów Tym, którzy pragną zaoszczędzić, polecamy nasze towary w bezkonkurencyjnych cenach.

5 produktów
  • Marka
    GHD
    ×
Ghd Płaska szczotka do włosów Paddle Brush

Ghd Płaska szczotka do włosów Paddle Brush

125 zł

Szybka i skuteczna stylizacja włosów średnich i długich. Płaską szczoteczką możesz regulować długość bez generowania elektryczności statycznej, tworzyć proste i gładkie fryzury podczas suszenia, a także wygładzać włosy splątane w warkocze i koki.

Partner: Vivantis
Ghd Okrągła szczotka do włosów Ceram Radial Brush 2

Ghd Okrągła szczotka do włosów Ceram Radial Brush 2

111 zł

Średniej wielkości szczotka okrągła w rozmiarze 2 jest naprawdę wszechstronna – daje możliwość zwiększenia objętości lub nadmuchania do uzyskania gładkości włosów krótkich i średnio długich. Ta ceramiczna szczotka utrzymuje stałą temperaturę dla szybszego suszenia włosów.

Partner: Vivantis
Ghd Okrągła szczotka do włosów Ceram Radial Brush 1

Ghd Okrągła szczotka do włosów Ceram Radial Brush 1

111 zł

Okrągła szczotka Ceram Radial Brush 1 to mała okrągła szczotka w rozmiarze 1, która jest idealna do podnoszenia włosów od nasady podczas krótkich strzyżenia oraz do suszenia grzywki lub krótszych pasm. Ten ceramiczny grzebień utrzymuje stałą temperaturę dla szybszego suszenia włosów.

Partner: Vivantis
Ghd Wąska szczotka do obciągania

Ghd Wąska szczotka do obciągania

111 zł

Ten wąski grzebień z naturalnym włosiem będzie Twoim pomocnikiem w tworzeniu wszelkiego rodzaju fryzur, od klasycznego tuftingu, który nadaje włosom natychmiastową objętość, łatwe czesanie tuftowanych włosów, aż po wygładzanie warkoczy i koka.

Partner: Vivantis