Dear Barber (Travel Tin Pomade) 20 ml
16 zł

Promocja

Maskotka do włosów męskich w małym opakowaniu nadaje się do wypróbowania lub podróżowania. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia utrwalenie o średniej sile i nadaje włosom naturalny połysk. Fryzura jest elastyczna po użyciu pomady i wytrzyma nawet w niesprzyjających warunkach.


got2b Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
21 zł
20 zł

Promocja

Phenomenal pasta kształtująca nadaje włosom naturalny wygląd i blask – po prostu ponadczasowy styl. Zapewnia włosy z utrwalonym przymusem stopnia 4. Nie pachnie i przyjemnie pachnie.


Percy Nobleman Wosk z (Matt Clay) 100 ml
69 zł

Woskowy wosk do włosów i silne mocowanie zapewniają doskonałe kondycjonowanie włosów w ciągu dnia. Konsystencja glinki pozwala na łatwą aplikację i wygodne układanie włosów. Wosk nadaje się szczególnie do tworzenia naturalnych policzków.


got2b Phenomenal (Texturizing Clay) 100 ml
21 zł
20 zł

Promocja

Kształtowanie gliny Phenomenal przez marki got2b to produkt do stylizacji dla mężczyzn, który będzie nadać włosom teksturę, definicji i matowy wygląd. Da ci to fryzurę na stałym poziomie fiksacji 5.


Dear Barber (Fibre Shaper) Hairspray 100 ml
42 zł

Mocno usztywniona pomada o delikatnym połysku z pewnością doceni każdego współczesnego mężczyznę. Nie tylko jest wystarczająco silny, ale nadal cieszy się z włosów.


Dear Barber Pomada do włosów (Pomade) 100 ml
41 zł

Promocja

Olejek do włosów dla mężczyzn przeznaczony jest do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia utrwalenie o średniej sile i nadaje włosom naturalny połysk. Fryzura jest elastyczna po użyciu pomady i wytrzyma nawet w niesprzyjających warunkach. Ponadto włosy nie kleją się i łatwo się rozczesują.


Redken Brews (Clay Pomade) Hair Brews (Clay Pomade) 100 ml
59 zł

Nowość

Matująca glina nadaje włosom szorstką teksturę. Glina jest idealna dla rozczochranego i postrzępionego wyglądu. Kształtuje włosy i nadaje im mocną fiksację, nie przyklejając ani nie obciążając włosów.


Axe Signature Classic Look (Definition Wax) 75 ml
19 zł

Axe Shampoo Signature Classic Look to produkt do stylizacji, który jest przeznaczony dla mężczyzn i oferuje średni stopień utrwalenia. Przeznaczony jest do krótkich i średnich długości włosów. Z tym woskiem do włosów nie będziesz chciał się pożegnać!.


Syoss Pasta do układania włosów widmo (Paste) 100 ml
15 zł

Pasta do włosów o niewidocznej stylizacji wygładza włosy, nie obciąża ich i nie pozostawia po włosach śladu włosów. Nadaje włosom naturalny połysk i miękkość. Odpręż się z tej pasty na włosy z marką Syoss.


Alcina Matujący wosk For Men (Matt-Wax) 75 ml
56 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Matowy wosk do włosów For Men będzie nadać włosom elastyczną i aksamitną trzymać matowe wykończenie. Wosk nadaje się również do podkreślania niektórych części fryzury, tworzenia naturalnej fryzury i nie pozostawi mokrego wyglądu.


Axe Urban Casual Look (Flexible Paste) 75 ml
18 zł

Urban Messy Look włosy od Axe daje silne, naturalne wykończenie włosów, które daje idealne połączenie elastyczności i stałej energii. Idealny dla krótkich i średnich włosów.


got2b Modelowanie gumy Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml
21 zł

Ta guma do modelowania Chaotic to Twój bilet do świata funky – zaprojektuj i ukształtuj swoją fryzurę mocnym, ale ciągliwym wzmocnieniem. Daje to twojemu fryzurowi fiksację 4, będzie kształtować twój styl włosów i ma długotrwały efekt.


got2b Pasta matowa Pasta (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
21 zł

Niezależnie od tego, czy są rozczochrane, nieostrożne, gładkie czy przyzwoite, wszystkie mają jedną wspólną cechę: matowy wygląd z umiarkowaną fiksacją. Daj włosom odpowiedni wygląd na plaży. Jego przyjemny świeży zapach, który lubisz – Zafunduj sobie jak salon!.


got2b Styling Glued (Spiking Gum) 75 ml
21 zł

Styling Glued – to skandalowa fiksacja twojej fryzury z elastycznym zakończeniem, które utrzymuje twoje zęby dokładnie tak, jak chcesz! Zastosuj fryzurę w pożądanym kształcie i wzmocnij włosy. Bardzo przyjemnie pachnie i ma długotrwały efekt!.