Axe Urban Casual Look (Flexible Paste) 75 ml
18 zł

Urban Messy Look włosy od Axe daje silne, naturalne wykończenie włosów, które daje idealne połączenie elastyczności i stałej energii. Idealny dla krótkich i średnich włosów.

Mr. Bear Dapper Dan (Heavy Hold Pomade) 100 ml
60 zł

Olejek do włosów Dapper Dan na bazie olejków o zapachu lukrecji i wanilii jest bardzo sztywnym olejem. Nadaje włosom wysoki połysk i utrzymuje się przez cały dzień. Nie zawiera wazeliny, więc jest rozpuszczalny w wodzie i łatwy do wymycia. Jest w stylowej puszce i wyprodukowano w Anglii.

Schwarzkopf Prof. gumy matujący bałagan 100 ml-8%
25 zł 23 zł

Promocja

Guma matujący, podczas kształtowania struktury i makaron przynosi niepowtarzalną stylistykę i efekt matujący. Z bardzo przyjemny i świeży perfumowany nadaje się dla klientów z obu mężczyzn i kobiet.

got2b Phenomenal (Molding Paste) 100 ml
21 zł

Phenomenal pasta kształtująca nadaje włosom naturalny wygląd i blask – po prostu ponadczasowy styl. Zapewnia włosy z utrwalonym przymusem stopnia 4. Nie pachnie i przyjemnie pachnie.

got2b Phenomenal (Texturizing Clay) 100 ml
21 zł

Kształtowanie gliny Phenomenal przez marki got2b to produkt do stylizacji dla mężczyzn, który będzie nadać włosom teksturę, definicji i matowy wygląd. Da ci to fryzurę na stałym poziomie fiksacji 5.

Axe Signature Classic Look (Definition Wax) 75 ml
19 zł

Axe Shampoo Signature Classic Look to produkt do stylizacji, który jest przeznaczony dla mężczyzn i oferuje średni stopień utrwalenia. Przeznaczony jest do krótkich i średnich długości włosów. Z tym woskiem do włosów nie będziesz chciał się pożegnać!.

got2b Pasta matowa Pasta (Surfer Look Matt Paste) 100 ml
21 zł

Niezależnie od tego, czy są rozczochrane, nieostrożne, gładkie czy przyzwoite, wszystkie mają jedną wspólną cechę: matowy wygląd z umiarkowaną fiksacją. Daj włosom odpowiedni wygląd na plaży. Jego przyjemny świeży zapach, który lubisz – Zafunduj sobie jak salon!.

Alcina Matujący wosk For Men (Matt-Wax) 75 ml
57 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Matowy wosk do włosów For Men będzie nadać włosom elastyczną i aksamitną trzymać matowe wykończenie. Wosk nadaje się również do podkreślania niektórych części fryzury, tworzenia naturalnej fryzury i nie pozostawi mokrego wyglądu.

Aveda Men (Thickening Paste) 75 ml
128 zł

Modelująca pasta do włosów, aby zwiększyć objętość i zdefiniować fryzurę. Zawiera 91% naturalnych składników i nie obciąża włosów. Natychmiast dodaj objętość delikatnym włosom i naturalny połysk.

Dear Barber (Travel Tin Pomade) 20 ml
17 zł

Maskotka do włosów męskich w małym opakowaniu nadaje się do wypróbowania lub podróżowania. Jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów. Zapewnia utrwalenie o średniej sile i nadaje włosom naturalny połysk. Fryzura jest elastyczna po użyciu pomady i wytrzyma nawet w niesprzyjających warunkach.

got2b Modelowanie gumy Chaotic (Modelling Fibre Gum) 100 ml
21 zł

Ta guma do modelowania Chaotic to Twój bilet do świata funky – zaprojektuj i ukształtuj swoją fryzurę mocnym, ale ciągliwym wzmocnieniem. Daje to twojemu fryzurowi fiksację 4, będzie kształtować twój styl włosów i ma długotrwały efekt.