Loreal Professionnel Kształtowanie pasty włóknistej homme sculp 150 ml

Marka: Loreal Professionnel Nr katalogowy: 100002387025
Loreal Professionnel Kształtowanie pasty włóknistej homme sculp 150 ml

Sprzedaż partnerska

Loreal Professionnel Kształtowanie pasty włóknistej homme sculp 150 ml

Wklej stylizacji Sculp pozwala na tworzenie efektów strukturalnych i potargane włosy. Włosy przez długi czas trzyma pożądany kształt, fryzura jest elastyczna i wygląda naturalnie. Pełny opis

27

27 zł z VAT
W magazynie – możesz mieć 25.02.

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :25.02.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Wklej stylizacji Sculp pozwala na tworzenie efektów strukturalnych i potargane włosy. Włosy przez długi czas trzyma pożądany kształt, fryzura jest elastyczna i wygląda naturalnie.

Jak korzystać:

Nałożyć na suche włosy. Rozprowadzić niewielką ilość w dłoniach, a następnie zastosować palcami wzdłuż całej długości włosów. Kształt fryzury do własnych upodobań.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%