Tigi Modelowanie pastę na włosy Bed Head Manipulator ( Texture Paste) 57 ml

Marka: Tigi Nr katalogowy: 100002408034
Tigi Modelowanie pastę na włosy Bed Head Manipulator ( Texture Paste) 57 ml

Sprzedaż partnerska

Tigi Modelowanie pastę na włosy Bed Head Manipulator ( Texture Paste) 57 ml

Modelowanie lakieru do włosów Manipulator Bed Head Tigi utrzymuje fryzurę przez cały dzień lub w nocy. Za pomocą tej pasty możesz rozmazać włosy, tworzyć kolce, podświetlać pojedyncze sprężyny lub kształtować loki. Ponadto ma delikatny zapach kokosa i beztłuszczową kompozycję. Pełny opis

30

30 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :23.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Modelowanie lakieru do włosów Manipulator Bed Head Tigi utrzymuje fryzurę przez cały dzień lub w nocy. Za pomocą tej pasty możesz rozmazać włosy, tworzyć kolce, podświetlać pojedyncze sprężyny lub kształtować loki. Ponadto ma delikatny zapach kokosa i beztłuszczową kompozycję.

Funkcje:

  • silne mocowanie,
  • długotrwały efekt,
  • beztłuszczowa kompozycja,
  • aromat kokosowy,
  • łatwa aplikacja.
Jak korzystać:

Nakładaj pastę na suche lub mokre włosy. Możesz pozwolić mu wyschnąć lub zdmuchnąć suszarkę do włosów. Rozłóż preparat między palcami i fryzurą zgodnie z własnymi upodobaniami.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%