Tigi Spray do włosów Luster Bed Head Headrush 200 ml

Marka: Tigi Nr katalogowy: 100002638159
Tigi Spray do włosów Luster Bed Head Headrush 200 ml

Sprzedaż partnerska

Tigi Spray do włosów Luster Bed Head Headrush 200 ml

Tigi Bed Head Headrush jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Jeśli szukasz idealnego blasku włosów, sięgnij po ten spray i nie pożałujesz. Z intensyfikuje głębię kolorów i kolorów oraz działa antystatycznie. Nie wiąże ani nie obciąża włosów. Pełny opis

33

33 zł z VAT

W magazynie partnerskim

Towar jest wysyłany bezpośrednio z magazynu partnerskiego. Dostawa realizowana jest transportem oferowanym przez partnera. Podana data dostawy uwzględnia wysyłkę i dostarczenie towarów przez przewoźnika.

Planowana data dostawy :28.01.2019

Ten towar oferujemy w ramach sprzedaży partnerskiej. Warunki dostawy mogą różnić się od naszych standardowych warunków. Więcej informacji

Sprzedaż partnerska

Proces zakupu w ramach sprzedaży partnerskiej jest zbliżony do standardowego. Zapewniamy wsparcie przy obsłudze zamówienia, dbamy o komunikację i rozpatrujemy ewentualną reklamację. Jedyną różnicą jest sposób dostarczenia zamówionych towarów. Towary dostarczane są bezpośrednio od naszych partnerów i nie ma możliwości ich osobistego odbioru w Punktach Odbioru Towaru MALL.PL.

Produkty oferowane w ramach sprzedaży partnerskiej oznaczone są etykietą Sprzedaż partnerska

Pełny opis

Opis produktu

Tigi Bed Head Headrush jest przeznaczona do wszystkich rodzajów włosów. Jeśli szukasz idealnego blasku włosów, sięgnij po ten spray i nie pożałujesz. Z intensyfikuje głębię kolorów i kolorów oraz działa antystatycznie. Nie wiąże ani nie obciąża włosów.

Funkcje:

  • nadaje włosom połysk i miękkość,
  • działa antystatycznie,
  • nie przykleja włosów,
  • podkreśla kolor.
Jak korzystać:

Rozprowadź równomiernie na suche włosy. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%