La Siesta Modesta
299 zł
295 zł

KONKURS! WYGRAJ 5000 zł NA WAKACJE! SZCZEGÓŁY TUTAJ.
Elegancki hamak La Siesta Modesta pozwoli na relaks w zaciszu własnego ogrodu. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione szwy na łączeniach sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała. Hamak ma nośność 120 kg, ponadto duża liczba lin mocujących zapewnia komfortowy i bezpieczny wypoczynek.

La Siesta Orquidea
279 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duży, solidny hamak La Siesta Orquidea pozwoli na relaks w zaciszu własnego ogrodu. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione szwy na łączeniach sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała. Hamak ma nośność 120 kg.


Amazonas Brasil Gigante Lava
499 zł

Amazonas Brasil Gigante Lava to solidny hamak, który pozwoli na odpoczynek i odprężenie po ciężkim dniu pracy. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione szwy sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała. Dzięki kompaktowym rozmiarom, istnieje możliwość zamontowania go także w mieszkaniu. Hamak ma nośność 200 kg.


Amazonas Tahiti

Amazonas Tahiti

Ocena: 5
149 zł

Hamak Amazonas Tahiti, przeznaczony dla 1 osoby to niezwykle wygodna alternatywa dla tradycyjnych leżaków ogrodowych. Wykonany został z miękkiego a przy tym wytrzymałego materiału, który pozwoli Ci się zrelaksować na świeżym powietrzu.


Amazonas Tonga

Amazonas Tonga

Ocena: 5
149 zł

Hamak Tonga to niezwykle wygodny brazylijski hamak jednoosobowy z drewnianym łącznikiem. Charakteryzuje się niską wagądoskonałą stabilnością. Komfort i relaks to jest to co można zyskać po zakupie tego hamaka.


Easy Camp hamak Havana Double
249 zł

167 zł

Hamak Easy Camp Havana Double to doskonały wybór na leniwe, letnie popołudnie w ogrodzie. Wysokiej jakości materiał i solidna konstrukcja, o nośności 150 kg zapewniają bezpieczeństwo oraz niezwykłą wygodę. Hamak pakowany jest w poręczny pokrowiec transportowy, dzięki czemu możesz go ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.


La Siesta Sonrisa
349 zł

La Siesta Sonrisa to solidny hamak, który bez wątpienia pozwoli na relaksacyjny wypoczynek w zaciszu własnego ogrodu. Hamak ma nośność 120 kg, ponadto mocne liny gwarantują bezpieczeństwo podczas odpoczynku. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione łączenia sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała.


Easy Camp hamak Tobago
109 zł

89 zł

Hamak Easy Camp Tobago wykonany został z wytrzymałego materiału Polycotton. Posiada praktyczne pętle do mocowania oraz pokrowiec ułatwiający transport. Mebel jest idealny do wypoczynku w ogrodzie czy na biwaku.


Easy Camp hamak Havana Single
139 zł

97 zł

Hamak Easy Camp Havana Single to doskonały wybór na leniwe, letnie popołudnie w ogrodzie. Wysokiej jakości materiał i solidna konstrukcja, o nośności 120 kg zapewniają bezpieczeństwo oraz niezwykłą wygodę. Hamak pakowany jest w poręczny pokrowiec transportowy, dzięki czemu możesz go ze sobą zabrać praktycznie wszędzie.