Znaleziono: 4

Przepraszamy, ale obecnie w tej kategorii nie są dostępne żadne produkty.

Amazonas Salsa

Amazonas Salsa

Ocena: 4,5
219 zł

Hamak Amazonas Salsa pozwoli Ci się odprężyć na świeżym powietrzu. Wykonany został z materiału odpornego na działanie promieni UV, dzięki czemu zachowa żywe i intensywne kolory przed długi czas. Hamak posiada ciekawy pasiasty wzór, który będzie się pięknie prezentował w Twoim ogrodzie.


Amazonas hamak Lambada Tropical
259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

HAMAK LAMBADA jest lekki i łatwy w transporcie. Przewidziany dla osob ważących do 120 kg, wiec praktycznie dla każdego. Posiada żywą kolorystykę. Został wykonany ręcznie, dzięki temu podkreśla jego wyjątkowość i oryginalność. Posiada certyfikat TUV oraz GS. Hamak pakowany w worek z tego samego materiału co hamak.


Amazonas hamak Aruba Cayenne
209 zł

Trwały i solindy hamak Amazonas Aruba Cayenne, który zapewni komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu po ciężkim dniu pracy. Hamak ma nośność 180 kg. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione szwy na łączeniach sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała.


Amazonas Brasilia
349 zł

Obecnie niedostępne

Amazonas Brasilia to gwarancja wygody oraz komfortu podczas weekendowego wypoczynku czy urlopu. Hamak jest wytrzymały oraz oferuje dużą i miękką powierzchnię użytkową. Model jest dedykowany dla dwóch osób.