Amazonas Salsa

Amazonas Salsa

Ocena: 4,5
219 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Hamak Amazonas Salsa pozwoli Ci się odprężyć na świeżym powietrzu. Wykonany został z materiału odpornego na działanie promieni UV, dzięki czemu zachowa żywe i intensywne kolory przed długi czas. Hamak posiada ciekawy pasiasty wzór, który będzie się pięknie prezentował w Twoim ogrodzie.


Amazonas hamak Lambada Tropical
259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

HAMAK LAMBADA jest lekki i łatwy w transporcie. Przewidziany dla osob ważących do 120 kg, wiec praktycznie dla każdego. Posiada żywą kolorystykę. Został wykonany ręcznie, dzięki temu podkreśla jego wyjątkowość i oryginalność. Posiada certyfikat TUV oraz GS. Hamak pakowany w worek z tego samego materiału co hamak.


Amazonas Brasilia
349 zł

Amazonas Brasilia to gwarancja wygody oraz komfortu podczas weekendowego wypoczynku czy urlopu. Hamak jest wytrzymały oraz oferuje dużą i miękką powierzchnię użytkową. Model jest dedykowany dla dwóch osób.


Amazonas hamak Aruba Cayenne
209 zł

Trwały i solindy hamak Amazonas Aruba Cayenne, który zapewni komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu po ciężkim dniu pracy. Hamak ma nośność 180 kg. Materiał najwyższej jakości i wzmocnione szwy na łączeniach sprawiają, że konstrukcja jest niezwykle trwała.