Acra chromowana hantla 12 kg
155 zł
149 zł

Chromowana hantla marki Acra o wadze 12kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 11kg
125 zł

109 zł

Chromowana hantla marki Acra o wadze 11kg dedykowana jest dla miłośników sportu. Model ten świetnie nadaje się do treningów na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 14kg
145 zł
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chromowana hantla marki Acra o wadze 14kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 17kg

Acra Hantla 17kg

Ocena: 5
169 zł

Hantla marki Acra o wadze 17kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 5,5 kg
69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chromowana hantla marki Acra o wadze 5,5kg dedykowana jest dla kobiet kochających aktywność fizyczną. Model ten świetnie nadaje się do treningów fitness. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 8,5kg

Acra Hantla 8,5kg

Ocena: 4,5
105 zł

99 zł

Chromowana hantla marki Acra o wadze 8,5kg dedykowana jest dla miłośników sportu. Model ten świetnie nadaje się do treningów na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla 9kg

Acra Hantla 9kg

Ocena: 3
109 zł

Chromowana hantla marki Acra o wadze 9kg dedykowana jest dla miłośników sportu. Model ten świetnie nadaje się do treningów na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla chrom 10kg
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chromowana Hantla marki Acra o wadze 10kg idealnie sprawdzi się podczas treningów siłowych. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla chrom 14kg
175 zł
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chromowana hantla marki Acra o wadze 14kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla chrom 17kg
199 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Chromowana hantla marki Acra o wadze 17kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla chrom 5,5kg
89 zł

Chromowana Hantla marki Acra o wadze 5,5kg dedykowana jest dla kobiet. Model ten dzięki swojej wadze świetnie nadaje się do treningów fitness. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Acra Hantla chrom 8,5kg
115 zł

109 zł

Chromowana Hantla marki Acra o wadze 8,5kg idealnie sprawdzi się podczas treningów siłowych. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.


Tunturi Zestaw ciężarków ze stojakiem
209 zł
199 zł

Zestaw ciężarków Tunturi świetnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i na siłowni. Różnorodna waga ciężarków umożliwia wykonywanie wielu rodzajów ćwiczeń, dostosowanych do potrzeb użytkownika. Do zestawu dołączony został praktyczny stojak, który umożliwia komfortowe przechowywanie.


Tunturi Foam Dumbbells
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wygodne hantle piankowe Tunturi Foam Dumbbells świetnie sprawdzą się na zajęciach fitness, na treningu CORE czy podczas joggingu. Regularny trening z hantelkami poprawi jakość treningu oraz wysmukli ciało. Sprzęt sprawdzi się zarówno podczas wzmacniania jak i rozciągania mięśni.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 1,5 kg
49 zł

Tunturi Hantle neoprenowe to idealny przyrząd do codziennego trening górnych partii ciała w domowym zaciszu. 2 × 1,5 kg, w kolorze żółtym. Łatwe w przechowywaniu i konserwacji.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 4 kg
119 zł

109 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tunturi Hantle neoprenowe to idealny przyrząd do codziennego trening górnych partii ciała w domowym zaciszu. 2 × 4 kg, w kolorze zielonym. Łatwe w przechowywaniu i konserwacji.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 5 kg
145 zł

135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tunturi Hantle neoprenowe to idealny przyrząd do codziennego trening górnych partii ciała w domowym zaciszu. 2 × 5 kg, w kolorze niebieskim. Łatwe w przechowywaniu i konserwacji.


Tunturi kamizelka z obciążeniem Ladies Weightlifting Vest 5kg
149 zł

Damska kamizelka z 5 kg obciążeniem Tunturi Ladies Weightlifting Vest to idealny wybór na trening wzmacniający zarówno górne jak i dolne partie ciała. Kamizelka sprawdzi się zarówno podczas ćwiczeń na sprzęcie fitness (orbitrek, bieżnia) jak i podczas joggingu, nordic walking czy innych zajęć na powietrzu. Kamizelka posiada kieszonkę na telefon oraz odtwarzacz MP3.


Tunturi Stojak do Selector Dumbbell 25 kg
415 zł

389 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tunturi Stojak do hantla jednoręcznego Selector Dumbbell 25 kg. Zapewnia stabilną pozycję podczas użytkowania i czyni przyrzad łatwym i wygodnym w obsłudze.


Yate hantle PVC

Yate hantle PVC

Ocena: 5
45 zł

39 zł

Praktyczny zestaw hantli w różnych wariantach wagowych. Nadają się do ćwiczenia w domu jak również w klubach fitness i siłowni.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 1 kg
35 zł

Tunturi Hantle neoprenowe to idealny przyrząd do codziennego trening górnych partii ciała w domowym zaciszu. 2 × 1 kg, w kolorze pomarańczowym. Łatwe w przechowywaniu i konserwacji.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 3 kg
95 zł

85 zł

Tunturi Hantle neoprenowe to idealny przyrząd do codziennego trening górnych partii ciała w domowym zaciszu. 2 × 3 kg, w kolorze fioletowym. Łatwe w przechowywaniu i konserwacji.


Tunturi Hantle neoprenowe 2 x 2 kg
65 zł

Tunturi hantle neoprenowe 2 × 2 kg to idealne przyrządy pomagające wzmocnić ramiona i górne partie ciała. Świetnie sprawdzą się podczas fitnessu i aerobiku.


Acra hantla 10 kg
109 zł

Hantla marki Acra o wadze 10kg dedykowana jest dla miłośników sportu i treningów siłowych. Model ten świetnie nadaje się do ćwiczeń na siłowni lub w domu. Produkt został wykonany z wysokiej jakości materiałów, zapewniając długą żywotność oraz maksymalny komfort ćwiczeń.