Ecce Vita Naturalna ziołowa pasta do zębów Neem 100 ml

Ecce Vita Naturalna ziołowa pasta do zębów Neem 100 ml

Nr.: 100073249051
Sprzedaż partnerska Nowość
Naturalna ziołowa pasta do zębów bez fluoru z zielem Neem, odpowiednia do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł. Pełny opis
Partner: Vivantis
24 zł
Z VAT

Towar wycofany z oferty

Towar partnera Vivantis

Sprzedaż jest obsługiwana przez MALL.PL, włącznie z ewentualnym zwrotem czy reklamacją.
Towar wysyłany jest z magazynu partnera.
Partner określa sposoby i ceny dostawy.

Nr.: 100073249051

Opis

Naturalna ziołowa pasta do zębów bez fluoru z zielem Neem, odpowiednia do codziennej pielęgnacji zębów i dziąseł.Naturalna ziołowa pasta do zębów bez fluoru jest odpowiednia do pełnej higieny jamy ustnej i pielęgnacji zębów. Pasta zawiera między innymi ziele Neem, znane ze swojego działania antybakteryjnego i przeciwzapalnego. Zawiera również naturalne olejki eteryczne z goździków i miętycharakterystyczny działanie antyseptyczne. Ma bardzo przyjemny smak i nadaje się do codziennej pielęgnacji.

Zioło Neem to piękne, wiecznie zielone drzewo tropikalne, które już nie rośnie w naszych warunkach klimatycznych. Jego lecznicze działanie jest wykorzystywane od tysięcy lat. Wszystkie części rośliny, tj. liście, korzeń, kora, kwiaty, nasiona, a także owoce, są przetwarzane. Ludzie używają tego zioła jako świetnego naturalnego antybiotyku, na przykład w leczeniu wszelkich stanów zapalnych, infekcji, grzybów, grypy i przeziębień.Jak używać:Do mycia zębów dwa razy dziennie.Nasza wskazówka:Dbaj o swoje usta każdego dnia. Kiedy wstajesz rano, wypłucz usta wodą, następnie usuń z języka substancje, które organizm wydalił wraz z językiem przez noc. Najlepiej do tego celu Ecce Vita Następnie umyj zęby pastą Neem (dobrze jest trzymać się tego, co jest napisane bezpośrednio na paście).