Granger´s środek do czyszczenia Gear Cleaner 275 ml
35 zł

29 zł

Grangers Gear Cleaner to bardzo wydajny środek czyszczący w sprayu. Skuteczny odplamiacz tkanin, skóry i ubrań, nadaje się do czyszczenia odzieży, obuwia, śpiworów, i wszelkiego rodzaju sprzętu. Nie wymaga użycia pralki, idealny gdy nie możemy wyprać całej rzeczy.


Granger´s wkładki G30 Winter Insole
87 zł

Granger´s G30 Winter Insole to wkładki zaprojektowane, aby zapewnić ochronę, wsparcie i komfort w chłodniejsze dni. Wierzch wkładki stanowi przyjemny polar który wraz aluminiowym spodem, zatrzymują ciepło i chronią przed zimnem. Zastosowana solidna pianka z pamięcią kształtu zapewnia odpowiednie dopasowanie i wygodę.


Granger´s impregnat do butów Footwear Repel 275 ml
49 zł

35 zł

Granger´s Footwear Repel to uniwersalny impregnat do butów w sprayu. Nadaje się do każdego rodzaju butów: turystycznych, wysokich i niskich ale także do obuwia codziennego, z tkaniny, skóry, zamszu, zarówno z membraną jak i bez membrany.


Granger´s wkładki G10 Memory+ Insole
45 zł

39 zł

Granger´s G10 Memory+ Insole to uniwersalne wkładki które sprawdzą się do każdego rodzaju obuwia. Zapewniają długotrwały komfort podczas ruchu. Wierzch wkładki stanowi przyjemna w dotyku mikrofibra, która posiada dużą zdolność do absorbcji wody. Następna warstwa z pianki o otwartych porach, zapewnia odpowiednie dopasowanie i wygodę. Spód wykonano z filcu który odpowiada za zachowanie odpowiedniego kształtu całej wkładki.


Granger´s wkładki G20 Trek Insole
55 zł

49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Granger´s G20 Trek Insole to wkładki które świetnie sprawdzą się do butów outdoorowych. Zapewniają długotrwały komfort podczas ruchu. Wierzch wkładki stanowi przyjemna w dotyku mikrofibra, która posiada dużą zdolność do absorbcji wody. Górna warstwa pianki EVA odpowiada za dopasowanie i wygodę, a nieco sztywniejsza pianka w tylnej części, w okolicach pięty, jak i pod łukiem stopy zapewnia odpowiednie podparcie i wyprofilowanie.


Granger´s wkładki G30 Stability Insole
79 zł

69 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Granger´s G30 Stability Insole to wkładki przeznaczone do butów trekingowych. Zapewniają odpowiednie podparcie dla stopy i długotrwały komfort podczas ruchu. Wierzch wkładki stanowi przyjemna w dotyku mikrofibra, która posiada dużą zdolność do absorbcji wody. Górna warstwa z pianki EVA odpowiada za dopasowanie i wygodę, a nieco sztywniejsza pianka EVA w tylnej części, w okolicach pięty, jak i pod łukiem stopy zapewnia odpowiednie podparcie i wyprofilowanie.


Granger´s sznurowadła Laces Stone/Black
25 zł

17 zł

Granger´s Laces to bardzo wytrzymałe sznurówki, które sprawdzą się do wszystkich rodzajów obuwia turystycznego. W 80% wykonane z tworzywa pochodzącego z recyklingu.


Granger´s Preparat do pielęgnacji obuwia Leather Conditioner 75 ml
29 zł

Grangers Leather Conditioner to preparat z woskiem pszczelim, przeznaczony do pielęgnacji butów ze skóry licowej. Zawarty w paście wosk odżywia, impregnuje i konserwuje skórę, jednocześnie chroniąc ją przed przed brudem, plamami i olejem. Produkt łatwy w aplikacji, zwiększa żywotność obuwia, regeneruje skórę i zapobiega wysuszeniu dzięki czemu pozostaje elastyczna i odporna na załamywanie.


Granger´s pasta do butów Paste Wax 100 ml
29 zł

Pasta Grangers Paste Wax to preparat na bazie wosku pszczelego, przeznaczony do impregnacji butów ze skóry licowej. Zawarty w paście wosk pszczeli odżywia, impregnuje i konserwuje skórę, jednocześnie chroniąc ją przed przed brudem, działaniem soli oraz olejów.