V-Garden infrasauna DeLUXE 4440 CB/CR narożna
6 159 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Narożna sauna na podczerwień V-Garden Deluxe 4440 CB/CR zapewni doskonały wypoczynek oraz regenerację po długim dniu w pracy. Klasyczny wygląd, który wpasuje się w design każdej łazienki, został osiągnięty poprzez wykorzystanie jodły kanadyjskiej. Dedykowana dla 4 osób.

V-Garden infrasauna Economical 2002
3 735 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sauna na podczerwień V-Garden Economical 2002 pozwoli na spokojny odpoczynek we dwójkę. Ogrzewanie podłogowe uprzyjemni pierwsze minuty każdego cyklu. Wewnętrzne oświetlenie umożliwi swobodne czytanie książek.

V-Garden infrasauna Deluxe 2200 CARBON-BT
5 005 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sauna na podczerwień V-Garden Deluxe 2200 CARBON-BT umożliwi wypocząć po długim i ciężkim dniu w pracy. Dodatkowo zamontowane lampy LED pozwolą na zabiegi koloroterapii. Bogato wyposażona infrasauna posiada zintegrowane radio, odtwarzacz mp3 oraz połączenie Bluetooth.

V-Garden infrasauna Deluxe 4004 CARBON
6 535 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sauna na podczerwień V-Garden Deluxe 4004 CARBON umożliwi spokojny relaks oraz regenrację nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twoich bliskich. Wbudowany jonizator sprawi, iż po jednym cyklu cały stres minie.

V-Garden Infrasauna Healthland DeLUXE 2002 CARBON-7%
4 575 zł 4 244 zł
+ darmowa dostawa

Promocja

Specjalna oferta promocyjna! Sprawdź warunki akcji Maraton Black Friday.

Infrasauna Healthland DeLUXE 2002 CARBON marki V-garden, dedykowana dla dwóch osób, pozwoili Tobie lub Twoim najbliższym na zrelaksowanie się po ciężkim dniu. Radio umili czas podczas pobytu w saunie, natomiast wbudowany jonizator oczyści powietrze z groźnych zarazków.
V-Garden infrasauna Deluxe 3003 Carbon
5 785 zł
+ darmowa dostawa

Sauna na podczerwień V-Garden Deluxe 3003 CARBON zapewni doskonały wypoczynek od regenerację po długim dniu w pracy. Klasyczny wygląd, który wpasuje się w design każdej łazienki, został osiągnięty poprzez wykorzystanie jodły kanadyjskiej.

V-Garden infrasauna Deluxe 4005 Carbon, narożna
6 535 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Narożna sauna na podczerwień V-Garden Deluxe 4005 CARBON to doskonały sposób do spokojnego odpoczynku ze znajomymi lub całą rodziną. Zintegrowany jonizator w połączeniu z lampami LED do koloroterapii sprawią, że każdy poczuje się jak nowonarodzony.

Kamienie grzejne do sauny, 15 kg
162 zł
+ darmowa dostawa

Kamienie do sauny o dużej wydajności cieplnej i wysokiej odporności na zmiany temperatury stanowią znakomite wyposażenie do sauny, zapewniając komfort korzystania z niej. Pojedyncza paczka zawiera 15 kg kamieni. Mogą one być używane w piecach sauny. Uwaga: dla bezpieczeństwa postępuj zgodnie z instr

V-Garden infrasauna Standard 2012
3 305 zł
+ darmowa dostawa

Sauna na podczerwień V-Garden Standard 2012 pozwoli na spokojny odpoczynek po długim i męczącym dniu. Zintegrowane wewnętrzne oświetlenie umożliwi na swobodne korzystanie z książki czy też tableta.

V-Garden infrasauna Economical 2001 Carbon
3 169 zł
+ darmowa dostawa

Sauna na podczerwień V-Garden Economical 2001 CARBON pozwoli na regeneracyjny wypoczynek w długie, zimowe wieczory. Wewnętrzne oświetlenie umożliwia na swobodne korzystanie z książki czy też tableta.

V-Garden Sauna IFRARED Healthland DeLUXE 2220 CB/CR
4 295 zł
+ darmowa dostawa

Infrasauna V-Garden Healthland DeLUXE 2220 CB/CR nagrzewana przez 3 grzejniki węglowe4 grzejniki ceramiczne o mocy 2115 kW przy napięciu 230 V. Przeznaczona dla 2 osób. Pozwoli zadbać o zdrowie i relaks bez wychodzenia z domu przy niskim koszcie utrzymania.