Einhell akcesoria do kompresorów (4132741)
74 zł

Akcesoria do kompresorów firmy Einhell to podstawowy zestaw 3-częściowy, który przyda się każdemu posiadaczowi kompresora. Pistolet do pompowania opon pozwoli kontrolować ciśnienie w kołach, ale również pompować materace, pontony, piłki itp.

Einhell DSL 250/2 Set
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łatwa w obsłudze, obsługiwana jedną ręką szlifierka prosta, zawierająca 10 – częściowy zestaw końcówek szlifierskich w praktycznej walizce. Ciśnienie robocze maks. 6 barów.

Einhell zestaw do kompresora Tire Pro 5-częściowy
179 zł

Akcesoria do kompresorów firmy Einhell to podstawowy zestaw 5-częściowy, który przyda się każdemu posiadaczowi kompresora. Pistolet do pompowania opon pozwoli kontrolować ciśnienie w kołach, ale również pompować materace, pontony, piłki itp.

Erba grzechotka pneumatyczna 1/2'' (ER-18060)
169 zł

Grzechotka pneumatyczna marki Erba stanowi doskonałe uzupełnienie każdego warszrtatu. 7 dodatkowych nasadek o różnych średnicach, które znajdują się w zestawie, poszerzają wachlarz możliwości narzędzia.

Einhell manometr do opon Profi
149 zł

Manometr marki Einhell dedykowany jest do pracy z oponami samochodowymi. Prosty w użyciu pozwoli na kontrolę ciśnienia w oponach. Zintegrowane zawory umożliwiają spuszczelnie powietrza i równocześne obniżenie ciśnienia.

Einhell młot pneumatyczny DMH 250/2
135 zł 125 zł

Młot pneumatyczny Einhell DMH 250/2 o ciśnieniu maksymalnym 6,3 bar to małe i poręczne urządzenie, które doskonale sprawdzi się w domowych remontach. W zestawie znajduje się również poręczna walizeczka, zestaw 4 dłut oraz olej.

Einhell wąż wysokociśnieniowy - 15 m
99 zł

Wąż wysokociśnieniowy marki Einhell o długości 15 m dedykowany jest do kompresorów marki Einhell. Mosiężne złączki ułatwiają łączenie węża z kompresorem i akcesoriami.

Einhell zestaw pistoletu powietrznego DSP 226
145 zł

Zestaw pneumatyczny marki Einhell składa się z pistoletu powietrznego, rury ssącej oraz węża o długości 1,1 m. Poręczny zestaw doskonale sprawdzi się w rękach posiadaczy kompresorów.

Erba grzechotka pneumatyczna 1/2'' (ER-18019)
125 zł

Grzechotka pneumatyczna 1/2'' firmy Erba to doskonały zamiennik klasycznych narzędzi o napędzie ręcznym. Mała wielkość wkrętaka pozwoli na dostanie się do trudno dostępnych miejsc podczas pracy.

Erba pistolet do malowania Mini HVLP (ER-20148)
75 zł

Pistolet do malowania mini z systemem HVLP marki Erba idealnie nada się nie tylko do warsztatów specjalistycznych, ale również do użytku domowego. Zastosowanie systemu HVLP zmniejsza zużycie farby do 30%.

Erba pneumatyczna wiertarka 10 mm (ER-18035)
115 zł

Pneumatyczna wiertarka marki Erba stanowi wyjście w sytuacjach, gdy nie jest możliwe podłączenie klasycznej wiertarki elektrycznej. Wysokie obroty do 1800 obr / min oraz wygodny uchwyt ułatwiają wiercenie.

Fieldmann szlifierka pneumatyczna FDAK 901521
85 zł

Szlifierka pneumatyczna FDAK 901521 Fieldmann doskonale sprawdza się w domu jak i w warsztacie. Urządzenie o wysokiej prędkości obrotowej 20000 obr/min, jest niezawodne w każdej sytuacji. Model o małych rozmiarach, umozliwia pracę w trudno dostępnych miejscach.

Hecht pistolet x2 z wężem 002026
66 zł

Pistolet z wężem marki HECHT zestaw akcesoriów do kompresorów, umożliwia m.in. pompowanie opon za pomocą pistoletu z manometrem.

Hecht pistolet z wężem 002024
46 zł

Pistolet z wężem marki HECHT przeznaczony do kompresorów tej samej marki: 2026, 2052, 2353. Praktyczne urządzenie umożliwia pompowanie kół samochodu, motocykla lub roweru.

Rapid zszywacz pneumatyczny PS111
285 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zszywacz pseumatyczny Rapid PS111 o ciśnieniu roboczym 6 barów to idealny sprzęt do pracy w szybkim tempie przy różnych rodzajach materiałów. System szybkiego przeładowania, zamknięcie zabezpieczające i ergonomiczna budowa to tylko niektóre z powodów, dla którego zszywacz Rapid zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Rapid zszywacz pneumatyczny PS141
317 zł

Zszywacz pseumatyczny Rapid PS141 o ciśnieniu roboczym 6 barów to idealny sprzęt dla majsterkowiczów. System szybkiego przeładowania, komfortowy uchwyt i ergonomiczna budowa sprawią, że korzystanie ze sprzętu będzie wygodne i intuicyjne.

Erba pistolet do malowania z HVLP (ER-20180)
105 zł

Pistolet do malowania z systemem HVLP marki Erba pomoże w łatwy i prosty sposób pomalować każdą przestrzeń. Niskie zużycie powietrza oraz niskociśnieniowy system HVLP pozwala na oszczędność farby do 30%.

Vorel Pistolet do pompowania opon z manometrem 2,8-10 bar
69 zł

Pistolet do pomiaru ciśnienia w oponach z manometrem. Skład materiału głównej części to aluminium. Wąż powietrzny o długości 40 cm. Działa pod ciśnieniem od 2,8 do 10 bar. Vorel pistolet do pomiaru ciśnienia z manometrem o ciśnieniu 2,8–10 bar umożliwia dmuchanie opon w łatwy i szybki sposób.

Scheppach zestaw do kompresorów - 5szt
129 zł 120 zł

Zestaw do kompresorów marki Woodster to 5-częściowy zestaw, który przyda się w każdym garażu lub warsztacie. Pistolet z manometrem pomoże w precyzyjnym pompowaniu opon lub materaców.

Scheppach zestaw do kompresora
80 zł

Zestaw do kompresora marki Scheppach z rozszerzonym zakresem dysz, dzięki którym można napompować wszystko. Pistolet z manometrem pomoże w precyzyjnym pompowaniu opon lub materacy.

Erba młot pneumatyczny (ER-18024)
79 zł

Młot pneumatyczny marki Erba o ciśnieniu roboczym 6 bar doskonale nadaje się do obrabiania płytek, kamienia czy też tynku. 4 sprężynowe dłuta o różnych końcówkach pozwalają na dopasowanie narzędzia do pracy.

Vorel Pistolet do przedmuchiwania 4 mm 1,2 - 3 bar ciśnienia
39 zł

Wydłużony pistolet do przedmuchiwania. Model wykonany w całości z aluminium. Dysza o długości 4 mm wspiera przepływ powietrza. Działa pod ciśnieniem od 1,2 do 3 bar. Vorel Pistolet do przedmuchiwania o rozmiarze dyszy 4 mm; ciśnienie 1,2 – 3 bar z łatwością pomoże w usunięciu brudu.