Aniball Aniball - pomoc medyczna dla kobiet w ciąży (wariant lososová)

Marka: Aniball Nr katalogowy: 100003688712

Sprzedaż partnerska

Aniball Aniball - pomoc medyczna dla kobiet w ciąży (wariant lososová)

Aniball wykorzystywane do przedporodowej preparatu, skuteczny sposób przyczynia się do aktywizacji mięśni potrzebnych przy urodzeniu i jednocześnie przygotowanie pochwy wejście i zapory na przejściu dziecka. Pełny opis

208

208 zł z VAT

Nr katalogowy: 100003688712

Pełny opis

Opis produktu

Aniball wykorzystywane do przedporodowej preparatu, skuteczny sposób przyczynia się do aktywizacji mięśni potrzebnych przy urodzeniu i jednocześnie przygotowanie pochwy wejście i zapory na przejściu dziecka.

Nie Aniball wynalazek w tym czasie, ale była inspirowana pomocniczych stosowanych w położnictwie afrykańskich. To urządzenie jest nie tylko fizyczne, ale również psychologiczne przygotowanie do porodu. Dzięki ćwiczenie prowadzi do otrzymywania kanał rodny dla przejścia dziecka. Aniball docenią użyteczność po urodzeniu, co przyczynia się do skutecznej rehabilitacji poporodowej.

Wyrób medyczny Aniball działa na prostej zasadzie nadmuchać balon pompy ręcznej silikonu. Regularny trening przed porodem pozwala na większą elastyczność tkanek, które potencjalnie mogą pękać podczas przechodzenia przez głowę dziecka. Ponieważ zapora jest zwolniony, nie tylko takiego oporu, ale aktywnie przyspiesza narodziny dziecka. Tak przygotowany tkanka jest wówczas znacznie łatwiejsze do wyleczenia. Aniball nie tylko pomaga uwolnić tych mięśni, ale także emocjonalne przygotowanie do porodu.

Jak korzystać:

Aniball powinna wkrótce zacząć przy użyciu 36 zakończone. tydzień ciąży. Dla samego zadania bok około 15–30 minut. Przyjąć stanowisko, że najbardziej Ci odpowiada. Przed wprowadzeniem balonu po prostu odpocząć i spróbować zatrzymać się zrelaksowany podczas całego ćwiczenia. Możliwość pobrania i skoncentrowany uwolnienie mięśni jest wynikiem ćwiczenia jest bardzo ważne.

Trzymając szyjkę balonu, a wkładka z tworzywa sztucznego jego większa część zaokrągloną (około 7 cm) pochwy. Aby ułatwić wprowadzenie balonu początkowo raz lub dwa razy zaleca się nadmuchać. Możliwe jest również, aby zwilżyć powierzchnię balonu.

Jeśli masz balonu w miejscu i nie spowodować ból lub dyskomfort, naciskaj pompę ręczną. Nadmuchiwania balonu jest rosnąca presja wywierana na okoliczne mięśnie i krocza. Liczba uderzeń jest niski podczas pierwszego treningu (1–5 druku), podczas gdy inne ćwiczenia stopniowo wzrasta. Zwiększenie balon wewnątrz pochwy napina mięśnie i uczucie napięcia, co jest normalną praktyką w. Użyj głośności zawór balonu można wykonywać w dowolnym momencie spadku. Powtórz ten proces dla 1–2 minut w odstępach co 10 sekund – Pociągnąć i uwalniania.

Po zakończeniu ćwiczenia, można usunąć balon. Dzięki pełnej koncentracji podczas inhalacji starają się maksymalnie rozluźnić mięśnie dna miednicy i wyobrazić sobie balon dostaje spontanicznie, bez wypychania pochwy. To może pomóc głębokie oddychanie. Podczas wydechu balon pozostaje wewnątrz wdechu uwalniającego dna miednicy i balon porusza się w kierunku na zewnątrz pochwy. Ciśnienie musi polegać wyłącznie na miednicy (może nie odczuwać coraz większą presję w głowie lub pchania). W przypadku, gdy balon ma tendencję do poślizgu w wydalenia zbyt szybko, trzymając ją za rękę. Aby uniknąć obrażeń.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Konsystencja Inne formy użytkowania
Wersja lososová