Lässig Zestaw bambusowych łyżek 4 sztuki Little Water Whale

Lässig Zestaw bambusowych łyżek 4 sztuki Little Water Whale

Nr.: 1318268001
Zrób krok we właściwym kierunku i kup piękną zastawę niemieckiego lidera rynku Lässig. Jest ekologiczna, a zatem przyjazna naturze i dzięki pięknym motywom, przypadnie do gustu Twoim dzieciom. Nie zawiera ciężkich metali, barwników ani chemikaliów. Zdrowa i elegancka alternatywa dla plastikowych misek. Idealna dla dzieci od 12 miesiąca i więcej. Nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej, ale może być myta w zmywarce. Pełny opis

default
default
37 zł
Z VAT
Dostarcza MALL

W magazynie 2 sztuki

Jutro odbiór osobisty
Punkty odbioru
 
29.07.2021 dostawa kurierska komfortowa
 
30.07.2021 - 03.08.2021 dostawa kurierska ekonomiczna

Opis

Surowy bambus i kukurydza

Bamboo można myć w zmywarce, tak jak inne bambusowe naczynia marki Lässig, wykonane z wysokiej jakości naturalnego materiału bambusu Rawkukurydzy z niewielką ilością materiału wiążącego melaminę. Nie zawiera ciężkich metali, barwników ani chemikaliów. Zdrowa i elegancka alternatywa dla plastikowych misek. Idealna dla dzieci od 12 miesiąca i więcej. Nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej.

Zdrowa i elegancka alternatywa

Zrób krok we właściwym kierunku i kup piękną zastawę niemieckiego lidera rynku Lässig. Jest ekologiczna, a zatem przyjazna naturze i dzięki pięknym motywom, przypadnie do gustu Twoim dzieciom. Nie zawiera ciężkich metali, barwników ani chemikaliów. Zdrowa i elegancka alternatywa dla plastikowych misek. Idealna dla dzieci od 12 miesiąca i więcej. Nie nadaje się do użycia w kuchence mikrofalowej, ale może być myta w zmywarce.

Bambus, bambus i znowu bambus

Bambus, roślina, która oferuje wiele możliwości zastosowań. Dzięki nowym technologiom znacznie wzrosło wykorzystanie materiałów bambusowych w przemyśle odzieżowym, żywności, konstrukcji i innych. Bambus jest przetwarzany delikatnie, jest materiałem ekologicznym.


Najważniejsze właściwości

  • miska
  • zdrowa i elegancka alternatywa dla plastikowych misek
  • może być myte w zmywarce
  • przyjazny dla środowiska
  • bezpieczne dla zdrowia
  • wygładzone krawędzie
  • nie nadaje się do kuchenek mikrofalowych
  • malowany motyw
  • materiał: 45% bambus, 35% kukurydza, 20% melamina

Zawartość zestawu

1× kawaek