Przybory do jedzenia

Kolor: biały

W MALL.pl możesz wybierać z szerokiej gamy produktów z kategorii przybory do jedzenia. Zamów już dziś i ciesz się akcesoriami dla swojego malucha.

Pokaż więcej
  • Dostarczymy Twoje zamówienie w wybranym przez Ciebie dniu.
  • Chcesz zaoszczędzić na przesyłce? Odbierz swoje zamówienie w jednym z ponad 8000 punktów odbioru DHL.
  • Za zakupy zapłacisz online, w gotówce lub w wygodnych ratach.
  • Jeśli produkty z kategorii przybory do jedzenia nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz zwrócić je w ciągu 14 dni.
  • Nasz Dział Obsługi Klienta pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy związane z zamówieniem.

Zobacz najnowsze produkty z działu przybory do jedzenia lub zaufaj innym klientom i wybieraj spośród najlepiej ocenianych. Jeśli chcesz zaoszczędzić na zakupach, nie przegap atrakcyjnych wyprzedaży.

W MALL.pl możesz wybierać spośród ponad 150 tysięcy produktów.

11 produktów
  • Kolor
    biały
    ×
Twistshake Łyżka do karmienia 4+m, 3ks - Biała
11x

Twistshake łyżka do karmienia 4+m, 3 szt.

44 zł

Łyżka do karmienia Twistshake 4+m, 3 szt. jest długa, łatwo sięga więc dna butelek lub wysokich szklanek. Połączenie materiału silikonowego dla lepszego chwytu.

Dostarcza MALL
Twistshake Sztućce do nauki 6+m, Białe
12x

Twistshake Sztućce do nauki 6+m

52 zł

Twistshake Sztućce do nauki 6+m przeznaczona do nauki jedzenia za pomocą łyżki, widelca i noża. Nóż do bezpiecznego krojenia, łyżka przeznaczona dla malucha i widelec z drobnymi końcówkami. Miękka powierzchnia, antypoślizgowe wykończenie i ergonomiczny kształt zapewniają pewny chwyt dziecka i motywują do nauki.

Dostarcza MALL
Twistshake Sztućce do nauki ze stali nierdzewnej 12+m, Białe
10x

Twistshake Sztućce do nauki ze stali nierdzewnej 12+m

60 zł

Twistshake Sztućce do nauki ze stali nierdzewnej 12+m. Nóż do bezpiecznego krojenia, łyżka przeznaczona dla malucha i widelec z drobnymi końcówkami. Miękka powierzchnia, antypoślizgowe wykończenie i ergonomiczny kształt zapewniają pewny chwyt dziecka i motywują do nauki. **Specjalnie ukształtowana krawędź zapobiega spadaniu noża do żywności **, jeśli nie jest używany.

Dostarcza MALL
Twistshake Miska 6+m, Biała
19x

Twistshake Miska 6+m

52 zł

Twistshake Miska 6+m, która ma spód z materiału antypoślizgowego i pokrywę, która zamienia miskę w pojemnik na lunch. Dodatkowo można ją przymocować do maty antypoślizgowej Twistshake za pomocą Twistclick.

Dostarcza MALL
Twistshake Pojemnik na mleko w proszku biały
24x

Twistshake Pojemnik na mleko w proszku

99 zł

Twisthake Pojemnik o objętości 1700 ml to idealne miejsce do przechowywania mleka w proszku dla Twojego dziecka. Produkt ma higieniczną, szczelną pokrywę, która otwiera się za pomocą jednego kliknięcia. Wewnątrz pojemnika znajduje się miarka i „inteligentna krawędź”, która ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości pożywienia. Bardzo ważne jest przestrzeganie zaleceń dotyczących dawkowania dla każdej marki.
Stosowanie więcej lub mniej proszku niż wskazane spowoduje albo odwodnienie, albo złe odżywienie dziecka. Dostarczona miarka ma pojemność 9,4 ml (około 4,5 g proszku).

Dostarcza MALL
Canpol babies metalowe sztućce, 3 sztuki, Białe
13x

Canpol babies metalowe sztućce, 3 sztuki

36 zł

Specjalnie ukształtowane metalowe sztućce wykonane zostały ze stali nierdzewnej o wysokiej jakości i przeznaczone są dla dzieci, które uczą się samodzielnie jeść. Odpowiednie dla dzieci starszych, od 18 miesiąca życia. W zestawie znajdują się 3 sztuki

Dostarcza MALL
Canpol babies Pojemniki z wieczkiem, 4 szt.
4x

Canpol babies Pojemniki z wieczkiem, 4 szt.

38 zł

Pojemniki z wieczkiem zostały stworzone tak, aby ułatwić przechowywanie pokarmu. Ich pojemność wynosi 180 ml. W opakowaniu znajdują się 4 sztuki.

Dostarcza MALL
DBB Remond zapasowe siatki do podawania owoców w smoczku
2x

DBB Remond zapasowe siatki do podawania owoców w smoczku

34 zł

Zapasowe, nylonowe siatki do podawania owoców w smoczku. Napełnij siatkę kawałkami owoców, warzyw, sera lub ciast i włóż do specjalnego smoczka. Pozwoli to Twojemu maluchowi zbadać różne pokarmy za pomocą kubków smakowych przed tym jak sam zacznie żuć.

Dostarcza MALL
Twistshake Dzielony talerz 6+m, Biały
16x

Twistshake Dzielony talerz 6+m

59 zł

Twistshake Dzielony talerz 6+m, który ma spód z materiału antypoślizgowego i pokrywę, która zamienia go w pojemnik na lunch. Dodatkowo można go przymocować do maty antypoślizgowej Twistshake za pomocą Twistclick.

Dostarcza MALL
Twistshake Talerz 6+m, Biały
7x

Twistshake Talerz 6+m

64 zł

Twistshake Talerz 6+m, który ma spód z materiału antypoślizgowego i pokrywę, która zamienia go w pojemnik na lunch. Dodatkowo można go przymocować do maty antypoślizgowej Twistshake za pomocą Twistclick.

Dostarcza MALL
Boon ociekacz GRASS, biały
2x

Boon ociekacz GRASS, biały

76 zł

Ociekacz w kształcie trawnika pasuje do każdego wnętrza dzięki swojej uniwersalnej konstrukcji. Ułatwia suszenie butelek i smoczków. Białe listwy bezpiecznie trzymają delikatne naczynia, zapewniając jednocześnie dopływ powietrza do szybkiego suszenia.

Dostarcza MALL