Thrustmaster joystick T Flight Hotas X PC / PS3
269 zł 249 zł

Joystick Thrustmaster T Flight Hotas X wyposażony w dwie dźwignie oraz programowalne przyciski. Jest łatwy w instalacji dzięki mechanizmowi Plug & Play. Przeznaczony jest do komputerów PC i konsoli PlayStation 3.

Thrustmaster T.Flight Stick X Joystick / PS3 + PC
170 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Joystick wyposażony w 4 osie, 12 przycisków i 1 klawisz spustu. Dzięki funkcji Plug & Play joystick łączy się z komputerem bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jest zgodny z komputerami PC oraz konsolą Play Station 3. Specjalny przycisk umożliwia natychmiastowe przejście z jednej zaprogramowanej konfiguracji do drugiej. W pamięci wewnętrznej urządzenia zapisują się wszystkie zaprogramowane konfiguracje i zostają zachowane także po odłączeniu joysticka od komputera

Thrustmaster Joystick XONE/PC (4460168)
339 zł

Oficjalnie licencjonowany joystick z kontrolą powietrza. Zaprojektowany dla Xbox One, One S, One S i Windows. Prawdziwy rozmiar. Kompletny sprzęt do latania. W pełni odłączany pedał.

Thrustmaster USB Joystick / PC
89 zł 88 zł

Joystick z gumowaną podstawą zapobiegającą ślizganiu się go po blacie stołu lub biurka. Wyprofilowany uchwyt pewnie leży w dłoni zapewniając wysoką precyzję ruchów. Joystick wyposażony jest w 3 osie, 4 przyciski i 1 klawisz spustu. Dzięki funkcji Plug & Play joystick łączy się z komputerem bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jest zgodny z komputerami PC.

Logitech Joystick Extreme 3D Pro
229 zł 208 zł

Gamepad Logitech Joystick Extreme 3D Pro sprawdzi się w szczególności w symulatorach lotów. Doskonała precyzja sterowania i wyjątkowo czuły spust pozwalają szybko uzyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Logitech X-56 H.O.T.A.S. (945-000059)
1 095 zł

Nowoczesny sterownik odpowiedni do gier w wirtualnej rzeczywistości i symulacji przestrzeni. 6 stopni swobody – wspinaj się, tocz, obracaj, w tył, w przód, w górę, w dół, w lewo i w prawo. 4 warianty sprężynowe do regulacji obciążenia wstępnego dźwigni. 198 programowalnych elementów sterujących. Innowacyjna podwójna przepustnica. Idealny do kasków projekcyjnych i gier w wirtualnej rzeczywistości. 16-bitowe podświetlenie RGB. Dźwignie analogowe obsługiwane kciukiem.

SPEED-LINK joystick Dark Tornado (SL-6632-BK)
119 zł

Joystick, który przemieni Twój pokój w kokpit samolotu. Speedlink Dark Tornado ma ergonomiczny kształt i 4 solidne przyssawki, aby zapobiec przesuwaniu. Dla maksymalizacji wrażeń w grach zapewnia wibracje, ma 8 przycisków cyfrowych do strzelania i progresywną regulację gazu. Joystick jest przeznaczony komputerów stacjonarnych.