Thrustmaster joystick T16000M FCS / PC
229 zł

Joystick Thrustmaster T16000M wyposażony w 16 przycisków i rolka do widoku panoramicznego Dzięki stabilnej podstawie wygodnie i pewnie leży w dłoni. Przeznaczony jest do komputerów PC.

Logitech X-56 H.O.T.A.S. (945-000059)
1 095 zł

Nowoczesny sterownik odpowiedni do gier w wirtualnej rzeczywistości i symulacji przestrzeni. 6 stopni swobody – wspinaj się, tocz, obracaj, w tył, w przód, w górę, w dół, w lewo i w prawo. 4 warianty sprężynowe do regulacji obciążenia wstępnego dźwigni. 198 programowalnych elementów sterujących. Innowacyjna podwójna przepustnica. Idealny do kasków projekcyjnych i gier w wirtualnej rzeczywistości. 16-bitowe podświetlenie RGB. Dźwignie analogowe obsługiwane kciukiem.

Thrustmaster Joystick XONE/PC (4460168)
299 zł

Oficjalnie licencjonowany joystick z kontrolą powietrza. Zaprojektowany dla Xbox One, One S, One S i Windows. Prawdziwy rozmiar. Kompletny sprzęt do latania. W pełni odłączany pedał.

Thrustmaster joystick T Flight Hotas X PC / PS3-8%
269 zł 245 zł

Promocja

Joystick Thrustmaster T Flight Hotas X wyposażony w dwie dźwignie oraz programowalne przyciski. Jest łatwy w instalacji dzięki mechanizmowi Plug & Play. Przeznaczony jest do komputerów PC i konsoli PlayStation 3.

Thrustmaster T.Flight Stick X Joystick / PS3 + PC
159 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Joystick wyposażony w 4 osie, 12 przycisków i 1 klawisz spustu. Dzięki funkcji Plug & Play joystick łączy się z komputerem bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jest zgodny z komputerami PC oraz konsolą Play Station 3. Specjalny przycisk umożliwia natychmiastowe przejście z jednej zaprogramowanej konfiguracji do drugiej. W pamięci wewnętrznej urządzenia zapisują się wszystkie zaprogramowane konfiguracje i zostają zachowane także po odłączeniu joysticka od komputera

Thrustmaster USB Joystick / PC
89 zł

Joystick z gumowaną podstawą zapobiegającą ślizganiu się go po blacie stołu lub biurka. Wyprofilowany uchwyt pewnie leży w dłoni zapewniając wysoką precyzję ruchów. Joystick wyposażony jest w 3 osie, 4 przyciski i 1 klawisz spustu. Dzięki funkcji Plug & Play joystick łączy się z komputerem bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Jest zgodny z komputerami PC.

Logitech Joystick Extreme 3D Pro
229 zł

Gamepad Logitech Joystick Extreme 3D Pro sprawdzi się w szczególności w symulatorach lotów. Doskonała precyzja sterowania i wyjątkowo czuły spust pozwalają szybko uzyskać przewagę nad przeciwnikiem.