CEL-TEC K4 DUAL GPS

Marka: CEL-TEC Nr katalogowy: 100044534700

Sprzedaż partnerska

CEL-TEC K4 DUAL GPS 

CEL-TEC wprowadza na rynek jedną z najmocniejszych obecnie kamer pokładowych – K4 DUAL GPS! Nagrywanie z przodu w rozdzielczości ULTRA HD 4K, nagrywanie z tylnej kamery w rozdzielczości FULL HD 1080p, zaawansowana kompresja H.265 dla maksymalnej. Pełny opis

849

849 zł Z VAT + KGO

Nr katalogowy: 100044534700

Pełny opis

Opis produktu

CEL-TEC wprowadza na rynek jedną z najmocniejszych obecnie kamer pokładowych – K4 DUAL GPS! Nagrywanie z przodu w rozdzielczości ULTRA HD 4K, nagrywanie z tylnej kamery w rozdzielczości FULL HD 1080p, zaawansowana kompresja H.265 dla maksymalnej jakości i minimalnego rozmiaru nagrania, superkondensator zapewnia długą żywotność aparatu, wbudowany moduł GPS rejestruje prędkość i pozycję jazdy, moduł WiFi pozwala na łatwe i szybka konfiguracja lub udostępnianie przechwyconych nagrań, już świetny obraz jest podkreślony przez funkcję kompensacji podświetlenia WDR. Nie kończy to jednak listy właściwości. Poznaj moc kamery samochodowej GPS CEL-TEC K4 DUAL GPS!


 

Krystalicznie czysty obraz w każdych warunkach

Tylko dzięki potężnemu sprzętowi i dużej mocy obliczeniowej samochód CEL-TEC K4 DUAL GPS może pochwalić się rejestrowaniem obrazu przedniego w rozdzielczości ULTRA HD 4K i obrazu tylnego w rozdzielczości FULL HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Po przełączeniu przedniej kamery na rozdzielczość FULL HD możliwe jest nagrywanie z prędkością 60 klatek na sekundę, przydaje się to w przypadku szybszej sceny, gdy konieczne jest jak największe wycofanie nagrania (np. Tablica rejestracyjna nadjeżdżającego samochodu). Oczywiście wspaniałe zdjęcie nie kończy się tylko w piękny słoneczny dzień. Dzięki 7-członowemu obiektywowi, funkcji WDR do kompensacji oświetlenia tylnego i poprawie ciemnych scen, wraz z wysokiej jakości czujnikiem, K4 nie boi się deszczu, mgły, zachodzącego słońca lub całkowitej nocy i jest zawsze gotowy, aby być świadkiem wszystkich twoich podróży. Oprócz rejestrowania zdarzeń za pojazdem podczas jazdy, tylna kamera może być również używana jako asystent cofania, co pomaga w automatycznym przełączaniu obrazu do tyłu, gdy włączony jest bieg wsteczny. Wisienką na torcie jest nowoczesna kompresja rekordów H.265, która znacznie oszczędza miejsce na karcie SD przy zachowaniu najwyższej jakości.

 


 

Akumulatory zadzwoniły, przejdź do SUPERCAPACITOR

Obecnym trendem w dziedzinie kamer samochodowych jest stosowanie tzw. Superkondensatora zamiast konwencjonalnych akumulatorów litowo-jonowych. Powody są proste – znacznie wyższa niezawodność, żywotność i bezpieczeństwo sprzętu! Nie ma ryzyka deformacji aparatu z powodu napełnionego akumulatora, utraty ustawionej daty i godziny lub ograniczonej żywotności. Elektrody superkondensatorów nie ulegają degradacji nawet po wielu tysiącach cykli, takich jak konwencjonalne akumulatory. Można jednak używać tylko kamery podłączonej do zasilacza, co jest drobną rzeczą w porównaniu z zaletami superkondensatora.

 


 

Widok K4 DUAL GPS niczego nie ucieka

Szeroki kąt 160 ° (kamera tylna 130 °) rejestruje całą scenę przed pojazdem. Wzrok K4 nie umknie wydarzeniom w przeciwnym kierunku lub na chodniku. Dzięki doskonałej optyce i oprogramowaniu nagrania nie są narażone na prawie żadne tak zwane rybie oko.

 


Samochód pod nadzorem i poza Twoją obecnością

Kamera GPS CEL-TEC K4 DUAL może również chronić pojazd stacjonarny. W tym celu jest wyposażony w tryb parkowania. Jeśli pojazd trzęsie się (ulega awarii) w tym trybie, nagrywanie z obu kamer rozpocznie się automatycznie, co jest również zabezpieczone przed możliwym nadpisaniem na karcie SD. Zapewnia to zachowanie sytuacji na karcie. Możliwe jest również zabezpieczenie nagrań przed nadpisaniem poza trybem parkowania, albo przez naciśnięcie przycisku podczas bieżącego nagrania, albo do tyłu podczas oglądania nagrań w kamerze. Bieżące nagranie można również zabezpieczyć automatycznie dzięki czujnikowi g, który reaguje na nagłe ruchy kamery (np. Kolizję z samochodem). Jeśli czujnik wykryje taki ruch, blokuje bieżące nagranie przed nadpisaniem, pozostawiając sytuację na karcie microSD i możesz kontynuować jazdę. Kolejnym trybem bezpieczeństwa jest wykrywanie ruchu, w którym kamera rozpoczyna nagrywanie tylko wtedy, gdy wykryje ruch przed obiektywem.

 


 

Łatwo konfiguruj i udostępniaj

Dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi IPS LCD o przekątnej 2,4 "możesz nie tylko wygodnie ustawić wszystkie ważne parametry, ale także przeglądać nagrania. Menu jest również całkowicie w języku czeskim, więc ustawienie naprawdę staje się zabawką. Aparat jest również wyposażony w moduł WiFi, co sprawia, że obsługa jest jeszcze wygodniejsza. także w języku czeskim) Kacam na Andoid i iOS może łatwo przeglądać lub pobierać przechwycone nagrania, zmieniać ustawienia kamery, kontrolować nagrywanie i wyświetlać obraz na żywo z kamer. Czy operator kamery może być jeszcze bardziej komfortowy…?

 


 

Prędkość i trasa pod kontrolą

Kamera samochodowa K4 jest wyposażona we wbudowany moduł GPS, dzięki któremu nagranie można odtworzyć na komputerze, w tym trasę w mapach Google, prędkość i dane przeciążenia (wstrząsy) z czujnika G. Informacje o pozycji i prędkości są również wyświetlane bezpośrednio na obrazie zapisu (można je wyłączyć).

 


 

Zapis całego dnia przechowywany na karcie

Kamera obsługuje kartę microSD o pojemności do 128 GB, co wystarcza na około 7 godzin nagrywania przy użyciu obu podłączonych kamer w najwyższej rozdzielczości (przedni UHD, tylny FHD) z kompresją H.265 (można również ustawić H.264 – wyższą intensywność danych). Dzięki nagrywaniu w pętli nie musisz się martwić o uzupełnienie karty. Po zapełnieniu aparat automatycznie nadpisuje najstarsze nagrania bieżącymi.

 


 

Różne metody montażu

Pakiet aparatu zawiera 2 rodzaje uchwytów – uchwyt samoprzylepny z wysokiej jakości taśmami spol. 3M (jedna dodatkowa nalepka w opakowaniu) i klasyczny uchwyt na przyssawkę. Zaletą przyssawki jest oczywiście łatwość przenoszenia między samochodami, mocowanie za pomocą naklejki 3M jest mocniejsze i nie ma ryzyka upadku z powodu zmian temperatury itp. Podobnie jak przednia kamera, tylną kamerę można przymocować na 2 sposoby – śrubami nad tablicą rejestracyjną samochodu lub taśmą samoprzylepną na tylne okno w samochodzie. Dostępny jest 6-metrowy kabel do montażu tylnej kamery.

 


 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%