CEL-TEC M6s Dual Touch

Marka: CEL-TEC Nr katalogowy: 100044538593

Sprzedaż partnerska

CEL-TEC M6s Dual Touch 

Podwójna kamera samochodowa w lusterku wstecznym z dotykowym wyświetlaczem LCD. CEL-TEC M6s Dual Touch ma przednią kamerę FULL HD umieszczoną w lustrze i tylną miniaturową kamerę HD, która jest wodoodporna i dlatego może być montowana na. Pełny opis

430

430 zł Z VAT + KGO

Nr katalogowy: 100044538593

Pełny opis

Opis produktu

Podwójna kamera samochodowa w lusterku wstecznym z dotykowym wyświetlaczem LCD. CEL-TEC M6s Dual Touch ma przednią kamerę FULL HD umieszczoną w lustrze i tylną miniaturową kamerę HD, która jest wodoodporna i dlatego może być montowana na zewnątrz samochodu.

Najważniejsze cechy aparatu Dual Touch CEL-TEC M6s:

Szeroki kąt widzenia 140 °
Przedni aparat – FULL HD 1920×1080
Tylna kamera – HD 1280 × 720
Przysłona obiektywu F2.2
5-calowy ekran dotykowy IPS
Obsługa kart microSD do 64 GB
Tryb parkowania (wykrywanie ruchu)
Asystent utrzymania pasa ruchu i asystent cofania
Trójosiowy czujnik uderzenia G.
Wbudowany akumulator


 

Podwójne nagrywanie

Wbudowana podwójna kamera CEL-TEC M6s wyróżnia się nie tylko niekonwencjonalnym i precyzyjnie zaprojektowanym przetwarzaniem w postaci funkcjonalnego lusterka wstecznego, ale także tylną miniaturową kamerą , która jest również wodoodporna . Przednia kamera FULL HD jest wbudowana bezpośrednio w lusterko, które można łatwo zamontować na bieżącym lusterku w samochodzie. Około 1/3 lustra zajmuje 5-calowy kolorowy ekran dotykowy IPS, którego można używać nie tylko do ustawień ( menu całkowicie w języku czeskim ), ale można także oglądać obraz z tylnej kamery HD , co może być bardzo pomocne na przykład podczas cofania, co ułatwia automatyczny tryb parkowania, gdy włączony jest bieg wsteczny (przełączanie obrazu na tylną kamerę + linie prowadzące) Oczywiście można również wyświetlić obraz z przedniej kamery.

 


 

Szeroki kąt widzenia

Kąt widzenia 140 ° wystarcza do zarejestrowania wszystkich ważnych zdarzeń zarówno przed, jak i za pojazdem. Kamera z łatwością rejestruje ruch w przeciwnym kierunku lub na przykład na sąsiednich chodnikach. Będziesz miał doskonały przegląd wszystkich wydarzeń przed i po tobie.

 


 

Asystent utrzymania pasa ruchu

Kamera samochodowa CEL-TEC M6s DUAL Touch jest wyposażona w funkcję LDWS (system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu), tj. Asystenta do pilnowania pasów. Większość kierowców z pewnością doświadczyła krótkiej nieuwagi lub mikro snu. LDWS może pomóc zapewnić, że takie wahanie nie będzie miało fatalnych konsekwencji. Sygnał dźwiękowy ostrzega o opuszczeniu linii.

 


 

Tryb parkowania – wykrywanie ruchu

Po zaparkowaniu można również monitorować otoczenie samochodu. Dzięki funkcji wykrywania ruchu kamera rozpoczyna nagrywanie, gdy tylko wykryje ruch w odległości do trzech metrów przed obiektywem. Nagrywanie kończy się po 1 minucie, gdy przed kamerą nie zostanie wykryty żaden ruch, i nastąpi powrót do trybu wykrywania ruchu.

 


 

Ekran dotykowy IPS

Częścią zwierciadeł jest również elegancko zbudowany wysokiej jakości kolorowy ekran dotykowy IPS LCD o przekątnej 5 ". Dzięki niemu można nie tylko ustawić wszystkie ważne parametry, ale także przeglądać zapisy ujęć. Menu jest również w całości w języku angielskim, ustawienie jest naprawdę dziecinnie proste. Kurs wyświetlania nie musi być włączony na cały czas jazdy i od Ciebie zależy, czy go włączysz, czy też wyłączy się automatycznie po określonym czasie. z obu kamer, niezależnie od wyświetlacza) Sterowanie uzupełnia pięć przycisków na dole lustra.

 


 

Karta microSD do 64 GB

Kamera samochodowa DUAL Touch CEL-TEC M6s obsługuje karty microSD o pojemności do 64 GB, co wystarcza na 8 godzin nagrywania przy podłączonych obu kamerach. Dzięki nagrywaniu w pętli nie musisz nawet martwić się o uzupełnienie karty. Po zapełnieniu aparat automatycznie nadpisuje najstarsze nagrania bieżącymi.

 


 

Impulsowy czujnik G.

Tradycyjnym i nieodzownym wyposażeniem kamer samochodowych jest czujnik uderzeniowy G, który reaguje na nagły ruch kamery (np. Zderzenie z samochodem ). Jeśli czujnik wykryje taki ruch, blokuje bieżące nagranie przed nadpisaniem , pozostawiając sytuację na karcie microSD i możesz kontynuować jazdę. Bieżące nagranie można również zablokować, naciskając przycisk na wyświetlaczu. Oprócz G-Sensor można aktywować tryb parkowania, który po wykryciu drgań aparatu w stanie wyłączonym rozpoczyna nagrywanie, które jest ponownie zapisywane z zablokowanym zabezpieczeniem przed nadpisaniem.

 


 

Zawartość Paczki:

Przednia kamera
Tylna kamera
Adapter samochodowy
Okablowanie kamery tylnej
Gumowe opaski do przymocowania przedniej kamery do lustra
Śruby mocujące kamerę tylną
Ściereczka z mikrofibry
Instrukcja obsługi w języku czeskim

 


Parametry

Parametry produktu %1% %2%