BML kamera IP Safe View

Ocena: 3,7 57 ocen Marka: BML Nr katalogowy: 1069499

Raty 10x0 %

BML kamera IP Safe View

Kamera IP BML Safe View o rozdzielczości HD. Została wyposażona w noktowizor, czujnik ruchu, alarm, Wi-Fi, LAN. Posiada wejście na kartę microSD, mikrofon i głośnik. Dzięki aplikacji mobilnej można kontrolować ją z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Pełny opis

132
3.7 57

219 zł Z VAT + KGO
132 zł
-39%

Nr katalogowy: 1069499

Pełny opis

Opis produktu

Kontrola z każdego miejsca

Instalacja i pierwsze uruchomienie to tylko kilka prostych kroków. Nie musisz zajmować się żadną skomplikowaną konfiguracją. Wystarczy pobrać aplikację na urządzenie mobilne, tablet lub komputer, a następnie w dowolnym miejscu można łatwo i szybko obejrzeć transmisję z kamery przez Wi-Fi lub połączenie 4G LTE / 3G. Można słuchać, komunikować się przez kamerę, powiększać obraz oraz nagrywać obraz i dźwięk.

BML Safe View - platformy

Obraz i wykrywanie ruchu w dzień i w nocy

Kamera posiada wejście na kartę microSD do nagrywania obrazu i dźwięku bezpośrednio w urządzeniu. Można również ustawć funkcję automatycznego nagrywania po wykryciu ruchu. Po wykryciu ruchu przez kamerę w obszarze wyświetlania, włącza się alarm dźwiękowy, aktywuje nagranie na karcie pamięci, wysyła również powiadomienie na telefon lub wysyła wiadomość e-mail. Raport będzie bezpośrednio dołączał przechwycony obraz do tego wydarzenia, by szybko sprawdzić jego wiarygodność. Istnieje również tzw. cichy alarm, który ogranicza się tylko do powiadomienia na urządzeniu mobilnym.

BML Safe View - interier

Nocny stróż

9 diod podczerwonych wraz z czujnikiem oświetlenia pozwala na nagrywanie również w warunkach słabego oświetlenia. Przy słabym świetle kamera automatycznie włącza tryb nocny i zabezpiecza dom bez przerwy zarówno w dzień jak i w nocy.

BML Safe View - thief

Pamięć do kilku miesięcy nagrywania* i funkcja Pre-recording

Urządzenie nagrywa automatycznie zgodnie z ustalonym harmonogramem lub tylko na podstawie analizy wizualnej, czyli po wykryciu ruchu. Bardzo praktyczna funkcja Pre-recoding rejestruje obraz przez kilka sekund, zanim wykryje ruch. Jest to ulepszona forma zabezpieczania domu i mieszkania. Po włączeniu trybu alarmu kamera może również wysyłać wiadomości e-mail z ostrzeżeniem lub tylko powiadomienia bezpośrednio do telefonu komórkowego lub innego urządzenia mobilnego.

-----------------
*Kamery IP z czujnikiem ruchu rejestrują średnio 3 minuty wideo. Oznacza to, że karta pamięci o pojemności 64 GB będzie służyć aż do 275 dni bez usuwania z niej nagrań. Wszystkie nagrane materiały są łatwo dostępne na urządzeniu mobilnym. Karta pamięci nie jest częścią zestawu.

Wielozadaniowość

Dzięki obrotowym złączom kamera może obracać się zarówno w poziomie, jak i w pionie oraz wokół swojej osi, dzięki czemu można ją dostosować w dowolny sposób. Doskonale nadaje się do obserwowania i kontrolowania zwierząt domowych, członków rodziny lub dzieci. Sprawdzi się również w biurach i innych pomieszczeniach. Posłuży także jako przydatny wideoczat.

SafeView_rotation

Obraz w jakości HD w dzień i w nocy

Kamera z najnowszą technologią do monitorowania wysokiej jakości przestrzeni w ciągu dnia i nocy przy rozdzielczości 720p.

HD

Wi-Fi

Możesz łatwo i szybko połączyć się z kamerą w dowolnym miejscu za pośrednictwem Internetu lub urządzenia mobilnego.

Wifi

Ruch obrotowy

Dzięki ruchomym złączom możesz obracać kamerę zarówno w poziomie, jak i w pionie wokół całej osi, co pozwala na dowolne pozycjonowanie urządzenia.

Ruch obrotowy

Aplikacja mobilna

Po pobraniu aplikacji na urządzenie mobilne, telefon, tablet czy komputer można z każdego miejsca i w każdym czasie włączyć podgląd z kamery przez Wi-Fi lub połączenie internetowe 4G LTE/3G.

Aplikacja

Funkcja alarmu

Po wykryciu przez kamerę ruchu w obszarze nagrywania, urządzenie włącza alarm dźwiękowy, aktywuje nagrywanie na karcie pamięci, wysyła również powiadomienie na telefon lub wiadomość e-mail.

Alarm

Dual Audio

Kamera rejestruje dźwięk i pozwala komunikować się przez urządzenie. Można dowolnie powiększać, robić zdjęcia lub rozpoczynać nagranie.

Mikrofon

Funkcja Pre-recording i detektor ruchu

Bardzo przydatna funkcja Pre-recording umożliwia zapisanie nagrania przez kilka sekund przed wykryciem ruchu. W trybie awaryjnym kamera oferuje możliwość rejestrowania zdarzeń tylko wtedy, gdy został zarejestrowany ruch, dzięki czemu zaoszczędzisz nie tylko miejsce do przechowywania *, ale także czas oglądania.

*Z ustawionym trybem bezpieczeństwa, który korzysta z czujniku ruchu, codzienne zapisy będą znacznie mniejsze (w tym kilka sekund przed wykryciem ruchu), co pozwoli na nagrywanie wszystkich zdarzeń przez kilka miesięcy bez konieczności zmiany karty SD.

Alarm

Parametry i specyfikacja


- Czujnik: 720P 1.0M CMOS
- System: PAL/NTSC
- Rozdzielczość: 1280×720p
- Szybkość klatek: 25 fps
- Robienie zdjęć: tak
- Czujnik ruchu: tak
- Tryb nocny: 9 diod LED Night Vision IR (zasięg: 10 metrów)
- Zintegrowany głośnik
- Zintegrowany mikrofon
- Karta microSD: do 64GB
- Łączność: Wi-Fi, Ethernet
- Aplikacja mobilna: IEye-camera
- System operacyjny: iOS, Android, PC
- Program na komputer: CMSClient
- Wymiary (szer. × wys. × głęb.) 50 × 47 × 34mm + podstawka

Najważniejsze funkcje


- Nagrywanie obrazu w jakości HD 720p
- Zdalna kontrola za pomocą urządzeń mobilnych
- Wykrywanie ruchu z automatycznym uruchomieniem alarmu i nagrywaniem na karcie microSD
- Funkcja Pre-recording
- Natychmiastowe powiadomienie na urządzeniu mobilnym
- Tryb nocny z diodami podczerwieni i czujnikiem światła
- Możliwość rozbudowy o kartę microSD
- Zdalny podgląd na smartfonie, tablecie lub komputerze
- Wbudowany mikrofon i głośnik
- Możliwość montażu na ścianie i suficie

Zawartość opakowania

• Kamera
• Zasilacz sieciowy
• Uchwyt do montażu ze śrubami


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Rozdzielczość DPI 720 DPI
Standard Ethernet 1
Mikrofon tak
Kolor biały