Mattel gra karciana UNO Harry Potter
38 zł

Dołącz do Harry’ego, Hermiony, Rona, profesora Dumbledore’a oraz innych, ulubionych postaci z Hogwartu i wieczorami ciesz się popularną grą karcianą UNO™. Gracze próbują pozbyć się wszystkich swoich kart najszybciej jak to możliwe, umieszczając kartę o tym samym kolorze lub wartości na stosie kart odrzuconych.

Mattel gigantyczne karty UNO
203 zł

Twoja ulubiona gra karciana nabiera teraz zupełnie nowego wymiaru! Te karty są trzy razy większe i są idealne do zabawy na plaży lub na basenie! Zasady są nadal takie same, ale zabawa jest jeszcze większa.

Mattel gra karciana Uno Emoji
36 zł

Twoja ulubiona gra karciana jest teraz w dostępna w designie popularnych bohaterów Emoji! Celem gry jest pozbycie się wszystkich kart tak szybko, jak to możliwe i zdobycie punktów za karty innych graczy.

Winning Moves karty do gry Waddingtons: Przyjaciele
34 zł 23 zł

Karty do gry z motywem z serialu Przyjaciele ucieszą wszystkich fanów tego kultowego serialu! Połącz z nimi siły i graj w ulubione gry jak joker, lub ustaw pasjansa. Nie będziesz mógł oderwać wzroku od komiksowych postaci!

Mattel Uno Display, W2087
27 zł

UNO Display marki Mattel to karty, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Dokładając kolory lub liczby, musisz jak najszybciej pozbyć się wszystkich kart. Zestaw 108 kart w 4 różnych kolorach zapewni pełną wrażeń i radości zabawę.

EFKO zestaw gier 300 Plus
85 zł

Odkryj rozszerzony zestaw gier planszowych, wymaż ze słownika słowo „nuda”! Zawiera ponad 300 różnych wariantów gier dla graczy w każdym wieku, co gwarantuje długie godziny świetnej zabawy.

HASBRO gra Monopoly Deal-9%
21 zł 19 zł

Promocja

GWIAZDKOWE PROMOCJE: sprawdź też pozostałe okazje nawet do –70%!

Gra karciana Monopoly jest już dostępna w nowej edycji! Zawiera jeszcze łatwiejsze zasady, które szybko wprowadzą Cię do gry. Zagraj w grę karcianą Monopoly i wygraj w zaledwie 15 minut!
Piatnik Blue Banana
42 zł

W tej grze potrzebujesz szybkiego oryginalnego myślenia. Większość kart o pożądanych kolorach i obrazach może wygrać tylko gracz, który jest wystarczająco szybki.

ADC Blackfire gra Ligretto - ZIELONA
42 zł 35 zł

Akcja i zabawna gra karciana. Ligretto Zielona to kolorowy wariant popularnej gry Ligretto. Gracze starają się jak najszybciej pozbyć swoich kart i położyć je na stole, ale ponieważ wszyscy grają w tym samym czasie, nie brakuje napięcia.

Winning Moves karty do gry Waddingtons: DC Superheroes Retro
34 zł 23 zł

Karty do gry z motywem z komiksów popularnego wydawcy DC Comics ucieszą każdego fana superbohaterów! Połącz z nimi siły i graj w ulubione gry jak joker, lub ustaw pasjansa. Nie będziesz mógł oderwać wzroku od komiksowych postaci!

Mattel UNO Dos
34 zł

Nowość

Twórcy karcianej gry UNO™ od dawna wierzyli, że dwa to lepiej niż jeden, a teraz oficjalnie przedstawiają Wam swój pomysł! Jeśli lubisz klasyczną grę UNO™, zakochasz się w UNO™ DOS! Wypróbuj tę rodzinną grę, a od razu zrozumiesz, dlaczego jest tak popularna od tylu lat.