PL slevy 80

Kariera w MALL.PL

Kariera

Dołącz do naszego zespołu!

Internet Mall Polska Sp. z o. o. to jeden z największych podmiotów na polskim rynku e-commerce, część międzynarodowej grupy Netretail Holding działającej na rynku od 2000 roku i posiadającej sklepy internetowe w sześciu europejskich krajach.

Aktualne oferty pracy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko:

DYREKTOR FINANSOWY / GŁÓWNY KSIĘGOWY

Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski)

Zakres zadań na stanowisku:

  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzór nad wszystkimi apektami księgowymi i podatkowymi Spółki z zachowaniem zasad rachunkowości
  • Zarządzanie finansami Spółki wspólnie z Zarządem Spółki
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu oraz współpraca z Shared Service Center
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych wedle określonych standardów
  • Przygotowywanie niestandardowych raportów (sprawozdań, wyników finansowych) na potrzeby Zarządu oraz Grupy MALL
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS)
  • Prawidłowość rozliczeń podatkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia w księgowości w międzynarodowej firmie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość progamu Excel
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości, prawa dotyczącego finansów oraz prawa pracy
  • Umiejętność zarządzania, wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • Znajomość systemów finansowo-księgowych oraz płacowych

W zamian za Twój czas i zaangażowanie zyskasz:

  • Możliwość współtworzenia sukcesu Mall.pl jako lidera polskiego rynku e-commerce
  • Niezwykle przyjazną, swobodną i otwartą atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przyszłościowej branży i dostęp do nowych technologii
  • Odpowiednie do stanowiska warunki zatrudnienia – atrakcyjne wynagrodzenie, niezłe premie i niezbędne narzędzia do pracy

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@mall.pl.
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska pracy w temacie wiadomości.