Coleman Kartusz C 500 Performance
36 zł

Performance Gas 500 to kartusz gazowy renomowanej marki Coleman, który znakomicie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi model ten można z łatwością zapakować do plecaka. Urządzenie jest bardzo wydajne i gwarantuje pełen komfort użytkowania.


Camp Gear wskaźnik poziomu gazu
21 zł

Wskaźnik poziomu gazu Camp Gear umożliwia kontrolę poziomu napełnienia butli lub kartusza. Jest łatwy w użyciu i niezastąpiony na campingach.


Campingaz kartusz C 206 GLS
12 zł

Przebijany kartusz gazowy Campingaz C 206 GLS o pojemności 190 g doskonale sprawdzi się przy intensywnym lub dłuższym użytku. Zastosowany system Gas Lock zmniejsza ryzyko wycieku gazu, dzięki czemu jest bezpieczny w użytku.


Coleman Kartusz Performance Gas 300
30 zł

24 zł

Performance Gas 300 to kartusz gazowy renomowanej marki Coleman, który znakomicie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach. Dzięki kompaktowemu rozmiarowi model ten można z łatwością zapakować do plecaka. Urządzenie jest bardzo wydajne i gwarantuje pełen komfort użytkowania.


Gsi kartusz gazowy nakręcany Isobutane 230 g
22 zł

Gsi Isobutane 230 g Fuel Cartridge to nakręcany kartusz gazowy, który doskonale przyda się podczas wypraw turystycznych. Jest napełniony mieszanką izobutanu i propanu, która sprawdzi się nawet w niskich temperaturach. Kartusz jest kompatybilny ze wszystkimi palnikami marki GSI.


Gsi kartusz Isobutane Fuel Cartridge 450g
39 zł

Gsi Isobutane 450 g Fuel Cartridge to nakręcany kartusz gazowy, który doskonale przyda się podczas wypraw turystycznych. Jest napełniony mieszanką izobutanu i propanu, która sprawdzi się nawet w niskich temperaturach. Kartusz jest kompatybilny ze wszystkimi palnikami marki GSI.


MSR butelka na paliwo Fuel Bottles 20 oz (591 ml)
104 zł

Butelka na paliwo marki MSR o pojemności 591 ml świetnie sprawdzi się podczas biwaku czy campingu. Butelka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Kuchenka pasuje zarówno do kuchenek wielopaliwowych MSR jak i innych firm. Pozwala na długoterminowe składowanie paliwa.


MSR butelka na paliwo Fuel Bottles 887 ml
119 zł

82 zł

Butelka na paliwo marki MSR o pojemności 887 ml świetnie sprawdzi się podczas biwaku czy campingu. Butelka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Kuchenka pasuje zarówno do kuchenek wielopaliwowych MSR jak i innych firm. Pozwala na długoterminowe składowanie paliwa.


MSR Isopro 450G

MSR Isopro 450G

Ocena: 5
54 zł

38 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kompaktowy kartusz na paliwo MSR Iso Pro 450g pasuje do wszystkich kuchenek gazowych marki MSR, lampek Go System oraz do większości nakręcanych jak Primus czy Coleman. Kartusz jest napełniony mieszanką propanu i izobutanu dzięki czemu świetnie sprawdzi się w niskich temperaturach. Kartusz jest lekki oraz można go odłączać od niepracującej kuchenki lub lampki.


Var G 220

Var G 220

Ocena: 5
25 zł

Var G 220 to kartusz gazowy o zwiększonej wytrzymałości na mieszankę propan-butan w stosunku 30:70. Mieszanka zapewnia odpowiednie ciśnienie gazu również przy temperaturach ujemnych.


Var Kartusz gazowy nakręcany Var 500 g
39 zł

Uniwersalny kartusz gazowy VAR o pojemności 500 g doskonale uzupełni ekwipunek każdego turysty wybierającego się na camping czy biwak. Kartusz posiada stalową obudowę, zapewnia odpowiednie ciśnienie parowania oraz nie zawiedzie nawet w niskich temperaturach. Kartusz jest napełniany mieszanką propan – butan w stosunku 30:70