Tescoma Dzbanek do kawy i herbaty TEO 0.6 l
54 zł

Promocja

Dzbanek do kawy i herbaty TEO 0.6 l Tescoma to naczynie, w którym możesz zaparzyć i podawać ulubioną kawę lub herbatę. Szkło żaroodpornestal nierdzewna to gwarancja wytrzymałości produkty, który będzie Ci służyć przez dłuższy czas. Przyda się szczególnie podczas wizyty znajomych lub rodziny. Produkt firmy Tescoma pomoże Ci w celebrowaniu chwil wytchnienia przy filiżance ulubionego, ciepłego napoju.


Banquet Kawiarka BRIA
23 zł

Kawiarka Banquet BRIA została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzaniaprzepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia.


Pezzetti Kawiarka Steelexpress 4 filiżanki
85 zł

Kawiarka Steelexpress marki Pezzetti, to idealne rozwiązanie dla miłośników kawy. Wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, a jej pojemność wystarczy na wypełnienie około 4 filiżanek. Polecana do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnej.


BIALETTI Moka Induction ANTHRACITE 6 filiżanek
159 zł

142 zł

Kawiarka Moka Induction 6 filiżanek włoskiej firmy Bialetti to idealne, klasyczne rozwiązanie dla wielbicieli mocnego, aromatycznego espresso. Ośmiokątny kształt już od wielu lat gwarantuje idealny napar. Kawiarka nadaje się do stosowania na płytach indukcyjnych.


Banquet Kawiarka BRIA - 9 filiżanek
39 zł

Kawiarka Banquet BRIA została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia. Jedno zaparzenie starczy aż na 9 filiżanek kawy.


BIALETTI Coffee Press Preziosa 1 LT Gold
136 zł

Bialetti Coffee Press Preziosa oferuje nacisk na perfekcyjne wykonanie każdego detalu. Materiały z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego i ze stali nierdzewnej w połączeniu z uznaną marką Bialetti to gwarancja pysznej kawy. Pojemność wynosi 1 L.


BIALETTI Moka Express 4 filiżanki
97 zł

Kawiarka Moka Express włoskiej firmy Bialetti to idealne, klasyczne rozwiązanie dla wielbicieli mocnego, aromatycznego espresso. Ośmiokątny kształt już od wielu lat gwarantuje idealny napar.


BIALETTI French Press 350ml
99 zł
95 zł

Kawiarka French Press marki Bialetti, to wygodny sposób na zaparzenie aromatycznej kawy lub herbaty. Kawiarkę można myć w zmywarce, a jej pojemność 350 ml, wystarczy na przygotowanie kilku filiżanek ulubionego napoju.


Banquet Dzbanek do kawy 1 l Becca, czerwony
35 zł

Sposób przygotowywania kawy i herbaty jest następujący: przygotowaną mieszankę włożycie do rozgrzanego naczynia i zalejecie gorącą wodą, po pewnym czasie ** przefiltrujecie sitem** przymocowanym do tłoku, który jest częścią pokrywy.


BIALETTI Kawiarka Moka Express 2 filiżanki
129 zł

Kawiarka Moka Express 2 filiżanki włoskiej firmy Bialetti to idealne, klasyczne rozwiązanie dla wielbicieli mocnego, aromatycznego espresso. Ośmiokątny kształt już od wielu lat gwarantuje idealny napar.


Barazzoni Kawiarka DE LUX 6 filiżanek
139 zł

125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka DE LUX marki Barazzoni, to nowoczesny i funkcjonalny produkt, przydatny w każdym domu. Wykonana jest z odpornego aluminium z grubym i ochronnym korpusem, który daje możliwość przygotowania wyższej jakości kawy. Wygodny, miękki uchwyt i pojemność 0,3l gwarantuje komfort codziennego użytkowania.


Banquet Zaparzacz do kawy 1l Stacey
55 zł

Zaparzacz do kawy Banquet Stacey o pojemności 1l wykonany ze szkłastali nierdzewnej 18/8. Uroku dodaje mu wytłoczony na osłonce wzór ziarenek kawy. Idealne urządzenie dla smakosza pysznej, aromatycznej kawy.


Tescoma Kawiarka PALOMA 6 filiżanek (647006)
90 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klasyczny ekspres do kawy PALOMA do przygotowania 6 filiżanek pysznej espresso. Przygotowana kawa ma silny, mocny i zaskakujący smak i aromat. Kawiarka jest wykonana z wysokiej jakości aluminium. Nadaje się do stosowania na gaz, piekarnik i płytę ceramiczną.


Banquet Kawiarka BRIA - 6 filiżanek
39 zł

Kawiarka Banquet BRIA została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia.


Banquet Kawiarka JADE - 3 filiżanek
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka Banquet JADE została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia.


Banquet Kawiarka JADE - 9 filiżanek
49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka Banquet JADE została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia.


Banquet Kawiarka NOIRA - 3 filiżanki
29 zł

Kawiarka Banquet Noira została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia. Jedno zaparzenie kawy odpowiada trzem filiżankom.


Banquet Kawiarka NOIRA, 9 filiżanek
45 zł

Kawiarka Banquet Noira została wykonana z lekkiego aluminium. Doskonale nadaje się do zaparzania przepysznej, aromatycznej kawy każdego dnia. Jedno zaparzenie kawy wystarcza na 9 filiżanek.


BARISTA&CO prasa francuska Electric Steel
175 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prasa francuska marki BARISTA&CO wykonana jest ze stali nierdzewnej, doskonale sprawdzi się do przygotowywania kawy i herbaty. Model charakteryzuje się niezwykle eleganckim designem.


BARISTA&CO prasa francuska Electric Steel
195 zł

Prasa francuska marki BARISTA&CO wykonana jest ze stali nierdzewnej, doskonale sprawdzi się do przygotowywania kawy i herbaty. Model charakteryzuje się niezwykle eleganckim designem.


BARISTA&CO Spieniacz do mleka Electric Steel
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Spieniacz do mleka o nowoczesnym designie i niezawodnej pracy, zamieni mleko w bogatą, gęstą pianę w krótkim czasie. Posiada podwójny filtr ze stali nierdzewnej do łatwej i szybkiej pracy.


BIALETTI Coffee Press Preziosa 350 ml Gold
117 zł

Bialetti Coffee Press Preziosa oferuje nacisk na perfekcyjne przetwarzanie każdego detalu. Materiały z wysokiej jakości szkła borokrzemianowego i ze stali nierdzewnej w połączeniu z uznaną marką Bialetti to gwarancja pysznej kawy. Pojemność wynosi 350 ml.


BIALETTI French Press 1 litr
119 zł

110 zł

Kawiarka French Press marki Bialetti, to idealny sposób na komfortowe zaparzenie ulubionej kawy czy herbaty. Kawiarka wykonana jest ze szkła oraz stali nierdzewnej, a jej pojemność 1 litra, wystarczy na przygotowanie kilku filiżanek napoju.


BIALETTI kawiarka Moka Express 150 ml, czarny
100 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Legendarna kawiarka Moka Express od włoskiego producenta Bialetti o pojemności 150 ml pomoże przygotować pyszną, poranną kawę. Łatwa w obsłudze i charakteryzująca się klasycznym designem, idealnie sprawdzi się w każdej kuchni.


BIALETTI kawiarka Moka Express 3 Cups Gold
129 zł

Kawiarka Moka Bialetti Moka Express należy do rodziny jednego z najbardziej udanych włoskich projektów ubiegłego wieku. Dzięki idealnej aluminiowej, ośmiokątnej obudowie, można cieszyć się najlepszym smakiem kawy. Objętość pojemnika wynosi 150 ml (3 filiżanki).


BIALETTI kawiarka Moka Express 300 ml, czarny
116 zł

Legendarna kawiarka Moka Express od włoskiego producenta Bialetti o pojemności 300 ml pomoże przygotować pyszną, poranną kawę. Łatwa w obsłudze i charakteryzująca się klasycznym designem, idealnie sprawdzi się w każdej kuchni.


BIALETTI kawiarka Moka Express 6 Cups Gold
144 zł

Kawiarka Moka Bialetti Moka Express należy do rodziny jednego z najbardziej udanych włoskich projektów ubiegłego wieku. Dzięki idealnej aluminiowej, ośmiokątnej obudowie, można cieszyć się najlepszym smakiem kawy. Objętość pojemnika wynosi 300 ml (6 filiżanki).


BIALETTI kawiarka Moka Express czerwona 1 porcja
100 zł

83 zł

Legendarna kawiarka moka włoskiego producenta Bialetti. Pozwala na przygotowanie jednej porcji kawy – pojemność 50 ml. Kawiarka jest wykonana z aluminium stosowanego w produkcji naczyń i akcesoriów kuchennych. Firma Bialetti istnieje na rynku od 1919 roku. Kawiarka jest wykonana w pięknym czerwonym kolorze.


BIALETTI kawiarka Moka Express czerwona 3 porcje
120 zł

Legendarna kawiarka moka włoskiego producenta Bialetti. Pozwala na przygotowanie jednej porcji kawy – pojemność 150 ml. Kawiarka jest wykonana z aluminium stosowanego w produkcji naczyń i akcesoriów kuchennych. Firma Bialetti istnieje na rynku od 1919 roku. Kawiarka jest wykonana w pięknym czerwonym kolorze.


BIALETTI kawiarka Moka Induction 150 ml, czarny
160 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Popularna kawiarka Moka Induction od włoskiego producenta Bialetti o pojemności 150 ml pomoże przygotować pyszną, poranną kawę. Łatwa w obsłudze i charakteryzująca się klasycznym designem, idealnie sprawdzi się w każdej kuchni.


BIALETTI kawiarka Moka Induction 300 ml, czarny
180 zł

Popularna kawiarka Moka Induction od włoskiego producenta Bialetti o pojemności 300 ml pomoże przygotować pyszną, poranną kawę. Łatwa w obsłudze i charakteryzująca się klasycznym designem, idealnie sprawdzi się w każdej kuchni.


BIALETTI Kawiarka MOKA INDUZIONE 6 Filiżanek WHITE
159 zł

Kawiarka Moka Induction 6 filiżanek włoskiej firmy Bialetti to idealne, klasyczne rozwiązanie dla wielbicieli mocnego, aromatycznego espresso. Ośmiokątny kształt już od wielu lat gwarantuje idealny napar. Kawiarka nadaje się do stosowania na płytach indukcyjnych.


BIALETTI Kawiarka Musa 6 filiżanek
149 zł

139 zł

Kawiarka Musa 6 filiżanek to połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym wyglądem. Wygodna i prosta w obsłudze sprawi, że z łatwością przygotujesz doskonałą, aromatyczną kawę jak z włoskiej kawiarni.


BIALETTI MOKA INDUZIONE 3 Filiżanki WHITE
139 zł

Kawiarka Moka Induction 3 filiżanki włoskiej firmy Bialetti to idealne, klasyczne rozwiązanie dla wielbicieli mocnego, aromatycznego espresso. Ośmiokątny kształt już od wielu lat gwarantuje idealny napar. Kawiarka nadaje się do stosowania na płytach indukcyjnych.


BIALETTI Kawiarka MUSA, 4 filiżanki
139 zł
134 zł

Kawiarka Musa marki Bialetti, wykonana ze stali nierdzewnej to tradycyjny sposób na zaparzenie aromatycznej kawy. Jej pojemność to 200 ml co starcza na przygotowanie 4 filiżanek aromatycznego espresso.


Cilio Kawiarka Moka Classico 6 filiżanek
72 zł

Kawiarka Moka Classico 6 filiżanek wygodna i prosta w obsłudze sprawi, że z łatwością przygotujesz doskonałą, aromatyczną kawę jak z włoskiej kawiarni. O łącznej pojemności 300 ml, idealna do przygotowania 6 filiżanek mocnego espresso.


Gsi Moka Espresso Pot 739ml
255 zł

209 zł

Gsi Moka Espresso Pot 739ml to funkcjonalny dzbanek z filtrem do kawy, który sprawdzi się podczas wszystkich wyjazdów pod namiot, obozów i kempingów. Wykonany z niezwykle trwałej stali odpornej na korozję. Wyposażony w składany uchwyt i pokrywkę. Model ten wyróżnia nowoczesny design.


Hario Zaparzacz V60, 700 ml
135 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zaparzacz V60 Hario, 700 ml to stylowa karafka z dripperem na parzoną kawę od renomowanej japońskiej firmy, do przygotowania 1 do 2 filiżanek kawy. Zaparzacz oferuje przygotowanie łagodnie parzonej kawy.


Kela Dzbanek do herbaty i kawy
106 zł

Dzbanek do herbaty i kawy marki Kela o pojemności 1,1 litra umożliwia błyskawiczne zaparzenie ulubionej herbaty, kawy czy tez ziół. Odpowiednia konstrukcja zapewnia optymalne wydobycie smaku i aromatu. Dzbanek wykonany został ze szkła i stali nierdzewnej.


Kela kawiarka
49 zł

Tradycyjna aluminiowa kawiarka Toro oferuje prosty sposób na przygotowanie doskonałej, domowej kawy, która jest bardzo zbliżona do popularnego, włoskiego espresso. Kawiarka ma pojemność 300 ml, co wystarcza na przygotowanie 6 filiżanek kawy.


Kela Kawiarka ITALIA 6 filiżanek
65 zł
64 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka ITALIA marki Kela, polecana jest do klasycznego przygotowywania ulubionej kawy. Jej pojemność wystarczy na zaparzenie około 6 filiżanek napoju. Polecana jest do stosowania na kuchenkach gazowych, elektrycznych i na płycie ceramicznej.


Kela Kawiarka ITALIA 9 filiżanek
82 zł
78 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka ITALIA marki Kela, to tradycyjny sposób na zaparzenie aromatycznej kawy. Pojemność kawiarki wystarczy na wypełnienie około 9 filiżanek. Jej wysokość to 20 cm, a średnica 10,5 cm.


Kela Kawiarka na espresso KL-10835
178 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kawiarka na espresso Kela LATINA KL-10835 o pojemności 200ml, pozwoli przygotować cztery filiżanki pysznego espresso. Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Można używać jej na płycie indukcyjnej.


Monix kawiarka Moka AROMA 10 filiżanek
205 zł

Zaleca się przygotowywanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Kawiarka na 10 filiżanek bardzo mocnej, aromatycznej i smacznej kawy. Tradycyjny, znany od dziesięcioleci system przygotowywania kawy, zapewnia pełny i nie do pobicia smak napoju.


Monix kawiarka Moka AROMA 4 filiżanki
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zaleca się przygotowywanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Kawiarka na 4 filiżanki bardzo mocnej, aromatycznej i smacznej kawy. Tradycyjny, znany od dziesięcioleci system przygotowywania kawy, zapewnia pełny i nie do pobicia smak napoju.


Monix kawiarka Moka AROMA 6 filiżanek
185 zł

Zaleca się przygotowywanie kawy ze świeżo zmielonych ziaren kawy. Kawiarka na 6 filiżanek bardzo mocnej, aromatycznej i smacznej kawy. Tradycyjny, znany od dziesięcioleci system przygotowywania kawy, zapewnia pełny i nie do pobicia smak napoju.


Orion kawiarka AL., 0,58 l
59 zł

Tradycyjny ekspres do kawy AL marki Orion służy do szybkiego i taniego przygotowania wyjątkowo smacznego espresso. Nadaje się do stosowania na płytkach gazowych, elektrycznych i ceramicznych. Sprawia, że pod wpływem wrzenia kawa espresso dostaje się do górnej puszki i jest gotowa do serwowania.


Orion kawiarka AL, 0,3 l
45 zł

Klasyczna kawiarka AL marki Orion sprawia, że pod wpływem wrzenia kawa espresso dostaje się do górnej puszki i jest gotowa do serwowania. Tradycyjny ekspres do kawy to sposób do szybkiego i taniego przygotowania wyjątkowo smacznego espresso. Nadaje się do stosowania na płytkach gazowych, elektrycznych i ceramicznych.