Richter Czech zestaw klamek C.BOLZANO.BB.NIMA-14%
143 zł 122 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zesatw klamek do drzwi C.BOLZANO.BB.NIMA Richter do drzwi pokojowych. Wyróżnia się oryginalnym desingem, który przykuje uwagę każdego. Wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Richter Czech zestaw klamek C.BOLZANO.PZ.NIMA
142 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw klamek do drzwi C.BOLZANO.PZ.NIMA Richter do drzwi pokojowych. Wyróżnia się oryginalnym desingem, który przykuje uwagę każdego. Wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Richter Czech zestaw klamek C.BOLZANO.WC.NIMA-14%
161 zł 138 zł

Zesatw klamek do drzwi C.BOLZANO.WC.NIMA Richter do drzwi pokojowych. Wyróżnia się oryginalnym desingem, który przykuje uwagę każdego. Wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Richter Czech zestaw klamek C.VENEZIA.BB.NIMA-10%
139 zł 125 zł

Zesatw klamek do drzwi C.VENEZIA.BB.NIMA Richter do drzwi pokojowych. Wyróżnia się oryginalnym desingem, który przykuje uwagę każdego. Wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE-13%
168 zł 145 zł

System do drzwi na kwadratowych rozetach ze sprężyną powrotną i klamką. Materiał użyty do produkcji Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CE wykazuje wysoką wytrzymałość i odporność na zużycie. Atutem jest wykończenie w kolorze czarnym. Konstrukcja stalowa w systemie FIX IN – przykręć śrubę i przekręć.

Infinity Line Apollo 300 satyna - okucia do drzwi
131 zł

Jasne krawędzie i czysty design razem dopełniają eleganckie przejście między dwoma pokojami od Twoich drzwi. Srebrny kolor i satynowe wykończenie są bardzo przyjemne dla dłoni.

Infinity Line Apollo 700 chrom - okucia do drzwi
131 zł

Eleganckie klamki z linii Apollo dopełnią Twoje wspaniałe uczucie od pierwszego dotknięcia domu. Do wyboru są trzy kolory uchwytów, które idealnie komponują się z innymi dodatkami do wnętrz.

Infinity Line Apollo KAF 200 tytan FIT - okucia do drzwi-17%
173 zł 142 zł

Miłośnicy wszystkiego, co nowe, z pewnością docenią nietradycyjne zestawienie kolorów tytanowej klamki drzwiowej Apollo 200 FIT. Zwłaszcza jeśli chodzi o to pozornie zwyczajne wyposażenie wewnętrzne z kwadratową rozetą, którą zwężono do wariantu FIT do zaledwie 6 mm.

Infinity Line Apollo KAF B00 czarny FIT - okucia do drzwi
140 zł

Klamka drzwiowa Apollo w kolorze czarnym z kwadratową rozetą została teraz wprowadzona również we wzornictwie FIT. Ta klamka wewnętrzna ma rozetę o grubości 6 mm i gwarantuje upiększenie każdego wnętrza.

Infinity Line Apollo KAF M700 chrom mat FIT - okucia do drzwi
156 zł

Nowoczesne okucia do drzwi wewnętrznych z kwadratową rozetą – na rynku znajdziecie ich wiele. Jednak nie każda klamka jest wykonana we wzorze FIT ze zwężoną rozetą. Jest też seria Apollo FIT, a wraz z nią ten wspaniały designerski uchwyt w matowym chromie.

Infinity Line Apollo KAO B00 czarny - okucia do drzwi
131 zł

Eleganckie klamki z linii Apollo dopełnią Twoje wspaniałe uczucie od pierwszego dotknięcia domu. Do wyboru są trzy kolory uchwytów, które idealnie komponują się z innymi dodatkami do wnętrz.

Infinity Line Bali S 700 chrom SLIM - okucia do drzwi-18%
232 zł 190 zł

Okucia do drzwi wewnętrznych Bali S 700 chrom SLIM z kwadratową rozetą idealnie pasują do każdych drzwi. Nowość z serii SLIM wyróżnia się niesamowicie cienką rozetą – zaledwie 5 mm. Krótko mówiąc, nowoczesna klamka, która jest tak cienka, a jednocześnie nie można jej przeoczyć.

Infinity Line Bali S B00 czarny SLIM - okucia do drzwi
249 zł

Czarna klamka Bali S B00 SLIM z kwadratową rozetą idealnie pasuje do każdych drzwi. Nowość z serii SLIM wyróżnia się niesamowicie cienką rozetą – zaledwie 5 mm. Krótko mówiąc, nowoczesne okucia drzwiowe, które są tak cienkie, a jednocześnie nie można ich przeoczyć.

Infinity Line Carlo KCL B00 czarny - okucia do drzwi-6%
103 zł 96 zł

Promocja

Na pierwszy rzut oka zwykła klamka, z drugiej ale nowoczesny mebel z ciekawie zakrzywionym uchwytem. Carlo to kwadratowe okucie rozety, które pięknie wyróżnia się nawet na starszych drzwiach.

Infinity Line Concept 700 chrom/dąb - okucia do drzwi-14%
143 zł 122 zł

Łał. Więc to nie jest tradycja, ale prawdziwy styl! Uchwyty Concept są wyjątkowe dzięki połączeniu dwóch pozornie różnych materiałów. Dąb w kolorze chromu będzie świetnie wyglądał na Twoich drzwiach.

Infinity Line Dalia satyna/chrom - okucia do drzwi
56 zł

Dyskretna klamka szczytowa Dalia podkreśli Twój minimalistyczny styl przy zachowaniu klasycznej dużej etykiety. Rękojeść jest lekka, piękna i mieści się nawet w najmniejszej dłoni.

Infinity Line Delta S 700 chrom SLIM - okucia do drzwi
232 zł

Okucie drzwiowe Delta S 700 chrom SLIM z kwadratową rozetą urzeknie każdą wizytę. Dzięki nietypowemu kształtowi i niezwykle cienkiej rozecie, która mierzy zaledwie 5 mm, czyni wszystkie rodzaje drzwi wyjątkowymi.

Infinity Line Diamond KDF B00 czarny FIT - okucia do drzwi
175 zł

Nie każdy ma na drzwiach diamenty. Ale możesz je mieć również z klamką Diamond B00 w kolorze czarnym FIT. Dodatkowo oprawa wewnętrzna z rozetą kwadratową z serii FIT to niekonwencjonalny element z rozetą o grubości zaledwie 6 mm.