Savic Klatka transportowa Dog Residence Low
299 zł
+ darmowa dostawa

Klatka Residence Low marki Savic wykonana jest z metalu i tworzywa sztucznego. Przeznaczona do transportu zwierząt. Dzięki skośnemu kształtowi klatka zmieści się w autach typu kombi.

Savic Kojec dla psa Dog Park
245 zł
+ darmowa dostawa

Kojec dla psa Dog Park to zewnętrzne ogrodzenie dla zwierząt składające się z 8 części. Wykonane z metalu. Wspaniały pomysł na azyl dla Twojego zwierzaka. Solidna konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo.

IMAC Klatka dla kotów
131 zł
+ darmowa dostawa

Klatka dla kotów jest idealnym pomocnikiem do transportu zwierząt w samochodzie. Wykonana jest z solidnej metalowej siatki, która umożliwia demontaż od podłogi. Bardzo łatwe i szybkie w czyszczeniu. Klatka dla kotów IMAC może być również używana podczas wystaw.

Trixie Klatka Dog Residence
299 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Klatka Dog Residence przeznaczona do transportu wykonana jest z blachy ocynkowanej dodatkowo posiada otwarcie z przodu i boku. Doskonale sprawdza się podczas podróży, wystawy oraz jako azyl w domu. Dodatkowym atutem klatki jest możliwość złożenia jej w każdej chwili.

Ferplast kojec dla psa Dog Training
169 zł
+ darmowa dostawa

Ferplast kojec psa Dog Training to idealne rozwiązanie dla właścicieli małych psów. Kojec można w każdej chwili złożyć i zabrać ze sobą w podróż, dodatkowo można go zastosować jako barierę oddzielającą pomieszczenia.

IMAC Klatka dla psa
285 zł
+ darmowa dostawa

Klatka dla psów jest idealnym pomocnikiem do transportu zwierząt w samochodzie. Wykonana jest z solidnej metalowej siatki, która umożliwia demontaż od podłogi. Bardzo łatwe i szybkie w czyszczeniu. Klatka dla psów IMAC może być również używana podczas wystaw.

Trixie Klatka transportowa, skośna
309 zł
+ darmowa dostawa

Klatka transportowa marki Trixie wykonana jest z ocynkowanego aluminium i przeznaczona do transportu psów w bagażniku samochodu. Klatka posiada skosy idelanie dopasowujące ją do przestrzeni bagażnika.