Razer klawiatura mechaniczna BlackWidow Tournament Chroma v2, Quartz, US (RZ03-02191700-R3M1)

Marka: Razer Nr katalogowy: 1254354

Darmowa dostawa

Razer klawiatura mechaniczna BlackWidow Tournament Chroma v2, Quartz, US (RZ03-02191700-R3M1)

BlackWidow Tournament Chroma v2 marki Razer to wysokiej jakości klawiatura, która posiada złącze USB. Klawiatura charakteryzuje się bardzo cichą pracą klawiszy, do tego zawiera charakterystyczne podświetlenie RGB. Pełny opis

669

669 zł z VAT + KGO
Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nr katalogowy: 1254354

Pełny opis

Opis produktu

Najważniejsze właściwości:

Razer BlackWidow Tournament Chroma V2

Firma Razer opracowała kompaktową klawiaturę Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 w amerykańskim stylu – czyki bez bloku numerycznego. Klawiatura doskonale nadaje się do hobbystycznego grania,. Ponadto zapewnia najwyższy komfort , ponieważ posiada ciche, mechaniczne klawisze, które są w pełni programowalne.

Mechaniczne klawisze

Klawiatura oferuje klawisze mechaniczne, które zapewniają szybką reakcję, idealną do szybkiego pisania oraz sterowania postaciami w grach. Nie ma znacznia, jak intensywna jest gra – klawisze wytrzymają do 80 milionów uderzeń.

Razer Yellow Switch

Klawiatura zawiera liniowe, ciche klawisze. Oznacza to, że nie reaguje ona na sam dotyk, a po wciśnięciu dowolnego klawisza jest bardzo cicha.

Najwyższy komfort grania

Klawiatura Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 ma specjalnie zaprojektowany uchwyt na nadgarstek, który dzięki dobrej ergonomii zapewnia poczucie komfortu podczas gry przez długi i bardzo intensywny czas.

Software Razer Synapse 2.0

Klawiatura Razer BlackWidow Tournament Chroma V2 obsługuje Razer Synapse 2.0, intuicyjne oprogramowanie działające jak mózg. Umożliwia programowanie kluczy, automatyczną synchronizację ustawień na serwerze w chmurze oraz możliwość pobierania najnowszych sterowników i oprogramowania układowego. (Oprogramowanie dostępne do pobrania na stronie producenta).

Szczegółowa specyfikacja:

  • Interfejs: USB Type-A
  • Podświetlenie: tak
  • Granie: tak
  • Typ klawiszy: Razer Yellow
  • Układ: US
  • Podświetlenie: tak
  • Kolor podświetlenia: RGB

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Wykończenie przewodowa
Wersja językowa US
Klawiatura dla graczy tak
Klawiatura mechaniczna tak
Interfejs USB
Podświetlenie Tak
Kolor różowy