BabyDan Kojec Park a Kid
629 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Niezwykle stylowy kojec z kolekcji światowego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa dzieci – marki BabyDan. Wyposażony został w szerokie, wygodne drzwiczki ułatwiające wyjmowanie dziecka. W zestawie komfortowy materac.


CAM kojec dziecięcy Brevettato Col.227
725 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Owalny kojec dziecięcy Brevatteto z dobrze wyściełaną podkładką i zabezpieczonym obrzeżem. Niektóre zabawki na macie grają, niektóre szeleszczą, a inne są przyczepiane za pomocą rzepa. W ten sposób zabawka można zaoferować dziecku różne zabawki, z którymi może bawić się bezpiecznie.


CAM kojec dziecięcy Brevettato z zabawkami i matą
825 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Owalny kojec dziecięcy Brevatteto z dobrze wyściełaną podkładką i zabezpieczonym obrzeżem. Niektóre zabawki na macie grają, niektóre szeleszczą, a inne są przyczepiane za pomocą rzepa. W ten sposób zabawka można zaoferować dziecku różne zabawki, z którymi może bawić się bezpiecznie.


CAM kojec dziecięcy Lusso Parcogiochi
539 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kojec dziecięcy Lusso Parcogiochi marki Cam ma metalową konstrukcję, wyściełane wykończenie górnej krawędzi dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka i przeciw urazom palców. W zestawie znajduje się miękka podkładka pełna interaktywnych funkcji.


Candide Okrągły kojec Combelle
589 zł

519 zł

Okrągły kojec Combelle marki Candide jest idealnym, bezpiecznym miejscem do zabawy dla dziecka. Został wykonany z drewna bu kowego. Posiada możliwość wyjęcia 4 prętów i jest łatwy w montażu.


Chicco Kojec Open NEW
499 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kojec Open NEW marki Chicco zapewni twojemu dziecku bezpieczne warunki do zabawy. Przeznaczony dla dzieci o wadze do 15 kg. Kolorowa mata stymuluje rozwój dziecka.


Lionelo kojec dla dziecka NOOR Green
335 zł

Nowość

Lionelo Noor jest idealny zarówno do użytku w domu, jak i podczas wakacji. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małego rozmiaru. Lekki i trwał materiał jest bezpieczny dla dziecka. Produkt posiada certyfikat SGS.


Puppolina materac do kojca dla dzieci 117 x 117
79 zł

Materac Puppolina do kojca dla dzieci 117×117 jest w pierwszej kolejności przeznaczony** do kojca Puppolina w rozmiarze 120 × 120 cm**, jednak można go używać również do innych barierek w odpowiednich rozmiarach lub jak maty do zabawy. Materiał: pianka. Poszewka bawełniana jest zdejmowana i nadaje się do prania.


Puppolina materac do kojca dla dzieci 147x147
99 zł

Materac Puppolina do kojca 147×147 jest w pierwszej kolejności przeznaczony do kojców Puppolina w rozmiarze 150 × 150 cm, jednak można go używać również do innych barierek w odpowiednich rozmiarach lub jak maty do zabawy. Materiał: pianka. Poszewka bawełniana jest zdejmowana i nadaje się do prania.


Candide Combelle kojec z ruchomym dnem Gaby
699 zł

Bezpieczne miejsce zabaw Gaby marki Candide zostało wyposażone w dno, którego wysokość można ustawić w 3 pozycjach, w zależności od wieku i potrzeb dziecka. Kojec został wykonany z litego drewna bukowego. Jest niezwykle łatwy w obsłudze, posiada 8 kółek z hamulcem.


Candide Składany kojec Combelle
519 zł

499 zł

Składany kojec Combelle marki Candide jest bardzo przydatny, gdy nie możesz w 100% nadzorować swojego dziecka. Został wykonany z litego drewna bukowego i ma składane, odporne na wilgoć dno. Jesgo wymiary to 98 × 92 cm.


Hauck kojec Hauck Play´n Relax Square 2019
389 zł

Fisher-Price Hauck Play'n Relax Square 2019 to funkcjonalny kojec z blokadą bezpieczeństwa. Jest lekki i prosty w przechowywaniu. Jest odpowiedni dla dzieci od pierwszego miesiąca życia, aż do momentu, gdy dziecko osiągnie 15 kg.


Hauck kojec Play´n Relax SQ 2019 forest fun
339 zł

Kojec Hauck Play´n Relax SQ 2019 to fantastyczny produkt, który może posłużyć również jako łóżeczko podróżne. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem i gwarantuje stabilność. Jest odpowiedni dla dzieci o wadze do 15 kg. Panele boczne są przezroczyste, wykonane z siatki. Przestrzeń do zabawy wynosi 90 × 90 cm.


Hauck Kojec Sleep n Play SQ 2019
289 zł

Kojec Sleep n Play SQ 2019 marki Hauck jest wszechstronnym rozwiązaniem. Może pełnić fukcje kojca, łóżeczka podróżnego, łóżeczka dla rodzeństwa oraz miejsca do zabawy. Posiada szeroką gammę zastosować dla jednego lub dwójki maluchów.


Hauck Kojec z materacem Baby Park 2019
459 zł

Kojec z materacem Baby Park marki HAUCK jest wszechstronnym narzędziem do bezpiecznej zabawy dla dzieci w gospodarstwie domowym. Może być również wykorzystywany jako mata do zabawy lub ogrodzenie zabezpieczające dziecko przed dostaniem się do danego pomieszenia. Średnica kojca to 110 cm.