AT4 kojec dziecięcy składany 100 × 100 cm z kółkami ESSENTIEL
589 zł

Kojec dziecięcy ESSENTIEL marki AT4 zapewnia bezpieczne miejsce dla malucha, kiedy nie można inaczej zapewnić mu bezpiecznej przestrzeni. Nadaje się do umieszczenia w salonie lub pokoju dziecka, dzięki czemu zawsze możesz mieć na nie oko. Kojec jest odpowiedni już dla małych dzieci dzięki regulacji pozycji podłogi, więc Twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę na każdym etapie.

Puppolina materac do kojca dla dzieci 117 x 117
79 zł

Materac Puppolina do kojca dla dzieci 117×117 jest w pierwszej kolejności przeznaczony** do kojca Puppolina w rozmiarze 120 × 120 cm**, jednak można go używać również do innych barierek w odpowiednich rozmiarach lub jak maty do zabawy. Materiał: pianka. Poszewka bawełniana jest zdejmowana i nadaje się do prania.

AT4 kojec dziecięcy składany 70 × 100 cm z kółkami ESSENTIEL
489 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kojec dziecięcy ESSENTIEL od marki AT4 jest odpowiedni do umieszczenia go w pokoju dziecka lub salonu tak, aby mieć oko na malucha. Kojec zapewnia dziecku bezpieczną przestrzeń do zabawy, kiedy nie można przy nim być. Kojec jest odpowiedni już dla małych dzieci dzięki regulacji pozycji podłogi, więc Twoje dziecko będzie miało zapewnioną wygodę na każdym etapie.

Hauck kojec Play´n Relax SQ 2020 forest fun
349 zł

Kojec Hauck Play´n Relax SQ 2019 to fantastyczny produkt, który może posłużyć również jako łóżeczko podróżne. Posiada zabezpieczenie przed przypadkowym złożeniem i gwarantuje stabilność. Jest odpowiedni dla dzieci o wadze do 15 kg. Panele boczne są przezroczyste, wykonane z siatki. Przestrzeń do zabawy wynosi 90 × 90 cm.

Lionelo kojec dla dziecka NOOR Green
335 zł 268 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lionelo Noor jest idealny zarówno do użytku w domu, jak i podczas wakacji. Posiada szybki i bezpieczny system składania do małego rozmiaru. Lekki i trwał materiał jest bezpieczny dla dziecka. Produkt posiada certyfikat SGS.

Baby Design kojec dziecięcy Play Up
319 zł 259 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kojec Play Up od marki Baby Design to praktyczne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców. Kojec można łatwo rozłożyć i złożyć w małe wymiary, które nie przeszkadzają w domu. W zestawie z miękkim materacem i torbą do przenoszenia.

AT4 kojec dziecięcy Webaby 100x100 cm
619 zł

Kojec dla dzieci o wymiarach 100×100 cm od marki AT4 jest regulowany w 3 pozycjach wysokości, a jego spód jest pokryty materiałem PVC dla łatwiejszej konserwacji. Kojec jest wyposażony w gładkie ścianki działowe, dzięki czemu dziecko może lepiej oglądać świat wokół niego.

BabyDan Kojec Park a Kid
649 zł

Niezwykle stylowy kojec z kolekcji światowego specjalisty w zakresie bezpieczeństwa dzieci – marki BabyDan. Wyposażony został w szerokie, wygodne drzwiczki ułatwiające wyjmowanie dziecka. W zestawie komfortowy materac.

CAM kojec dziecięcy Lusso Parcogiochi
539 zł

Kojec dziecięcy Lusso Parcogiochi marki Cam ma metalową konstrukcję, wyściełane wykończenie górnej krawędzi dla maksymalnego bezpieczeństwa dziecka i przeciw urazom palców. W zestawie znajduje się miękka podkładka pełna interaktywnych funkcji.

COSING kojec podróżny EMA
248 zł

Kojec podróżny EMA marki COSING jest odpowiedni dla dzieci od urodzenia do 3. roku życia. Posiada składany materac z torbą i wejście boczne na zamek. Kojec spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa i ma charakterystyczny design, oraz kombinację kolorów, zgodną z aktualnymi trendami.