Daunen Step Luksusowa kołdra z gęsiego puchu jedwabiu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Daunen Step Luksusowa kołdra z gęsiego puchu jedwabiu, 155 x 220 cm, Cold Winter

Nr.: 100054326003
Sprzedaż partnerska
Kołdry puchowe w jedwabnej poszewce to największy luksus, na jaki można sobie pozwolić. Rozmiar kołdry 155 × 220 cm, najwyższy punkt temperatury Zimna zima. Gramatura kołdry 600 g / m2. Pełny opis
39 857,40 zł
Z VAT

Na zamówienie u partnera

07.12.2021 - 10.12.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100054326003

Opis

EIDERDOWN – Poszwy LA SETA ze studia Eccel to najbardziej luksusowa linia kołder DaunenStep. Pióra dzikich kajaków islandzkich to najwyższej jakości dostępne pióra, mają naprawdę wysokie ciepło i są używane np. W śpiworach alpinistów.

liderom rynku. Linia premium kołder i poduszek DaunenStep pochodzi ze studia Eccel, którego nazwa pochodzi od rodziny Eccel, do której firmy należały od momentu powstania.
Liczne certyfikaty gwarantują jakość produktów DaunenStep. Jednym z nich jest Nomite, który gwarantuje, że pióra są dobrze oczyszczone i nie zawierają roztoczy. Dzięki temu nawet alergicy mogą teraz pozwolić sobie na sen pod wysokiej jakości kołdrami z pierza.
Kolejnym certyfikatem jest np. Oeko-Tex 100, czyli najważniejsze oznakowanie ekologiczne w tekstylnym świecie. Produkty z tą etykietą zostały przeanalizowane przez Międzynarodowy Instytut Badań i Testów Tekstyliów, co gwarantuje, że są one bezpieczne dla ludzi.
DaunenStep jest również członkiem EDFA (International Association for Feathers and Feather Products), która nadzoruje właściwa hodowla gęsi. Firma korzysta z pierza wyłącznie z certyfikowanych ferm, dla których gwarantuje się prawidłowe obchodzenie się ze zwierzętami zgodnie z niemieckim standardem TUV.
DaunenStep jest również członkiem IDFB (International Down and Feather Bureau), światowego stowarzyszenia producentów piór i instytutów analitycznych. Ciągłe testy przeprowadzane w laboratoriach członkowskich i niezależnych zapewniają jakość surowców i wyrobów gotowych Pełnia piór: Pióra piór nie mogą być mierzone ze względu na ich wyjątkowe właściwości. Ze względu na swoją zwartość i fakt, że poszczególne pióra trzymają się razem, nie reagują one na nadmuchiwane powietrze używane przez maszyny testowe do rozpraszania ich w określonej przestrzeni w celu pomiaru stosunku objętości do masy.

Warunki temperaturowe :
DaunenStep produkuje kołdry w kilku wariantach dostosowanych do różnych warunków temperaturowych.
Artic Winter – odpowiednia do bardzo mroźnych klimatów
Cold Winter – odpowiednia do zimnych warunków klimatycznych, do mało ogrzewanych pomieszczeń
Classic Winter – odpowiednia na łagodne zimy, do umiarkowanie ogrzewanych obszarów
MID Sezon – odpowiednia dla cieplejszy klimat, do dobrze ogrzanych pomieszczeń
W naszych warunkach temperaturowych polecamy kołdry Cold Winter lub Classic Winter na zimę. Jeśli chcesz kołdrę na lato, najlepiej sprawdzą się kołdry MID Season.

Konserwacja:
Kołdry można prać w temperaturze 40 ° C w specjalnym produkcie (zalecamy np. ), który nie uszkadza struktury piór. Po praniu kołdry należy suszyć w suszarce, aby pióra były puszyste. Możesz również bez obaw wyczyścić kołdry w pralni chemicznej. Zalecamy pranie ich mniej więcej raz w roku lub raz na dwa lata. W przypadku poduszek zaleca się pranie dwa razy w roku.

W ramach codziennej pielęgnacji zaleca się najpierw przewietrzyć kołdry, a następnie przykryć łóżko.
Jeśli używasz kołder sezonowych i chcesz przechowywać kołdry zimowe na lato polecamy złożyć je np. do bawełnianego woreczka, aby pióra mogły oddychać. Należy pamiętać, że nie zaleca się przechowywania kołder w workach próżniowych, ponieważ struktura puchu może zostać uszkodzona. Uważaj również, aby nie przechowywać kołdry w wilgotnych warunkach