Daunen Step Luksusowa kołdra z gęsiego puchu z Supersoft Batiste, 240 x 220 cm, Cold Winter

Daunen Step Luksusowa kołdra z gęsiego puchu z Supersoft Batiste, 240 x 220 cm, Cold Winter

Nr.: 100054326067
Sprzedaż partnerska
Kołdry z gęsiego puchu w bawełnianym pokrowcu Supersoft Batiste to idealny wybór dla zdrowego snu. Rozmiar kołdry 240 × 220 cm, najwyższy punkt temperatury Zimna zima. Gramatura kołdry 1110 g / m2. Pełny opis
4 831,20 zł
Z VAT
Darmowa dostawa

Na zamówienie u partnera

04.11.2021 - 09.11.2021 dostawa partnerska
 

Nr.: 100054326067

Opis

Kołdry z gęsiego puchu G600 należą do produktów DaunenStep. Zaletą tych wysokiej jakości włoskich kołder z pierza jest między innymi ich żywotność, która waha się od 20 do 30 lat.

DaunenStep to włoska firma rodzinna, założona w 1907 roku, której ręcznie robione kołdry należą do najlepszych na rynku. Linia premium kołder i poduszek DaunenStep pochodzi ze studia Eccel, którego nazwa pochodzi od rodziny Eccel, do której firmy należały od momentu powstania.
Liczne certyfikaty gwarantują jakość produktów DaunenStep. Jednym z nich jest Nomite, który gwarantuje, że pióra są dobrze oczyszczone i nie zawierają roztoczy. Dzięki temu nawet alergicy mogą teraz pozwolić sobie na sen pod wysokiej jakości kołdrami z pierza.
Kolejnym certyfikatem jest np. Oeko-Tex 100, czyli najważniejsze oznakowanie ekologiczne w tekstylnym świecie. Produkty z tą etykietą zostały przeanalizowane przez Międzynarodowy Instytut Badań i Testów Tekstyliów, co gwarantuje, że są one bezpieczne dla ludzi.
DaunenStep jest również członkiem EDFA (International Association for Feathers and Feather Products), która nadzoruje właściwa hodowla gęsi. Firma korzysta z pierza wyłącznie z certyfikowanych ferm, dla których gwarantuje się prawidłowe obchodzenie się ze zwierzętami zgodnie z niemieckim standardem TUV.
DaunenStep jest również członkiem IDFB (International Down and Feather Bureau), światowego stowarzyszenia producentów piór i instytutów analitycznych. Stałe badania w laboratoriach członkowskich i niezależnych zapewniają jakość surowców i gotowych produktów Skład:
materiał pokrycia – 100% bawełna, wypełnienie Supersoft Batiste
 – 100% puch gęsi

Wypełnienie:
770 cuin (cali sześciennych) – im większa pełnia, tym mniej piór potrzeba do wypełnienia jednego cala sześciennego, maksymalna pełnia to około 900 cuin.

DaunenStep produkuje kołdry w kilku wariantach dostosowanych do różnych warunków temperaturowych .
Artic Winter – odpowiednia do bardzo mroźnych klimatów
Cold Winter – odpowiednia do zimnych warunków klimatycznych, do mało ogrzewanych pomieszczeń
Classic Winter – odpowiednia na łagodne zimy, do umiarkowanie ogrzewanych obszarów
MID Sezon – odpowiednia dla cieplejszy klimat, do dobrze ogrzanych pomieszczeń
W naszych warunkach temperaturowych polecamy kołdry Cold Winter lub Classic Winter na zimę. Jeśli chcesz kołdrę na lato, najlepiej sprawdzą się kołdry MID Season.

Konserwacja:
Kołdry można prać w temperaturze 40 ° C w specjalnym produkcie (zalecamy np. ), który nie uszkadza struktury piór. Po praniu kołdry należy suszyć w suszarce, aby pióra były puszyste. Możesz również bez obaw wyczyścić kołdry w pralni chemicznej. Zalecamy mycie ich co dwa lub trzy lata. W przypadku poduszek zaleca się pranie dwa razy w roku.

W ramach codziennej pielęgnacji zaleca się najpierw przewietrzyć kołdry, a następnie przykryć łóżko.
Jeśli używasz kołder sezonowych i chcesz przechowywać kołdry zimowe na lato polecamy złożyć je np. do bawełnianego woreczka, aby pióra mogły oddychać. Należy pamiętać, że nie zaleca się przechowywania kołder w workach próżniowych, ponieważ struktura puchu może zostać uszkodzona. Uważaj również, aby nie przechowywać kołdry w wilgotnych warunkach